Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

evet canım ya bana da hemen söyledi. sağolsun. insanın soru işaretleriyle gözünü açmasını istemiyor adam. çok iyi davrandı. hemen aklıma gelecek soruların cevabını verdi, huzurla ayıldım:) şimdi tek duam şu an belki de döllenmekte olan yumurtalarıma Rabbimin can vermesi, kuvvet vermesi, bana onları bebekler olarak bir mucize olarak bahşetmesi.. O derse "ol", kim durabilir ki karşısında.. O isterse hangi embriyo tutunamaz ki bana? Rabbim'e sığındım bu gece..

inş canım ya ins vakit saat gelmiştir anne olma vakti geldiyse hersey bahane Yeter ki RABBİM OL desin kalbini ferah tut senin doktorun kimdi

inş canım ya ins vakit saat gelmiştir anne olma vakti geldiyse hersey bahane Yeter ki RABBİM OL desin kalbini ferah tut senin doktorun kimdi

amin canım, vakti gelmiş olsun :)
aynur hanımdı, ara da funda hanım da baktı. ama opu müstecep bey yaptı.

hımm funda hanım nasıl bir doktor bu 3 doktordan sence hangisi sana daha cok hitap etti

canım açıkçası erkek doktora gitmem demiyorsan müstecep beyi tercih et derim. güleryüzlü biri, ben ilk kez gördüm onu ama çok iyi davrandı. hatta şöyle oldu, benim opu saatimden beni 15 dk kadar geç aldılar. ben endişelendim, hemşireye söylendim. ya çatlarsa yumurtam diye. hemşire bana izah etti. ama müstecep beye bildirmişler, kendi ameliyathaneden çıktı beklediğim odaya, rahat olmamı, hiç endişelenmemi söyledi. seni bayıltmadan yumurtalarını da göstercem dedi. gerçekten de gösterdi. sonra uyuttu. ayılır ayılmaz da, daha sedyedeyim ameliyathaneden çıkarıyorlar, korktuğun gibi olmadı, 5 yumurtanı topladık dedi, rahalattı yine. kadın doktorlar genelde bu kadar anlayışlı olmuyorlar.

aynur hanım da şeker biri, benim elektriğim tuttu, güldü mü huzur veriyor ve pozitif bir kadın, o yüzden tercih edebilirsin.
funda hanım, iyi bir doktor ama biraz soğuk. bazen selam veriyor, konuşuyor, bazen suratına bakmıyor inan. değişik.

ooofff hayırlı olsun peki opudan sonra odanı kimse aradımı ben ikiz annesiyim diye....hatice senmisin? hepi topu 4 kişi içinden iki tane kadınlar klubü üyesini tutturamadım ya ben sayısal falan oynamıyım ya:)

ooofff hayırlı olsun peki opudan sonra odanı kimse aradımı ben ikiz annesiyim diye....hatice senmisin? hepi topu 4 kişi içinden iki tane kadınlar klubü üyesini tutturamadım ya ben sayısal falan oynamıyım ya:)

yaa çok tatlısın yaa:) azmin yeter vallahii... :)

hil-bur sen ne kadar cana yakin bir insansin vallahi senin orada oldugun donemde tedavide olmak isterdim.o bile pozitife ceker insani.massallah sana ve yavrularina

arkadaşlar merhabalar.
benim size sorularım olacaktı.
şişli memorialde spermiogram ücreti nekadar?
birde sperm dondurma işleminin ücreti nekadar?
benim eşimde azospermi sorunu var mart sonu istanbula gidip spermiogram yaptıracağız.
belki bulunur diye umut ediyoruz.
tabi bulunursa dondurtacağız ama ücretlerle ilgili hiç bilgim yok.
tedarikli gitmek istiyoruz o yüzden eğer bilginiz varsa bana yardımcı olabilirmisiniz?

mikro,,,m,kronun bebeler ve benim bebeler....herkes taşıyamaz öle bi kucakta 4 bebek ona göre...

Eki Görüntüle 644578

mikro yaaa çok güzel bi resim sabah sabah nasıl mutlu oldum sanki senin bebekleri kucağına nur hanım vermiş gibi,çok şanslısın dün 4 tane melek gördün hissettin onları..Allah nazarlardan saklasın :nazar: hilbur ben bunlara bitiyorum yaaa cevşen tak bunlara maşallah....

incim bugün yolcu istikamet üsküp bu güzel fotoları umarım görüyordur hayırlı yolculuklar dilerim size...

aysun genetiklerin temiz çıkmış çok sevindim bu güzel bir haber...

dün baya yumoş toplanmış hayırlı olur inş.darısı qingdao'nun da başına inş..

çakırdan hiç ses yok onu merak ettim..nerdesin çakır????

günaydınlar bugün ne güzel bir gün ya mikrocum çok şükür çok şükür kendi haberimi aldığımda bile kalbim bu kadar huzur bulmamıştı ne olur canım kendine ve kuzularına iyi bak çok güzel günler seni bekliyor :))

hilbur maşallah maşallah maşallah ya bittim insan bakmaya doyamıyor resmen ne tatlılar benim yerimede öp ne olur

incim yola çıktın sanırım hayırlı yolculuklar

diğer arkadaşlarım hepinizin haberlerini okudum maşallah hiçbirinizde sıkıntı yok olmasında rabbim hepinizi nazarlardan korusun herzaman böyle olun inşallah

kabakçiçeği haber varmı gerçi 10 da arıyorlar...çok heyecanlı...

dentur senin muayene yarın olması lazım dimi yarın 3. gün....

X