Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

okadar çok yazmıssınızki bitiremedim nasılsın canım

bu arada mikrom bugün kara ciğer ve akciğer sonuçlarımı
aldım düşmüüş çok şükür nur hanımlada konuştum her 15
günde konturola git rahmini ölçtür dedi birde 21 haftada
gel cihan bey baksın dedi hayırlısı artık canım dr benim

Çok sevindim nurmem.
Rahim ölçümü çok önemli, ihmal etme. Vajinal ölçüm yaptır elinden geldiğince.

Begonvil kanaman geçti mi canım?

okadar çok yazmıssınızki bitiremedim nasılsın canım

bu arada mikrom bugün kara ciğer ve akciğer sonuçlarımı
aldım düşmüüş çok şükür nur hanımlada konuştum her 15
günde konturola git rahmini ölçtür dedi birde 21 haftada
gel cihan bey baksın dedi hayırlısı artık canım dr benim

iyiym canım saol sizin haberlerinizi aldık çok daha iyi olduk bugünnn.git canım sakın ihmal etme eşin nasıl ikiz heberini duyunca nasıl tepki verdiii

Çok sevindim nurmem.
Rahim ölçümü çok önemli, ihmal etme. Vajinal ölçüm yaptır elinden geldiğince.

sağolasın incim öyle diyince mecbur yaptırcam bu bizim için önemli çünkü

Begonvil kanaman geçti mi canım?

iyiym canım saol sizin haberlerinizi aldık çok daha iyi olduk bugünnn.git canım sakın ihmal etme eşin nasıl ikiz heberini duyunca nasıl tepki verdiii

canımmmm inşallah seninde alcaz güzel haberini pıt pıtları ne yapsın çok sevindi
önce sarıldı tebrik etti onu ilk defa bukadar mutlu gördüm veren rabbime çok şükürler olsun

Nurmem aklında olsun bazı doktorlar pek önem vermiyor bu rahim ağzı ölçümüne. Sen dikkat et, doktor gerek yok dese de ısrar et ve her muayenede kaç cm olduğunu sor mutlaka canım.

canımmmm inşallah seninde alcaz güzel haberini pıt pıtları ne yapsın çok sevindi
önce sarıldı tebrik etti onu ilk defa bukadar mutlu gördüm veren rabbime çok şükürler olsun

inş... canım ne kadar şükretsek az kucaklarımıza almayı nasip etsin rabbim tek çift hiç farketmezzz

canlarım geçmişi okuyordum.kanamam bitti gibi siyah renkte akıntı gibi geliyor doktora sordum daha önce içerdeki kanamadan kalanlar atılıyor dedi.doktor artık çalışmayacaksın dedi bnmki riskli gebelikmiş.hiçde sevmem evde oturmayı.haftaya memorialden randevü verdiler bakalım ordaki doktor nediyecek

merhabaaa..

ben son günlerde geçmişe dalmıyorum :KK9::KK9::KK9:
gerçektende çıkılmıyor:KK9::KK9:

şafak 30 bu arada:KK1:

canlarım geçmişi okuyordum.kanamam bitti gibi siyah renkte akıntı gibi geliyor doktora sordum daha önce içerdeki kanamadan kalanlar atılıyor dedi.doktor artık çalışmayacaksın dedi bnmki riskli gebelikmiş.hiçde sevmem evde oturmayı.haftaya memorialden randevü verdiler bakalım ordaki doktor nediyecek

Çok şükür.
Canım boşver işi mişi. Bebek için olunca evde oturmayı da seversin emin ol :)
Neden riskli gebelik olduğuna dair bir şey söylediler mi?

slm nasılsınız bende bgn tv de seyredecek birşey bulamadım oturdum bilg birşeyler seyrettim
birde size birşey soracagım avrupa yakasında sgk ile anlaşmalı iyi bir hastane var mı kadın dogum doktarı ilgili olan bir hastane

slm nasılsınız bende bgn tv de seyredecek birşey bulamadım oturdum bilg birşeyler seyrettim
birde size birşey soracagım avrupa yakasında sgk ile anlaşmalı iyi bir hastane var mı kadın dogum doktarı ilgili olan bir hastane

Canım medical park var, medipol var. Forumda da araştır istersen :KK31:

boşver canım işi falan yeterki evladın sağlıklı olsun alışırsın zamanla evede :))) kendine çok dikkat et kuzummm

merhabaaa..

ben son günlerde geçmişe dalmıyorum :KK9::KK9::KK9:
gerçektende çıkılmıyor:KK9::KK9:

şafak 30 bu arada:KK1:

en iyisini yapıyorsun canımm hadi bakalım az kalmış seninde:)))

canım napıcan bebek icin evdede oturulur hersey yapılır hayırdır neden riskliymiş

X