Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

cnm arkadaşlarım zaten buradaki moral olmasa.!kendi doktorum sadece geçmiş olsun dedi hiç açıklama yapmadı bizde panik olarak acil ve başka bihastanede doktorlara gittik moralimi bozmamaya çalışıyorum.herşey Allahtan hayırlısı olsun ben düşüğe alıştırdım kendimi verende o alanda

Olumsuz düşünüp olumsuzu çağırmayalım :KK34:
Doktorunu değiştir bence nasıl bir doktormuş o :KK20:

cnm arkadaşlarım zaten buradaki moral olmasa.!kendi doktorum sadece geçmiş olsun dedi hiç açıklama yapmadı bizde panik olarak acil ve başka bihastanede doktorlara gittik moralimi bozmamaya çalışıyorum.herşey Allahtan hayırlısı olsun ben düşüğe alıştırdım kendimi verende o alanda

Akacak kan damarda durmaz derler. sen yine de güzel olanını düşün. Ne kadar alıştırdım dersen de insan alışmaz. Sen güzel düşün. Amcamın kızının düşük problemi vardı. 7 kayıpdan sonra (birincini sezeryanla doğumda kayb etmişdi) sırayla 2 oğlana kovuşdu. Lekelenme bebeyin kalmıycağı anlamına geliyordu. İkinci oğlunda şiddetli kanama yaşadı ve o kanamanın bebekle kesinlikle alakası yokdu. Şimdi 1.5 yaşında ve MaşeAllah hiperaktiv bir çocuk.

Olumsuz düşünüp olumsuzu çağırmayalım :KK34:
Doktorunu değiştir bence nasıl bir doktormuş o :KK20:
incim ya hastaneme müteşekkirim ama bnm doktorum karşıdakiyle empati kuramıyor bana karşı ilgisiz hakda veriyorum bnm gibi kaç kişiyle uğraşıyor Allah bilr ama bende 3.tedavimde hamile kaldım geçen haftalarda gripdim değerler hep düşükdü ozamanda aynı davrandı.

incim ya hastaneme müteşekkirim ama bnm doktorum karşıdakiyle empati kuramıyor bana karşı ilgisiz hakda veriyorum bnm gibi kaç kişiyle uğraşıyor Allah bilr ama bende 3.tedavimde hamile kaldım geçen haftalarda gripdim değerler hep düşükdü ozamanda aynı davrandı.

Canım ben olsam böyle bir doktorla devam etmezdim. Zaten zar zor kavuşuyoruz bebeklerimize biraz daha fazla ilgiyi hak ediyoruz bana göre.

Mucizeee :KK3:
Nasıl geçti randevun?[/Q

selamlar kızlarr, dün aradım iğnemi tam yapamadım dedim.sorun olmaz dediler.yarın gitcem nur hanımla randevum var.lucrin işe yaramış yumurtaların aynı boyutta dediler cuma günü.bakalım gonali yapınca ne oldu inşlh önden giden yoktur yine.yarın belli olur durum.şimdilik bu kadar...gonalin kalemi bana zor geldi.görünüşte kolay gibi ama iyice bastırmadan sıfırlanmıyor ilk gün oyüzden yapamamışım.hemşirede hiç bundan bahsetmeyince bu sorunu yaşadım.hemşire bana sıfırlanması gerekir falan bile demedi hiç bahsetmedi.anlatan hemşirede nur hanımın hemşiresi suratsızın teki.hafif toplu bi bayan uzun saçlı saçları kızıl turuncu gibi bi renk.zaten memorilın en suratsız hemşiresi.onun size anlatmasına izin vermeyin.

selamlar kızlarr, dün aradım iğnemi tam yapamadım dedim.sorun olmaz dediler.yarın gitcem nur hanımla randevum var.lucrin işe yaramış yumurtaların aynı boyutta dediler cuma günü.bakalım gonali yapınca ne oldu inşlh önden giden yoktur yine.yarın belli olur durum.şimdilik bu kadar...gonalin kalemi bana zor geldi.görünüşte kolay gibi ama iyice bastırmadan sıfırlanmıyor ilk gün oyüzden yapamamışım.hemşirede hiç bundan bahsetmeyince bu sorunu yaşadım.hemşire bana sıfırlanması gerekir falan bile demedi hiç bahsetmedi.anlatan hemşirede nur hanımın hemşiresi suratsızın teki.hafif toplu bi bayan uzun saçlı saçları kızıl turuncu gibi bi renk.zaten memorilın en suratsız hemşiresi.onun size anlatmasına izin vermeyin.

Hadi inş. hepsi aynı anda büyür. Senin durumun Akasya ve bana umut olacak inş.
Gonal f in kalemi puregon un kalemi gibi değil mi :26:
Nur Hanım'ın hemşiresi mi değişti :26: Çok şeker bir hemşiresi vardı ismi Gülseren. Kısa saçlı, esmer o yok mu artık :26:

Mucizeee :KK3:
Nasıl geçti randevun?[/Q

hm canım o hemşire böyle makyaj yapıyor baya, sakız ağzında hep :) aynı kişiden mi bahsediyoruz?

Nur Hanım'ın hemşiresi mi değişti :26: Çok şeker bir hemşiresi vardı ismi Gülseren. Kısa saçlı, esmer o yok mu artık :26:

yok değişmiş heralde görmedim hiç onu.çok suratsız bir hemşiresi var.puregonun kalemini bilmiyorum.gonal f bana zor geldi.baya bastırmak gerekiyor üstüne sıfırlanması için.ilk ben yaptım bi baktım 25 kalmış. meğer iyi basmammışım.dün eşim baya bastırdı anca ozaman sıfırlandı.bu daha zahmetsiz ama yapımı zor geldi bana

ya gülseren var canım hala da sanırım funda hanımla :)

yok değişmiş heralde görmedim hiç onu.çok suratsız bir hemşiresi var.puregonun kalemini bilmiyorum.gonal f bana zor geldi.baya bastırmak gerekiyor üstüne sıfırlanması için.ilk ben yaptım bi baktım 25 kalmış. meğer iyi basmammışım.dün eşim baya bastırdı anca ozaman sıfırlandı.bu daha zahmetsiz ama yapımı zor geldi bana

canım acaba senin kalemde mi sıkıntı vardı? normalde hemen tık tık sıfırlanıyor.

ben de bugün cetroitide yapcam, labdaki kadın anlattı bana ama anlamadım :) hastaneye gitcem akşam.

Canım ilaç anlatımı için kan verilen odaya git. Oradaki hemşireler çok güzel anlatıyor.

canım acaba senin kalemde mi sıkıntı vardı? normalde hemen tık tık sıfırlanıyor.

ben de bugün cetroitide yapcam, labdaki kadın anlattı bana ama anlamadım :) hastaneye gitcem akşam.

Ben anlatayım sana çok kolay :)

nasıl canım anlatır mısın? hemşire hanım bir damlası bile önemli dedi o gün birine anlatırken, ben de tırstım kendim yapmiim diyorum:)

Yok canım ya çok kolay korkma. Küçük bir cam şişe var onun kapağını çıkart. Enjektöre kalın uçlu iğneyi takıp şişenin içine daldır. Sıvının tamamen dökülmesine dikkat et. Sonra hafif salla şişeyi, bulanık olmamalı. Sonra bu karışımı enjektörle tekrar iğneye çek. Kalın uçlu iğneyi çıkarıp ince uçlu olanı tak ve göbeğine batır. Bu kadar :)

Yumurta geliştirici iğneni hangi tarafa yapıyorsun cetrotide'ı ters tarafa yap. Birer saat arayla olacak.

X