Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

arkadaslar nasılsınız? dün baya bir sessizdi burası inş güzel bir hafta sonu geçiririz Hil_bur ne yaptı haberiniz var mı merak ettim cıktımı bebkleri ile hastaneden acaba?
julia canım ben hastaneden almıştım ilaçları onlar yardımcı oluyor birde benim burdan okudugun kadarı ile yanlış hatırlamıyorsam ateş eczanesi ucuz demişlerdi ama yeni tedaviye başlayanlar sana daha iyi yardımcı olurlar
mikro happy medical nurme ve diger hamile arkadaslar nasılsınız
inciii suan nereyi geziyorsun acaba özledik seni
tedavideki arkadaslar Allah yardımcınız olsun az kaldı özlemin bitmesine

Kabakcicegi canım hayırlı haber alırsın inş canım ya biraz anlatirmisinnnn opudan sonra uyandığında neler yasadın neredeydin üzerini giydirmislermiydi bide kızlar pazar gunu merkezde doktor oluyormuuuuu

oluyor canım benim olpumda pazar günü olmuştu:)))

arkadaslar nasılsınız? dün baya bir sessizdi burası inş güzel bir hafta sonu geçiririz Hil_bur ne yaptı haberiniz var mı merak ettim cıktımı bebkleri ile hastaneden acaba?
julia canım ben hastaneden almıştım ilaçları onlar yardımcı oluyor birde benim burdan okudugun kadarı ile yanlış hatırlamıyorsam ateş eczanesi ucuz demişlerdi ama yeni tedaviye başlayanlar sana daha iyi yardımcı olurlar
mikro happy medical nurme ve diger hamile arkadaslar nasılsınız
inciii suan nereyi geziyorsun acaba özledik seni
tedavideki arkadaslar Allah yardımcınız olsun az kaldı özlemin bitmesine

Sagol gingdao yeni başlayan kızlar ilaçları nerden aldınız

canım ben de tedavideyim bugün 4. iğnemi vuruldum.yarın diğer iğneye de başlıcam.müstecep bey 4-5 yumurta olduğunu ama artacağını söyledi.bu ilk tedavim hakkımızda hayırlısı olsun...

Hayırlı olsun canım sen nerden aldın ilaçları.

merhaba kizler.acik olan kizlar beni tanirmi bilmiyorum ama.mikra inci meryem beni biliyor. önümüzdeki ayni 24 memoriale gidicektim.hatta ucak biletlerini ayirtacaktik.bu ayin 27 sinde adet olmam gerekirden ömrümde ilk defa 2 gün günüm gecti.adet günü hafif kahverengi sivi geldi daha hic bir sey yok.sevinimmi üzilimmmi sasirdim yardim lütfen neyim varki ne oldu acaba.hic adetim asla gecikmezdi.saatinde gelirdi.ayrica esimin morfolojisi 1,5 cikti .ne oluyorki.test yaptirmaya korkuyorum

her ihtimale karşı bi kan testi yaptır cnm rabbim sana mucizeni göndermiştir belki:nazar::emir_bebek:

Merhaba kızlar benımde opu cuma gunu oldu bugun aldım haberını 9 yumurta toplanmıs 4 olgun olmus ve döllenmısler ilk duyduğumda az gibi geldi ama bilmiyorum bundan önce başka bi yerde bi kere daha denemem olmuştu orda 10 yumurta toplanmıştı 5 tanesi döllenmişti 1 tanesi kaliteli olmuştu ve sonuç malesef olumsuzdu bu yüzden biraz tedirginim 4 yumurta iyimi sizce?

Kabakcicegi canım hayırlı haber alırsın inş canım ya biraz anlatirmisinnnn opudan sonra uyandığında neler yasadın neredeydin üzerini giydirmislermiydi bide kızlar pazar gunu merkezde doktor oluyormuuuuu

merhaba canım. opu sonrası kasık ağrın oluyor, adet olacakmışsın gibi. ama iğne yaptılar bana ağrım var deyince. 20 dakikaya kesildi. ameliyat önlüğü ile oluyorsun. sedyede, üstün örtülü zaten. odana getiriyorlar. sana özel oda tahsis ediyorlar. orada yatıyorsun. bir saat sonra kahvaltı geliyor. onu da edince iyice kendine geliyorsun birşeyciğin kalmıyor merak etme.
pazar günü oluyor tabi, ben gitmiştim, doktorlar vardı.

ilaçları ben memorialın karşısındaki perpa eczanesinden aldım ama geçen biri buraya indirime girmiş diye yazmıştı ya, kimdi.

merhaba kızlar ece 2 gundur huysuz gıremıyorum..hamıslerımız nasıl?
hıl-bur sen nasılsın guzelım cıktınız mı durum nedır?
hepınızı kocaman opuyorumm:KK54::KK54:

Merhaba kızlar benımde opu cuma gunu oldu bugun aldım haberını 9 yumurta toplanmıs 4 olgun olmus ve döllenmısler ilk duyduğumda az gibi geldi ama bilmiyorum bundan önce başka bi yerde bi kere daha denemem olmuştu orda 10 yumurta toplanmıştı 5 tanesi döllenmişti 1 tanesi kaliteli olmuştu ve sonuç malesef olumsuzdu bu yüzden biraz tedirginim 4 yumurta iyimi sizce?

merhaba canım yumurta sayısı pek onemli degil önemli olan kalitesi burlarda duydugum kadarı ile 1 yumurta ile bile hamile kalanlar var Rabbim yardımcın olsun inş hayırlısı ile bu sefer olur buarada doktorun kimdi?

Sagol mikro sanada iyi pazarlar hilburdan haber varmi hastanedemi acaba hafta ici merkeze gidebilirim ordaysa görmek istiyorum HİLBUR nerelerdesin

merhaba canım hilburu dün aradım duymadı heralde az önce de tel.meşguldü bilemiyorum bende merak ettim ama haftaya kalmazlar sanırım çünkü bebeişlerimizin ikiside gayet iyiydi çıkacaklardı ama bilemiyorummm...

kızlar merhaba iyi pazzarlar yazmışsınız korktum bian bugün pazar mı ne çabuk oldu diye:))

cidden pazar yazmışım :KK1::KK1: öyle doğmuş demek içimeee:KK1::KK1:

4 yumurta tabiki iyi kuzum .bak happy arkadaşımız 2 tane ile hamile kaldı.umutsuz olma kesinlikle önemli olan kaliteli olması..inş.. sana evlat olarak dönerlerrrr....

selam kızlarrrr...çok sessiz buralar:KK3:

evett yaa kimseler gelmiyo ki iki laf edelimmmm:KK43:((

iyidir canım sen nasılsın ben giriyorum sen çıkmış oluyorsun bide inci yok ve hafta sonu olunca topik boynu bükük kaldı sen neler yapıyorsun.farklı bi ilaç verdimi nur hanım??

merhaba canım yumurta sayısı pek onemli degil önemli olan kalitesi burlarda duydugum kadarı ile 1 yumurta ile bile hamile kalanlar var Rabbim yardımcın olsun inş hayırlısı ile bu sefer olur buarada doktorun kimdi?

doktorum semra hanım ve betül hanımdı opu işlemimi funda hanım yaptı hastaneden ve doktorlardan çok memnun kaldım çok ilgililer iyi dileklerin için teşekkür ederim inşallah bebek bekleyen herkes hayırlı sağlılıklı bebeklere kavuşur

Son düzenleme:
iyidir canım sen nasılsın ben giriyorum sen çıkmış oluyorsun bide inci yok ve hafta sonu olunca topik boynu bükük kaldı sen neler yapıyorsun.farklı bi ilaç verdimi nur hanım??

bende iyiyim canımm yatıyorumm.çok hareket etme dedi nur hanım kalan yumurtalar bende baya büyümüş onlar kasık ağrısı yapabilir dedi ki yapıyo bende istirahat ediyorum bol bol.farklı bir ilaç vermedi canım aynen devamm şimdilik..

4 yumurta tabiki iyi kuzum .bak happy arkadaşımız 2 tane ile hamile kaldı.umutsuz olma kesinlikle önemli olan kaliteli olması..inş.. sana evlat olarak dönerlerrrr....

Dönerler umarım teşekkür ederim emeklerimiz boşa çıkmaz dualarımız kabul olur inşallah

X