Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

2 gibi çıkıcaz canımmm.happyy kalbimm yerinden çıkıcak sanki saat yaklaştıkça .nelerle karşılaşıcam acabaa

Allahın izniyle çok güzel şeylerle karşılaşıcaksın senin kalbin sesi kısılıcak o iki minik ama güçlü sesi duyucaksın ben bile heyecanlıyım güzel heyecanlıar bunlar ne mutlu sana..

ben bu ctsi gideyim dra diyodum ama çok erken haftaya ctesi gitmeyi düşünüyorum bir hafta daha geçmiş olur en azından ..

canım ben şimdi gidiyorum ama bir hafat sonra yine çağıracağını düşünüyorum kalp atışı bu kadar erken herkesde duyulmayabiliyorrr. sen bekleyebiliyorsan bekle..

heee tamam canım nur hanım çok şeker yaa beni 1 kere muayene etmişti dr um mustafa bey benim ama o gün izinliydi sanırım unutmamış beni her gördüğünde adımla hitap edip nasılsınız diyordu

evet çokk şekerr doktorumm inşi.. bugün çokk güzel şeyler dökülür ağzından ballığına ballık katarrrr:KK16::KK16:

canım ben şimdi gidiyorum ama bir hafat sonra yine çağıracağını düşünüyorum kalp atışı bu kadar erken herkesde duyulmayabiliyorrr. sen bekleyebiliyorsan bekle..

evet çokk şekerr doktorumm inşi.. bugün çokk güzel şeyler dökülür ağzından ballığına ballık katarrrr:KK16::KK16:

çok zor beklemek bakalım canım...senin kasıklarında ağrı varmı hala benim hala ağrı oluyo regli gibi..

Canım Sümeyyem çok sağol ... Duaların yeter :KK16: Senin tedavi nasıl gidiyor ? Kaçıncı gündesin ? Büyümüş mü yumoşlar :KK34:

Bu gün 4. iynemi olucam. Kontrola yarın gidicem. Malum benim merkez Memoryal deyil ki, her gün çağırsınlar :KK17::KK17::KK17:. Durumları iyi görünüyordu, say da hiç fena deyildi. Bakalım hayırlısı

evet canlar derin geliyor birazdan..bugece burdayız.yarın eğer kilo almış olurlarsa ben bakarken çıkıcaz gibi duruyor...çok şükür rabbime...

bu arada kabakçiçeğini vazgeçmedim aradım ama hemşirelerin bi dalga geçmediği kaldı nasıl yani arkadaşsınız ama adınımı bilmiyorsunuz diye:) rezil oldum ama neyse şimdi bi oda numarası buldum onu arıycam ne diycem bilmiyom ama şansımı deniycem:)belki kabakçiçeği açar yada kabak çıkar:)

Rabbim evlatlarını sana bağışlasın. Bundan sonra hiç ayırmasın. Amin.

:KK9::KK9::KK9:

valla medicalde olması lazım ama bana ne oluyosa çok uykum geliyo ya anlatamam akşam burdan 21.30 falandı çıktım bi uyumuşum sabaha kadar nolcak benim bu halim dünde işte bi bastırdı ama sadece 5 dk masanın altına kıvrılasım geldi resmen kendime yer aradım yatmaya:)))

Bize de böyle uykuları yaşatsın Rabbim. Bundan sonra uyku hali daha da artıcak, kanda progesteron artınca uyku yapıyor, hazırlıklı olun :KK16::KK16::KK16:

kızlar benşmkini hep opuya göre hesapladılar sizde nasıl kii nur hanımda aynur hanımda murat beyde hepsi opu tarihine göre hafta hesabı yaptılar :KK43:(

Bence hamileliğin en doğru hesaplanması opu-ya göredir. Yani opu günü artık bebek oluşmaya başlıyor. Adet tatihine göre genellikle normal hamilelikleri hesaplıyorlar, döllenme ne zaman olduğu bilinmediği için.

bu vesveselerim birgün beni yiyip bitiricek allahım en ufak bişeyde kuruntu yapıyorum kendime o günler aklıma geliyor ya mikrocum benimkisi garipti güzelim yumurta toplanmasına rağmen o kadar çok tumurta vardı ki keseyi zorla buluyorlardı hemen o aklıma geliyor kese o yumurtaların içinde gelişemedi doktorum yok öyle birşey diyor ama ben kendimi ona inandırmışım ya içimde hala kalmış evet canım örnek almazmıyım ben seni dedim ya benim güven kaybetme gibi lüksüm yok olamaz çünkü burdan başka daha iyi bir yer yok ve ben burda mutlu sona kadar devam edicem allahın izniyle

Rabbim önceden yaşadığının hepsini tatlı güzelliklerle unuttursun.

Doktoruna güven. Yumurtalıklarla rahim arasında nerdeyse hiç bir bağlantı yok. Kesenin ultrasonla yumurtalardan seçilmemesi normal. Yalnız kese rahim içinde olur, yumurtalar rahimden kenarda. Rahim duvarı da yumurtaların baskı edemeyeceği kadar kalındır. Rabbim bir daha sana ve hiç kimseye yaşatmasın. Amin.

Bu gün 4. iynemi olucam. Kontrola yarın gidicem. Malum benim merkez Memoryal deyil ki, her gün çağırsınlar :KK17::KK17::KK17:. Durumları iyi görünüyordu, say da hiç fena deyildi. Bakalım hayırlısı

Rabbim evlatlarını sana bağışlasın. Bundan sonra hiç ayırmasın. Amin.

:KK9::KK9::KK9:

Bize de böyle uykuları yaşatsın Rabbim. Bundan sonra uyku hali daha da artıcak, kanda progesteron artınca uyku yapıyor, hazırlıklı olun :KK16::KK16::KK16:

Bence hamileliğin en doğru hesaplanması opu-ya göredir. Yani opu günü artık bebek oluşmaya başlıyor. Adet tatihine göre genellikle normal hamilelikleri hesaplıyorlar, döllenme ne zaman olduğu bilinmediği için.

Rabbim önceden yaşadığının hepsini tatlı güzelliklerle unuttursun.

Doktoruna güven. Yumurtalıklarla rahim arasında nerdeyse hiç bir bağlantı yok. Kesenin ultrasonla yumurtalardan seçilmemesi normal. Yalnız kese rahim içinde olur, yumurtalar rahimden kenarda. Rahim duvarı da yumurtaların baskı edemeyeceği kadar kalındır. Rabbim bir daha sana ve hiç kimseye yaşatmasın. Amin.

sümeyyecim senin merkez neresiydi kaçırmışım..Bu arada Türkçe süperrrr...

selam arkadaşlar.bugün memorialde muayenem oldu.ılk tüp bebeğim ekım ayında tek yumurta ile olmuştu.bugünkü muayenede 7yumurtam oldugunu duyunca inanamadım.2aydır sadece vücut direncim artsın diyerekten kestane balı her sabah ve birde celler maca800mg bitkısel tabet alıyrdum günde 2tane.başkada birsey yoktu.tedavıye basladık aynur hanım doktorum.inşallah güzel sonuç alırız.paylaşmak istedim sizlerle.

tedavin hayırlı olsun bu celler dedigin ne işe yarıyor acaba bide kestane balını nerden buluruz

Sonsuz ikram rahmet merhamet sahibi rabbime sukurler olsun ki bende canparcalarimin sesini duydum varliklarini gordum Allahim mubarek etsin bu duyguyu butun hepinize yasatsin sonuna kadar saglikla ulasmayi nasip etsin

medicall tebriklerrrrr rabbim daim etsin kuzucukların 9 ay seninle kalsın:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar:

Hamilelerimiz :nazar::nazar:

begonvil :emir_bebek::nazar:
beyzzmbak :emir_bebek::nazar:
canocanan :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
cemile :emir_bebek::nazar:
grafiking :emir_bebek::nazar:
happy :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
led_zeppelin :emir_bebek::nazar:
medical :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
mikro :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
nurme :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
sevda :emir_bebek::nazar:
umutege :emir_bebek::nazar:

12 hamiş 5 ikiz maşallahhhhh:nazar: darısı başıma başımıza:KK16:

kabakçiçeği hastanede yaa nasıl bulcam adını bilmiyom....

gözün aydın olsun cnm derinimizde geliyor artık mutlu mesut bir aaile oldunuz:nazar::nazar:

kızlar yaaa bu bal çörek otu polen mi arı sütü polen bal mı hangisi daha iyi ve kullanımı nasıl olacak bilenler yardım edin yumurta kalitesini artırrmak için baska ne önerirsiniz

X