Meme protezi kas altı çift meme görüntüsü

O kadar oldumu fiyatlar hangi ilde yaşıyorsunuz

Ben başka bir doktora revizyon için görüştüm Nişantaşı’nda 70.000 istedi olacağım kendi doktorumdan vazgeçtim yani 100 binden fazla vermiş olucam keşke en başta iyi bir doktora olsaydım

Ben başka bir doktora revizyon için görüştüm Nişantaşı’nda 70.000 istedi olacağım kendi doktorumdan vazgeçtim yani 100 binden fazla vermiş olucam keşke en başta iyi bir doktora olsaydım
Doktor seçimi çok önemli ben olmadan çok araştırdım hiçbirine güvenemedim en son arkadaşımın doktoruna yaptırdım en azından arkadasimin protezlerinde herhangi sıkıntı olmadı diye iyikide ona yaptırmışım revizyona veyahut başka bir sıkıntıyla karşılaşmadım aynı doktora gıdı vaser lipo yaptırdım ondada sıkıntı olmadı senin adına üzüldüm fiyatlar dehşet ins bu defa güzel sonuç alırsın

Ben de instagramda bir doktor görmüştüm. "Sizin biraz bile sarkık bir memeniz varsa dikleştirmesiz isteseniz bile yapmam, çünkü sarkık memeniz varken sarkık ve büyük memeleriniz olur" diyordu. İnsan mesela kendi memesine baktığında da anlar aslında neyin iyi olacağını. illa doktor olmaya gerek yok. Benimkiler biraz sarktı mesela emzirmeden sonra. Buna dikleştirmesiz silikon taksan ne takmasan ne. Anlayabiliyorum.

Siz de bir dikleştirmeyle memnun kalırsınız merak etmeyin

Ya garip olacak ama mevsimatanın memelerini gerçekten beğenen bir tek ben miyim,büyük görünüyorlar ve füze gibi yapay bir görüntü yok bence çok doğallar.. Diklestirme istiyorsanız elbette yapmalısınız,sagdaki fotoğrafta asagi dogru ama göbeğe kadar geliyor mu ki? Ben de 1 ay önce diklestirmesiz ameliyat oldum göğüslerim çok küçüktü sol taraf tübüler ve minimal sarkıktı. Şimdi sol biraz daha aşağıda diyeceksiniz ki diklestirme mi lazımdı valla onu bilmem ben sağ da insin biraz aşağı doğru istiyorum dogal olsun istiyorum. Yer çekimi var elbette sarkacaklar dogal meme sarkar,bombaa diye meme tabiri var da biz cizgi film karakteri degiliz ki.. Ben büyük ve doğal seviyorum sanırım. Valla üzülmeyin şuan bile çokzellerr

Neden o kadar büyük taktirdiniz daha küçük protez tsktirsaydiniz böyle olmazdı

Ben de şu an bu durumdayım evden dışarı çıkmak istemiyorum 1 hafta oldu hiç ağrım yok ama çıkasım yok füzelerim ağzıma girecek

Doktorunuzu özelden yazabilir misiniz merak ettim açıkcası

merhaba gögüs diklşetirme ile birlikte olsaydınız keşke gögüsleriniz sarkık ödemler gecince tamamiyle sarkık olucak benımde aynı sey basıma geldi ıkı yıl sonra revizyon oldum mevcut protez ile sonuç yine hüsran hipertrofik scar ve keloidle mücade ediyorum şimdide bu dr larin derdi sadece para psikojiyi insanın mutsuzlugunu hiç düşünmüyorlar

işleri güçleri yalan dolan protez toparlarmış bile bile yapıyorlar sarkma varsa vardır yalancı sarkma falan hikaye ıkıncı kez operasyon maddi manevi zor sürec hakkım helal degil bnm plastik cerrahların cogu kasap şimdide gülüş tasarımı furyası para için bile isteye eksik yapıyorlar nerde kalıyor doktorluk yeminleri

canım bnm meme bası asagıda içine protez konulması hiç birseyi degiştirmemiş ödem var 1,5 yılda tamamen sarkıcak iyi bir dr olsaydı yönlendirmesi gerekliydi dikleştirme olursa protezli veya protezsiz şöyle olur beklentiniz nedir ne degildir diye iz konusunu acık acık söylemeliydi secim hastanındı protez yeterli gelir ne demek tamamiyle yalan umurundamı dr un revizyon için yine gelsin

Merhaba diklestirme yaptırdınız mi?

bana 2 gün önce meme protez için 240/250 dediler şok oldum o 10k neyden farkediyor acaba keşke sorsaydım hahahdsha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…