Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

maşallah maşallah :nazar: :nazar: mikromuzdan güzel haber herşey yolundaymış ikiz bebişler geliyo çok güzel geliyodu sesi çok mutluydu Rabbim daim etsin isteyen herkese yaşatsın inş..ayrıntılar mikrodan:))

kız kabakcıcegı hıl-bur rezıl olmus senı ararken ınmıs asagya sormus senı adı ne demıs hemsıre oda bılmıyorum dıyınce arkadasınızın adını bılmıyormusunuz demıs?neyse nur hnm hastası felan dıyınce bır oda numarası vermısler.acmıs sormus acan kadın bılmıyorum felan demıs..rezıl oldum dıyordu kesek ozelden ısmını yazsaydın..eve gelene kadar hıl-bur a gul gul oldum valla:KK52::KK52:

kız kabakcıcegı hıl-bur rezıl olmus senı ararken ınmıs asagya sormus senı adı ne demıs hemsıre oda bılmıyorum dıyınce arkadasınızın adını bılmıyormusunuz demıs?neyse nur hnm hastası felan dıyınce bır oda numarası vermısler.acmıs sormus acan kadın bılmıyorum felan demıs..rezıl oldum dıyordu kesek ozelden ısmını yazsaydın..eve gelene kadar hıl-bur a gul gul oldum valla:KK52::KK52:

ay inanmıyorum canım benim yaa :)
ben dün heyecandan hiç ismimi söylemedim, aklıma gelmedi. ya bana hakkını helal etsin. benim de tam sedyede aklıma hilbur geldi biliyor musun.. adımı söylemedim ki ben dedim.
ben de opudan sonra beklerken hilburun bebeklerini görmek istedim, sonra ismini bilmiyorum ki dedim.. :)

hil-buurrr... ben dün o kadar gergin ve stresliydim ki sana adımı söylemeyi unuttuğumu sedyede hatırladım. ama o kadar mutlu oldum ki beni aradığını öğrenince :)

aradım ama kadın ben değilim sizi tanımıyorum dedi..rahatsız ettim boşuna ayıp oldu...valla kabakçiçğe oku bunları gelince en azından çabamı gör...bu arada ben 3512 deyim belki görürsün..

valla Allah senden razı olsun yaaa ... gerçekten çok üzgünüm. heyecanıma ver. cumartesi günü orada mısın? benim randevum var 10,30da. seni görmeye gelicem!!!!

ay mikroma çok sevindim rabbim hayırlı etsin
başı güzel çekiyorum gelsin bebişler :KK49::KK49:

ay inanmıyorum canım benim yaa :)
ben dün heyecandan hiç ismimi söylemedim, aklıma gelmedi. ya bana hakkını helal etsin. benim de tam sedyede aklıma hilbur geldi biliyor musun.. adımı söylemedim ki ben dedim.
ben de opudan sonra beklerken hilburun bebeklerini görmek istedim, sonra ismini bilmiyorum ki dedim.. :)
neyse canım gecmıs olsun sana kac yumurta toplandı ve en onemlısı sen nasılsın ben agrıdan olmustum cunku o gun..
valla Allah senden razı olsun yaaa ... gerçekten çok üzgünüm. heyecanıma ver. cumartesi günü orada mısın? benim randevum var 10,30da. seni görmeye gelicem!!!!

hıl-bur haftasonuna kalmıycak sanırım canım derınde cıkıyor bugun yogun bakımdan

neyse canım gecmıs olsun sana kac yumurta toplandı ve en onemlısı sen nasılsın ben agrıdan olmustum cunku o gun..

hıl-bur haftasonuna kalmıycak sanırım canım derınde cıkıyor bugun yogun bakımdan

canım 5 tane yumurta toplandı benden. ben de şaşırdım. müstecep bey, sedyedeyken korktuğun olmadı, 5 yumurta topladık dedi. yeni ayılıyordum.
ağrım oldu ama kalçadan iğne yaptılar, 20 dakikaya kesildi.. Allah'a şükür şu an ağrım yok.

maşallah maşallah :nazar: :nazar: mikromuzdan güzel haber herşey yolundaymış ikiz bebişler geliyo çok güzel geliyodu sesi çok mutluydu Rabbim daim etsin isteyen herkese yaşatsın inş..ayrıntılar mikrodan:))

Ayy hissetmiştim zaten. :KK16::KK16: Harika bir haber bu. Aklıma kötü bişey hiç gelmedi. Çok şükür Allah'a :nazar::nazar::nazar:Şubat ayı aynı zamanda ikiz bereketi oldu. :KK1: Mikromm sağlıkla kucağına aldığı günleri de görür inşallah :KK19::KK19::KK16::KK16:

mikroo senin adına çok sevindim canım ya.. Allahım ne güzel bir haber bu! Rabbim bize de nasip etsin inşallah..

canım 5 tane yumurta toplandı benden. ben de şaşırdım. müstecep bey, sedyedeyken korktuğun olmadı, 5 yumurta topladık dedi. yeni ayılıyordum.
ağrım oldu ama kalçadan iğne yaptılar, 20 dakikaya kesildi.. Allah'a şükür şu an ağrım yok.

bizde altın yumurta falan diye düşünürken süpriz yumurtalar olmuş:)))

annemmmmmmmm mikrooooooooo ikiz bebişlerin mi geliyoooo..ay allahım ne güzel haberler geliyo yaa valla çok seviniyorum kader arkadaşlarım...
çok sevindim mikro çokkkkkkkkkkk gözün aydın cnm bnm....nasıl bi duygu yaaaaa anlatın hele...:119:

darısı bize bizde görürmüyüz duyarmıyız acaba....:21::21:

bu arada kızlar eşimin genetik test sonuçları geldi kargoyla bugün elimize bi sorun görünmemiş...

benim hafif kanamam var kızlar, normal di mi bu? hemşire olabilir dedi ama.
çok az da olsa var.
ya yarın öğrencem embriyoları yaa.. nasıl bekliycem yarına :)

Gözün aydın canım.Bak gördün mü 1 derken 5 oldu.:KK16:

X