Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

merhaba canım :) aradılar valla. hemen aradılar ya. 5 yumurtamın 3 olgun çıkmış, 3'ü de döllenmiş :)
bu şimdi iyi birşey değil mi? 5. güne kadar yaşarlar inşallah Allahımm!!!! Rabbim onlara can veriyor, şükürler olsun Allahıma

Çok sevindim hayırlısı olsun :)

kızlar progestan her gün aynı saatte mi vurdurulmalı? bilen var mı?
evet canım hergün aynı saatte vurulması lazımmıs hemşireler uyarmıstı beni ama yrm saat kadar bir fark okadar onemli degil galiba ama sen dikkat et calısıyorsan calışma saatine gore ayarla canım
Biz şu anda İstanbulda oturuyoruz. Bu bizim için büyük bir şans. Eşimin burdakı işi bite de bilir, devam da ede bilir. O yüzden hiç zaman kayb etmek istemiyorum. İnşeAllah bu sefer olur. Burada olduğumuz sürece tedavi bizim için daha kolay elhamduLillah.

Rabbim yardım etsin canım ins bukere Rabbim yüzünü güldürsün canım sen niye pgt yaptıracaksın genetik bir rahatsızlık mı yoksa 4 defa negatif aldın diyemi pgt yaptıracaksın

Rabbim yeni baslayan arakdaslarımızın yardımcısı olsun yüzünü güldürsün Şubat ayının bereketi sizede ugur getirsin
incim simdi tatildesin demi gez dolaş canım dinlenmiş bir şekilde gelirsin inş şimdiden özledik seni

Teşekkürler Akasyam:KK16::KK16::KK16: . İnşeAllah alırım pozitifi. Gerçekten de nasip işi.

Söylediklerinde sonuna kadar haklısın. Benim demek istediğim ya bende önceki tedavilerimde 5. güne gelen embrioların genetiği sağlıklı deyildi, ya da sağlıklılar 5. güne gelemediler. Yani o zaman pgt yapılmış olsaydı bile bir şey deyişmiycekdi. Pgt-nin değişeceği şey transferin iptali olucaktı.

Yine de her tedavi benim için yep-yeni bir umut. Yine bu yola umutlu ve mutlu girdim:KK16::KK16::KK16: . Rabbim sonunu hayır eylesin. Amin.

Ben bile heyecanlandım. Öyle güzel bir atmosfer oldu ki.. Bir an önce tedaviye başlamak istiyor insan. Belki de baharın gelmesi de bizi olumlu etkiliyor. Bahar geliyor, bebişler geliyor..:KK1::KK16: Sen takma kafana bunları Sümeyyem.. İnşallah en az iki yavrukuş PGT sınavını yıldızlı pekiyi ile geçecek.. :KK34: Allah'ın izniyle hayırlı , sağlıklı evlatlarına kavuşacaksın... :KK19:

Allah kimsenin umutlarını boşa çıkarmasın inşallah.mutlu ve umutlu yolunun sonu mutluluk olsun inşallah canım.:KK49:

Amin canım.. Bu uğurda mücadele eden hiç kimse üzülmesin.. :KK16:

Rabbim yardım etsin canım ins bukere Rabbim yüzünü güldürsün canım sen niye pgt yaptıracaksın genetik bir rahatsızlık mı yoksa 4 defa negatif aldın diyemi pgt yaptıracaksın

Rabbim yeni baslayan arakdaslarımızın yardımcısı olsun yüzünü güldürsün Şubat ayının bereketi sizede ugur getirsin
incim simdi tatildesin demi gez dolaş canım dinlenmiş bir şekilde gelirsin inş şimdiden özledik seni

Bizde 3 kere kaliteli embriolar verilmesine rağmen hamilelik oluşmadı. Bu durumda da pgt yapılması önerildi.

Ben bile heyecanlandım. Öyle güzel bir atmosfer oldu ki.. Bir an önce tedaviye başlamak istiyor insan. Belki de baharın gelmesi de bizi olumlu etkiliyor. Bahar geliyor, bebişler geliyor..:KK1::KK16: Sen takma kafana bunları Sümeyyem.. İnşallah en az iki yavrukuş PGT sınavını yıldızlı pekiyi ile geçecek.. :KK34: Allahın izniyle hayırlı , sağlıklı evlatlarına kavuşacaksın... :KK19:

Amin canım.. Bu uğurda mücadele eden hiç kimse üzülmesin.. :KK16:

Amin :KK16::KK16::KK16: Böyle yazmama bakma sen, aslında hiç dert falan etmiyorum elhamduLillah. Bir kere elimden gelen bir şey yok ki... Artık Rabbim ne kısmet ederse..
:KK8::111::KK3::119::124::126: Bu sarı kafalar benim ruh hallerim çok şükür.

Vallahi bahar da kendini gösteriyor. İnsanın içi kıpırdıyor.:119::119::119:

amin mikrocum Allah razı olsun. içimde bir umut var.. inşallah herşey güzel olacakk...:)
evet canımm inş.. herşey çok güzel olucak umudunu asla kaybetmeeee....

mikro yaaa çok güzel bi resim sabah sabah nasıl mutlu oldum sanki senin bebekleri kucağına nur hanım vermiş gibi,çok şanslısın dün 4 tane melek gördün hissettin onları..Allah nazarlardan saklasın :nazar: hilbur ben bunlara bitiyorum yaaa cevşen tak bunlara maşallah....

incim bugün yolcu istikamet üsküp bu güzel fotoları umarım görüyordur hayırlı yolculuklar dilerim size...

aysun genetiklerin temiz çıkmış çok sevindim bu güzel bir haber...

dün baya yumoş toplanmış hayırlı olur inş.darısı qingdao'nun da başına inş..

çakırdan hiç ses yok onu merak ettim..nerdesin çakır????

inşş. kuzum hepimiz kendi bebeklerimizide kucağımıza aldığımızı görürüzzz...

günaydınlar bugün ne güzel bir gün ya mikrocum çok şükür çok şükür kendi haberimi aldığımda bile kalbim bu kadar huzur bulmamıştı ne olur canım kendine ve kuzularına iyi bak çok güzel günler seni bekliyor :))

hilbur maşallah maşallah maşallah ya bittim insan bakmaya doyamıyor resmen ne tatlılar benim yerimede öp ne olur

incim yola çıktın sanırım hayırlı yolculuklar

diğer arkadaşlarım hepinizin haberlerini okudum maşallah hiçbirinizde sıkıntı yok olmasında rabbim hepinizi nazarlardan korusun herzaman böyle olun inşallah

allah razı olsun kuzummm rabbim tez zamndfa bu duyguları sizlerede yaşatsın inşşşşş

merhaba canım :) aradılar valla. hemen aradılar ya. 5 yumurtamın 3 olgun çıkmış, 3'ü de döllenmiş :)
bu şimdi iyi birşey değil mi? 5. güne kadar yaşarlar inşallah Allahımm!!!! Rabbim onlara can veriyor, şükürler olsun Allahıma

tabiki iyi bişey canımm 3. gün 5. gün olması önemli değil kaliteli olsunlar yeterrr

gunaydınlar benide aradılar 4 tanesi döllenmiş hayırlısı olsun inşallah bole devam eder:)

maşallahh canımmm inş..devam eder dua edin bol bol.rabbim hayırlı eylesinnnn

Mikro, tebrik ederim, enerjin fotoğrafına da yansımış, bu fotodaki gibi sağlıklı sıhhatti bir şekilde kucağına almak da nasip olur inş.

saol canım tşk. ederimm amin inş...rabbim sizlerede nasip etsin inş..

bugünlerimize binlerce kez şükürler olsun
İnşallah sağlıklı, hayırlı evlatlar yetiştirmek de nasip olur
Çok sevindim çok
Kısmetse, haftaya da biz gideceğiz İnşallah duyacağız canımın sesini...

amin canım inş...sende duyarsın inş. o pıt pıt ları. iki hafta sonrada ben duyacam nasipse...

ayyyyyyy ayyyyyyyyyyy hilbur kız bu bıdıklarrr çok şeker yaaaa bak bak doyamıyorum valla rabbim nazarlardan korusun:nazar::nazar::nazar::nazar:

mikrommmmm cnm nede güzel yakışmış göbüşden kucagına çıkmışlar sanki çok güzel bi duygudur eminim rabbim bizlerede yaşamayı nasip etsin dualarını eksik etme nolur hamişlerin duası geri çevrilmezmiş bide iki melek olunca inş kabul olur sende 9 ay sonra kucaklarsın bebişlerini inş:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:

kızlar gözünüz aydın olsun rabbim hakkınızda hayırlısını nasip etsin

saol canım allah razı olsunnn emin ol ki canım pozitifi duyduğumdan beri sürekli dua ediyorum rabbim herkese ver diye ...

kızlar hayırlısıyla 13 mart çarşamaba 14.00 de semra ve nur hanıma randevumu aldım bakalım herşey normal giderse mart adetiyle başlarım çok şükür...:KK16:

canım inciyle aynı gün randevunuz tanışabilirsinizzzz...

semracım çok güzel bir paylaşımmm sağol rabbim inşalah sana ve isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu canımmm

hayırlı olsun canım bak gördünmü 1 kerken 5 oldular inşallah sağlıkla 5.güne giderler

aysunayım gözün adyın çok sevindim problem olmamasına hadi bakalım bebişe adım adım:KK16:

maşallah hepinize nasıl yakışmış mikrom inşallah kensi bebişlerinlede resmini görmek nasip olur

canım çok çok sevindim rabbim sağlıkla zamanında kucaklamyı nsip etsin inşallah sorunsuz ve kolay bir hamilelik geçirisin
sırada kalp atışları var mikrom dünyanın en güzel seslerini duyucaksın inşallah hazır ol

canım allahın izniyle inşallah sıra sizde sizlerinde böyle güzel haberlerini alcıaz rabbim senin ve eşinin yüzünü güldürsün inşallah ağlamak yok :KK16:

amin canım inş... şimdi heyecanla bekliyorum o pıt pıtlarııııı......

slm kızlar üfff ya sizi çok üzledim ama annemler ev ve hastane arasında mekik dukuyorum resmen
bu gün 5 iğnemi vurucam dün gittim betül hanım muayene etti 5-6 tane olmuş 5m ile 10 ml arasında deyişiyor böyüklükleri 137.5 dozuna devam ediyorum e2 hormunu şimdilik 128 miş ki bu çok iyi benim için çünkü onun yökselmesi demek benim ohss olmam demek yarın nur hanımda randevum var ilk defa nur hanıma muayene oluccam :KK52: bir yandan kayınvalidemler köye gidecek onların hazırlığınıda yapıyorum ve buraya hiç gelemiyorum sörekli aklımdasınız geçmişe hiç bakamadım bile
sadece mikromun ikizleri olacak onu gördüm çooook sevindim mikrom rabbim sağlıkla kocağına almayı nasip etsin
bu arada benden başka tedavide olan yok galiba hepinizi kocaman öpüyorum
hilburum meleklerin çok tatlı maşallah allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin allaha emanet olun

aminnn canımm çok saol rabbim sizede nasip etsin inş....

hilbur canım çok tatlı yavruların Rabbim hayırla büyütmeyi nasip etsin

mikro canım o kadar sevindim ki anlatamam bu tatlım foto çok güzel çıkmış

saol canım öyle güzellerdikiii.........

Arkadaşlar bu gün muayene vardı. Benim yumoşlar BarakAllah ilaca güzel tepki vermişler. 8 mm 13.5mm arası 17 gibi yumoş vardı (doktor yazdırınca ben de gizlice saydım :KK53: ) . Bu gün inşeAllah Baküye gidiyoruz, salı dönünce tekrar kontrola gidicem. İlaç dozum yüksek olarak devam ediyor. Bu gün orgalutrana başladık.

Rabbim yumoşlarıma ve donmuş bulunan spermlerimize bereket versin.

Bende havadisler bu kadar. :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Teşekkürler :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Amin. Hepimizin yolunun sonu :KK49::KK49: ve :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: olsun. Amin.

canmm maşallahh çok güzel ilerliyosunnn inş...sende çok yorulmuşsunnn ama bu sefer farklı olacak allhın izniyleeeeeee

hayırlı olsun canım.benim randevuda 12mart.aynı dönemde başlıyoruz kısmetse.:13:

inş bu ön görüşmede bi sorun çıkmazda 27 mart adetimle başlarım bu peş peşe gelen haberler içimi umutla doldurdu inş onların uguruyla bizde mutlu sona ulaşırız

Kizlar ucak biletlerimizide aldik Nisanin 13.de Istanbuldayiz Randevumuz 15.de Nur ve Semra hanimda.
Tekrar hastaneyi aradim yanlis anlasilma olmasin diye Randevumuz Nisanin 15. de saat 14:00.
Simdiden heycan basti, sizlerin güzel haberlerini aldikca daha da bi umutlandim. Rabbim cabalarimizi bosa cikarmasin insallah.
Atatürk Havaalanindan hastane uzak mi? Sisli yada civarindan tavsiye edebileceginiz Hotel/Pansiyon varmi?
canım bizde ist dışından geliyoruz..memorialın konuk evi var evet ama çok pahalı..
bizde gittiğimizde sorduk demircan oteli tavsiye etti bizi memorialdeki müşteri ilişkilerindeki bayan..geceliği 70 tl imiş..
bizde orada kalmayı düşünüyoruz..en uygunu orası görünüyor..
hastaneye çok ykınmış.

kızlar hayırlısıyla 13 mart çarşamaba 14.00 de semra ve nur hanıma randevumu aldım bakalım herşey normal giderse mart adetiyle başlarım çok şükür...:KK16:

hayırlı olsn cnm randevun:KK16:

selam kızlar :) bugün akşam dayanamadım tekrar aradım embriyolarım ne yapıyor diye :) adam pazar tekrar bakıcaz bir kez kontrol ettik bugün dedi :)
adam bana dedi ki opu günü size sabahtan haber vericez. o nasıl ya? aynı gün mü haber veriyorlar? hadi gel hemen diye :)

merhaba kizler.acik olan kizlar beni tanirmi bilmiyorum ama.mikra inci meryem beni biliyor. önümüzdeki ayni 24 memoriale gidicektim.hatta ucak biletlerini ayirtacaktik.bu ayin 27 sinde adet olmam gerekirden ömrümde ilk defa 2 gün günüm gecti.adet günü hafif kahverengi sivi geldi daha hic bir sey yok.sevinimmi üzilimmmi sasirdim yardim lütfen neyim varki ne oldu acaba.hic adetim asla gecikmezdi.saatinde gelirdi.ayrica esimin morfolojisi 1,5 cikti .ne oluyorki.test yaptirmaya korkuyorum

merhaba kizler.acik olan kizlar beni tanirmi bilmiyorum ama.mikra inci meryem beni biliyor. önümüzdeki ayni 24 memoriale gidicektim.hatta ucak biletlerini ayirtacaktik.bu ayin 27 sinde adet olmam gerekirden ömrümde ilk defa 2 gün günüm gecti.adet günü hafif kahverengi sivi geldi daha hic bir sey yok.sevinimmi üzilimmmi sasirdim yardim lütfen neyim varki ne oldu acaba.hic adetim asla gecikmezdi.saatinde gelirdi.ayrica esimin morfolojisi 1,5 cikti .ne oluyorki.test yaptirmaya korkuyorum

Korkunun ecele faydasi yoktur. Sen çok ümitlenmeden önce bir test yap - ne mucizelere şahit olmadık ki...

Bu ay bende de bir qariplik oldu. Bahar gelince böyle gecikmeli durumlar ola biliyor.

Umarım bu sana Rabbimden güzel bir sürpirizdir.

belki canim sen umudunu kaybetme belki hamilesindiiiir.insallah ne guzel olur valla.....

kizlar ben 30 yasin 30meryem suresi almistim.36yasin olarak okundu annem komsularim gorumcem sagolsun daha okursam yazarim.siz ne yaptiniz?

mikro çok sevindim tebrik ederim canım allah kucağınada almayı nasip eder inşlh.darısı başıma.benimde opuya az kaldı.salı çarşamba en geç olur heralde.inşlh bu sefer bebişlerim tutunur bana

çok saol canımm tşkk darısı sizlerin başına inş.. tezzzzz zamandaaa inş.. sıkı sıkı tutunurlarrr canımmm

selam kızlar :) bugün akşam dayanamadım tekrar aradım embriyolarım ne yapıyor diye :) adam pazar tekrar bakıcaz bir kez kontrol ettik bugün dedi :)
adam bana dedi ki opu günü size sabahtan haber vericez. o nasıl ya? aynı gün mü haber veriyorlar? hadi gel hemen diye :)

canımm transfer günü haber veriyorlar saat 11 gibi aramışlardı beni 5 te transferiniz var demişlerdi.sizin de büyük ihtimal öyle olur....

kizlar ben 30 yasin 30meryem suresi almistim.36yasin olarak okundu annem komsularim gorumcem sagolsun daha okursam yazarim.siz ne yaptiniz?

canım bu değişiklikleri incime mesaj olarak atsanız bence daha iyi olur takibini o yapıyordu .böyle arada kaynayabilir ama mesajı direk alır...

Kabakcicegi canım hayırlı haber alırsın inş canım ya biraz anlatirmisinnnn opudan sonra uyandığında neler yasadın neredeydin üzerini giydirmislermiydi bide kızlar pazar gunu merkezde doktor oluyormuuuuu

Tedaviye başlayan kızlar ilaçları nerden aldınız hangi eczane ucuz bilgi topluyorum yardım lutfennnn :))

slm kızlar üfff ya sizi çok üzledim ama annemler ev ve hastane arasında mekik dukuyorum resmen
bu gün 5 iğnemi vurucam dün gittim betül hanım muayene etti 5-6 tane olmuş 5m ile 10 ml arasında deyişiyor böyüklükleri 137.5 dozuna devam ediyorum e2 hormunu şimdilik 128 miş ki bu çok iyi benim için çünkü onun yökselmesi demek benim ohss olmam demek yarın nur hanımda randevum var ilk defa nur hanıma muayene oluccam :KK52: bir yandan kayınvalidemler köye gidecek onların hazırlığınıda yapıyorum ve buraya hiç gelemiyorum sörekli aklımdasınız geçmişe hiç bakamadım bile
sadece mikromun ikizleri olacak onu gördüm çooook sevindim mikrom rabbim sağlıkla kocağına almayı nasip etsin
bu arada benden başka tedavide olan yok galiba hepinizi kocaman öpüyorum
hilburum meleklerin çok tatlı maşallah allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin allaha emanet olun

canım ben de tedavideyim bugün 4. iğnemi vuruldum.yarın diğer iğneye de başlıcam.müstecep bey 4-5 yumurta olduğunu ama artacağını söyledi.bu ilk tedavim hakkımızda hayırlısı olsun...

yok canım bugün 1.gün olarak sayılıyo toplandığı gün sayılmıyo ctesi 2,pazar 3 oluyo eğer pazar transfer olucaksa bugün olucak diye çağırıyolar eğer 5.güne gidecekse onuda söylüyolar hakkında hayırlısı olsun..

led canım çok sevindim sende hayırlısıyla kalp atışlırını duyarsın inş..

edacım arkadaşlar demircan otel diye bi yerden bahsediyorlardı bi araştır istrsen hastanenin anlaştığı yakın bi otelmiş...
Happym cok saol canim 70 Tl mis cok uygun arayip reservasyon yaptircam
memorıal tüp bebek merkezinde çok yeni olduğum için geçmişte yazılanları okuyorum.
geçmiş sayfalarda arkadaşlar memorıal konuk evinin çok pahalı olduğunu yazmışlar cnm.
hastene civarında otel ve kiralık evler varmış, onları da araştırabilirsin bence.
beylemcigim saol canim evet bi tane otel cok yakininda varmis demircan otel diye
Hilbur çok tatlısın ya gerçekten :KK1: Senin yanında olan yaşlanmaz :KK16:

Maşallah canım :nazar: :nazar: Rabbim emeklerinin karşılığını verir inşallah :KK16:

3. gün arayıp transfer için çağırırlar. Ya da 5. güne beklettiklerini söylerler. 3'e 5'e takılma canım. Hiç farketmiyor. :KK34:

Hadi hayırlı uğurlu olsun. Havaalanı hastaneye yakın. Trafik durumuna göre taksiyle en fazla yarım saatte varırsınız. Hastane civarında oteller de var. Kiralık evler de . :KK31:

Akasyacim cok saol canim uygun bi otel bulduk bakalim, simdilik görüsme olacak tedaviye nur hanim dogumizninden geldikten sonra baslamayi düsünüyoruz bakalim hayirlisi

Semracığım gözün aydın. Topiğin bereketi maşallah süper :nazar::nazar: Bu bereket hepimize yansısın inşallah :KK16:

Çakırım Allah yardımcın olsun tedavide :KK16:

Sümeyyeceğim 17 çok iyi bir sayı :nazar::nazar::nazar: PGT de yaptıracak mısın ? 24 sure mi olacak canım :26:

canım bizde ist dışından geliyoruz..memorialın konuk evi var evet ama çok pahalı..
bizde gittiğimizde sorduk demircan oteli tavsiye etti bizi memorialdeki müşteri ilişkilerindeki bayan..geceliği 70 tl imiş..
bizde orada kalmayı düşünüyoruz..en uygunu orası görünüyor..
hastaneye çok ykınmış.

cok saol aysunayycim fiyat olarak cok uygun bende arayip simdiden rezervasyon yaptirayim

hayırlı olsn cnm randevun:KK16:

X