Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

bugünlerimize binlerce kez şükürler olsun
İnşallah sağlıklı, hayırlı evlatlar yetiştirmek de nasip olur
Çok sevindim çok
Kısmetse, haftaya da biz gideceğiz İnşallah duyacağız canımın sesini...

canım ya ne kadar heyecanlı, pıt pıt pıt sesler gelecek demek :) Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

kızlar hayırlısıyla 13 mart çarşamaba 14.00 de semra ve nur hanıma randevumu aldım bakalım herşey normal giderse mart adetiyle başlarım çok şükür...:KK16:

canım havaaalanı ile hastane arası sanırım trafiksiz 20 dk sürer.. 20-30 km vardır. memorialın konukevi varmış. fiyatları nasıl bilmiyorum ama oraya sorabilirsin.
çok emek veriyorsun, Rabbim yüzünü güldürür de İstanbul'dan anne olarak ayrılırsın inşallah :)

amin insallah canim rabbim hepimize merhamet etsin, bizlerede kuzum yavrum demeyi nasip etsin.
Yakinmis baya memoriali arayip sorayim konukevi icin. Cok saol Kabakcicegim kendine iyi bak güzel seyler düsün allahin izniyle seninde daha güzel haberlerini alacagiz

anladım canım.. :) bana sizi pazar günü arayacağız dediler, bu durumda 3.gün transfer olmayacak heralde benim çünkü yarın 3. gün zaten. sorsam mı birine ya da kime sorabilirim acabaa..

yok canım bugün 1.gün olarak sayılıyo toplandığı gün sayılmıyo ctesi 2,pazar 3 oluyo eğer pazar transfer olucaksa bugün olucak diye çağırıyolar eğer 5.güne gidecekse onuda söylüyolar hakkında hayırlısı olsun..

led canım çok sevindim sende hayırlısıyla kalp atışlırını duyarsın inş..

edacım arkadaşlar demircan otel diye bi yerden bahsediyorlardı bi araştır istrsen hastanenin anlaştığı yakın bi otelmiş...

Son düzenleme:
amin insallah canim rabbim hepimize merhamet etsin, bizlerede kuzum yavrum demeyi nasip etsin.
Yakinmis baya memoriali arayip sorayim konukevi icin. Cok saol Kabakcicegim kendine iyi bak güzel seyler düsün allahin izniyle seninde daha güzel haberlerini alacagiz

memorıal tüp bebek merkezinde çok yeni olduğum için geçmişte yazılanları okuyorum.
geçmiş sayfalarda arkadaşlar memorıal konuk evinin çok pahalı olduğunu yazmışlar cnm.
hastene civarında otel ve kiralık evler varmış, onları da araştırabilirsin bence.

Son düzenleme:
OKUYUN LÜTFEN.,,

ANNELERE BU NASIL BİR ŞEREF YA RABBİM

Efendimiz Sallallahü Aleyhi Vessellem buyurmuştur ki:

'' Kadın, hamileliğin de, doğum yapıncaya , bebeği sütten kesilinceye kadar, Allah yolunda hudutlar da nöbet bekleyen mücahit gibidir ( daima öylece sevap alır durur). Eğer bunlar arasında ölüverirse ona şehit mükâfatı ve ecri vardır. ''

'' Kadın hamile iken, bu onun için gündüz oruçlu, gece namazlı , rabbine gönülden teslim olmuş , mücahit
bir kimsenin ecir ve mükâfatı gibi mânen kazanç sağlayan bir durum hâsıl eder.''

'' Doğum ağrısı tuttuğunda, hiç bir mahluk onun ne kadar çok ecir ve mükâfat kazandığını hakkıyla idrak edemez. ''

'' Çocuk doğunca bebeğin sütü her soruşun da veya her süt vermede anasına, bir can ihya etmişcesine sevap gelir.''

''Çocuk büyüyüp sütten kesilme zamanı gelince, vazifeli melek her iki omuzuna vurarak der ki :

'' Hiç günahın kalmadı, pak oldun. Haydi hayata günahsız olarak yeniden başla..

rabbim ne büyük bi kez daha görüyoruz boşuna dememişler cennet anaların ayagının altında diye inş bizde anne olabiliriz:26:
semracım çok güzel bir paylaşımmm sağol rabbim inşalah sana ve isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu canımmm

canım 5 tane yumurta toplandı benden. ben de şaşırdım. müstecep bey, sedyedeyken korktuğun olmadı, 5 yumurta topladık dedi. yeni ayılıyordum.
ağrım oldu ama kalçadan iğne yaptılar, 20 dakikaya kesildi.. Allah'a şükür şu an ağrım yok.
hayırlı olsun canım bak gördünmü 1 kerken 5 oldular inşallah sağlıkla 5.güne giderler
annemmmmmmmm mikrooooooooo ikiz bebişlerin mi geliyoooo..ay allahım ne güzel haberler geliyo yaa valla çok seviniyorum kader arkadaşlarım...
çok sevindim mikro çokkkkkkkkkkk gözün aydın cnm bnm....nasıl bi duygu yaaaaa anlatın hele...:119:

darısı bize bizde görürmüyüz duyarmıyız acaba....:21::21:

bu arada kızlar eşimin genetik test sonuçları geldi kargoyla bugün elimize bi sorun görünmemiş...
aysunayım gözün adyın çok sevindim problem olmamasına hadi bakalım bebişe adım adım:KK16:
mikro,,,m,kronun bebeler ve benim bebeler....herkes taşıyamaz öle bi kucakta 4 bebek ona göre...

Eki Görüntüle 644578
maşallah hepinize nasıl yakışmış mikrom inşallah kensi bebişlerinlede resmini görmek nasip olur

kızlarrr ne diyimm sizee hepinizden allah razı olsun.ben nasıl anlatayımki hiç böyle bir mutluluk yaşadığımı bilmiyorum.süper bi duygu.rabbim olmayan herkese nasip etsin çok dua ettim herkese.iki keseyi görünce şok oldummm :KK16::KK16:
canım çok çok sevindim rabbim sağlıkla zamanında kucaklamyı nsip etsin inşallah sorunsuz ve kolay bir hamilelik geçirisin
sırada kalp atışları var mikrom dünyanın en güzel seslerini duyucaksın inşallah hazır ol
bende çok duygulandım bu akşam..:KK43::KK43::nazar::nazar:
eşime anlattım micro yu..hilburun bebişlerini gösterdim nasıl sevindi maşallah ne güzeller inş.bizimde olur bitanem dedi.:KK43:.başladım ağlamaya:KK43::KK43:
kendime değilde eşime dayanamıyorum doluyo hemen boncuk gözleri:KK43::KK43::KK43:
kızlar sizin adınıza ne çok seviniyorum topiğimize nazar değmesin inşallahhhhh:nazar::nazar::nazar::nazar:
maşallah:nazar::nazar::nazar:
allahım bizlerede tüm topiğimize nasip eder inşallah...

çok sağol bitanem:KK19:

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canım allahın izniyle inşallah sıra sizde sizlerinde böyle güzel haberlerini alcıaz rabbim senin ve eşinin yüzünü güldürsün inşallah ağlamak yok :KK16:

Son düzenleme:
inşallah canım ya.. yani ben sadece bir yumurtam var diye yola çıkarken, 3 tane döllenmiş yumurtam oldu. Allahım gerçekten çok büyük. doktor muayenede o kadar kurcaladı, karnıma bastırdı, baktı durdu. sonunda ancak bir tane var derken, Rabbim "Ben buradayım ve Ben dilersem olur" diyor.. çok şükür.

kabakçiçeği şükrüne tevekkülüne hayran kaldım.rabbim anneliği nasip etsin sana inşallah sımsıkı tutunsunlar sana.

slm kızlar üfff ya sizi çok üzledim ama annemler ev ve hastane arasında mekik dukuyorum resmen
bu gün 5 iğnemi vurucam dün gittim betül hanım muayene etti 5-6 tane olmuş 5m ile 10 ml arasında deyişiyor böyüklükleri 137.5 dozuna devam ediyorum e2 hormunu şimdilik 128 miş ki bu çok iyi benim için çünkü onun yökselmesi demek benim ohss olmam demek yarın nur hanımda randevum var ilk defa nur hanıma muayene oluccam :KK52: bir yandan kayınvalidemler köye gidecek onların hazırlığınıda yapıyorum ve buraya hiç gelemiyorum sörekli aklımdasınız geçmişe hiç bakamadım bile
sadece mikromun ikizleri olacak onu gördüm çooook sevindim mikrom rabbim sağlıkla kocağına almayı nasip etsin
bu arada benden başka tedavide olan yok galiba hepinizi kocaman öpüyorum
hilburum meleklerin çok tatlı maşallah allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin allaha emanet olun

arkadaşlar merhabalar.
benim size sorularım olacaktı.
şişli memorialde spermiogram ücreti nekadar?
birde sperm dondurma işleminin ücreti nekadar?
benim eşimde azospermi sorunu var mart sonu istanbula gidip spermiogram yaptıracağız.
belki bulunur diye umut ediyoruz.
tabi bulunursa dondurtacağız ama ücretlerle ilgili hiç bilgim yok.
tedarikli gitmek istiyoruz o yüzden eğer bilginiz varsa bana yardımcı olabilirmisiniz?

slm kızlar üfff ya sizi çok üzledim ama annemler ev ve hastane arasında mekik dukuyorum resmen
bu gün 5 iğnemi vurucam dün gittim betül hanım muayene etti 5-6 tane olmuş 5m ile 10 ml arasında deyişiyor böyüklükleri 137.5 dozuna devam ediyorum e2 hormunu şimdilik 128 miş ki bu çok iyi benim için çünkü onun yökselmesi demek benim ohss olmam demek yarın nur hanımda randevum var ilk defa nur hanıma muayene oluccam :KK52: bir yandan kayınvalidemler köye gidecek onların hazırlığınıda yapıyorum ve buraya hiç gelemiyorum sörekli aklımdasınız geçmişe hiç bakamadım bile
sadece mikromun ikizleri olacak onu gördüm çooook sevindim mikrom rabbim sağlıkla kocağına almayı nasip etsin
hilburum meleklerin çok tatlı maşallah allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin allaha emanet olun

Rabbim yumoşlarına bereket versin. Tedavinin sonu sağlıklı doğuracağın bebekle sonuçlansın. Amin.

arkadaşlar merhabalar.
benim size sorularım olacaktı.
şişli memorialde spermiogram ücreti nekadar?
birde sperm dondurma işleminin ücreti nekadar?
benim eşimde azospermi sorunu var mart sonu istanbula gidip spermiogram yaptıracağız.
belki bulunur diye umut ediyoruz.
tabi bulunursa dondurtacağız ama ücretlerle ilgili hiç bilgim yok.
tedarikli gitmek istiyoruz o yüzden eğer bilginiz varsa bana yardımcı olabilirmisiniz?

Spermiogram ücreti 122-181 tl, dondurma işleminin fiyatını bilmiyorum.

Ancak eşiniz azospermse spermiogramda sperm bulunmaz ki... Size mikro tese ameliyatı yapılır, onun fiyatını bilmiyorum amma bir az fazla tuzludur.

Sorularını buraya yazarak sora bilirsin, cevap veriyolar. Fiyatlar konusunda da...

Danışma Formu | Memorial Şişli Tüp Bebek Merkezi
Geçmiş olsun.

Rabbim yumoşlarına bereket versin. Tedavinin sonu sağlıklı doğuracağın bebekle sonuçlansın. Amin.

Spermiogram ücreti 122-181 tl, dondurma işleminin fiyatını bilmiyorum.

Ancak eşiniz azospermse spermiogramda sperm bulunmaz ki... Size mikro tese ameliyatı yapılır, onun fiyatını bilmiyorum amma bir az fazla tuzludur.

Sorularını buraya yazarak sora bilirsin, cevap veriyolar. Fiyatlar konusunda da...

Danışma Formu | Memorial Şişli Tüp Bebek Merkezi
Geçmiş olsun.

eşim 2 kez m.tese oldu malesef bulunamadı.
uzun süredir tedavi görüyordu azosperm olupda tedavi görüp sperm çıkışı olan birçok hasta var.
belki bir mucize olurda bizdede çıkar umuduyla yaptırmak istiyoruz.
doktorumuzda yaptırmamızı istedi.
yaşadığız şehirde iyi bir merkez yok oyüzden memoriali düşündük.
cevabın için çok teşekkür ediyorum:KK16:

hilbur canım çok tatlı yavruların Rabbim hayırla büyütmeyi nasip etsin

mikro canım o kadar sevindim ki anlatamam bu tatlım foto çok güzel çıkmış

canım ohss'den korkuyorlarsa sen pkolu musun? genelde pkolularda bu risk oluyor.

uzun süredir tedavi görüyordu azosperm olupda tedavi görüp sperm çıkışı olan birçok hasta var.

canım Allah yardımcınız olsun. öyle sorunu olup şu an bebeği olan insanlar var. gönlünü ferah tut. tıp çok ilerledi Allah'a şükürler olsun, insanlara ilmi veriyor, bu imkanları açıyor. sen dua et. Rabbim dilerse sperm çıkar..

Arkadaşlar bu gün muayene vardı. Benim yumoşlar BarakAllah ilaca güzel tepki vermişler. 8 mm 13.5mm arası 17 gibi yumoş vardı (doktor yazdırınca ben de gizlice saydım :KK53: ) . Bu gün inşeAllah Baküye gidiyoruz, salı dönünce tekrar kontrola gidicem. İlaç dozum yüksek olarak devam ediyor. Bu gün orgalutrana başladık.

Rabbim yumoşlarıma ve donmuş bulunan spermlerimize bereket versin.

Bende havadisler bu kadar. :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

banım çok geçmiş olsun.bizim bi tanıdık var onlardada aynı sorun vardı 10 yıl olmadı çocukları sonra 2.tüp denemelerin de oldu ve burası daha enterasan 2. çocukları kızları 1 yaşındayken Allah tarafında kendiliğinden oldu.inşallah sana ve diğer arkadaşlara umut olur.:KK34:

X