Meme protezi kas altı çift meme görüntüsü

Ben aynı dediğiniz gibi oldum silikonlar takıldı 35 gün sonra göğsüm çok sarktı doktor revizyon yapalım dedi ilk ameliyattan 40 gün sonrada dikleştirme yapıldı şuan 10. Günüm
Birde doktorum bana şuan sana dikleştirme yaparsam memen gene sarkacak 3 4 ay beklemeyelim göğsün tam oturup aşağı insin dedi hemen yaparım benim için sorun değil ama sonuç seni mutlu etmez dedi o yüzden bu büyük göğüslerle ya 3 4 ay bekleyeceğim yada çıkaracağım çünkü ben beni ameliyata hemen alın yaptığınız hatayı düzeltin dedim

Peki şuan nasıl durumunuz iyi mi, memnun musunuz yaralarınızın iyileşme süresi nasıl benim 1 çocuğum var ama tekrar çocuk istiyorum açıkçası dikleştirme olursam sonra hamile kalırsam sarkar mı acaba ondan da çok korkuyorum
İlk geçirdiğim ameliyatla hiç alakası yok açıkçası sadece dikişler tedirgin ediyor bir de ben bel bölgesinden lipo yaptırdım göğsün üst kısmına enjekte edildi benim de 2 çocuğum var bakımda zorlanmadım ilerde hamilelik emzirme nasıl olur bilmiyorum ama göğüs ucu işin içine girince belki süt kanalları etkilenmiş olabilir çünkü benim meme ucu hiç yoktu içine gömülü gibiydi şimdi çıkık duruyor sürekli etkilendiğini düşünüyorum ben çocuk düşünmediğim için çok takılmadım bu duruma ama araştırın derim silikon etkilemez ama göğüs ucundan dikleştirme emzirmeyi etkileyebilir sarkma konusuna gelince muhakkak olacaktır sarkma şişecek çünkü göğüsleriniz yakın bir zamanda gebelik düşünüyorsunanız bence dikleştirmeyi ondan sonra yaptırın derim

İlk geçirdiğim ameliyatla hiç alakası yok açıkçası sadece dikişler tedirgin ediyor bir de ben bel bölgesinden lipo yaptırdım göğsün üst kısmına enjekte edildi benim de 2 çocuğum var bakımda zorlanmadım ilerde hamilelik emzirme nasıl olur bilmiyorum ama göğüs ucu işin içine girince belki süt kanalları etkilenmiş olabilir çünkü benim meme ucu hiç yoktu içine gömülü gibiydi şimdi çıkık duruyor sürekli etkilendiğini düşünüyorum ben çocuk düşünmediğim için çok takılmadım bu duruma ama araştırın derim silikon etkilemez ama göğüs ucundan dikleştirme emzirmeyi etkileyebilir sarkma konusuna gelince muhakkak olacaktır sarkma şişecek çünkü göğüsleriniz yakın bir zamanda gebelik düşünüyorsunanız bence dikleştirmeyi ondan sonra yaptırın derim
Evet haklısınız sol göğsüm aşağı indi, sağ göğsümüzün şişliği de ona göre daha yavaş sol göğsümün ucu hafif ortalamaya başladı ama hala o alt Kısım yumuşak ve sarkık görünüyor ama şişlik gidince güzel geldi gözüne galiba dikleştirme yapacağım doktorum 6 ay sonra dedi fakat ben ekimde olmak istiyorum ertelemesini istemiyorum bakalım duruma inş güzel bi süreç olur

Merhaba ben 24 yaşında ve kadınım Meme estetiği olmaya karar verdiğimde hiçbir bilgim yoktu fiyat araştırması ve doktor araştırması yaptım kendime göre bütçemle iyi diyebileceğim bi doktor buldum ameliyattan önce çok tatlı konuşup beni rahatlattılar.. herneyse kendi göğüs dokum vardı ve dikleştirme olmak istemedim aşırı bi darlıktık yoktu ve doktor benim gibi göğsü olan bi hastanın fotoğraflarını atıp çok memnun olduğunuzdan söz etmişti bende çok bilgim olmadığı için istememiştim 1 doğum yaptım tekrar fan doğum yaparsam sarkarsa o zaman dikleştirme düşünürüm diye düşündüm.Ameliyatım iyi geçti hastane odasına geldiğinde memem ödem topladı ve yassı ve kare gibi bi şekil aldı bunun neden olduğunu sorduğumda ödem olduğunu düzeleceğinden bahsettiler ana benim memelerim çift meme varmış gibi duruyor 1 hafta oldu ödem inip göğsüm aşşağu doğru inip yuvarlak bir hal alır mı güncelleme yapacağım lütfen yardım edin
Şuan sizinle aynı durumu yaşıyorum göğüs şekillerimiz bile aynı babada 355 takıldı hafif sarkıkdı doktor silikon toparlar dedi ama malesef öyle olmadı büyük ve sarkık memelrim var artık 10 ay geçti üzerinden tekrar ameliyat olacağım doktorum bütün ödemlerin insin diye bekledi tek korkum dikleştirme izleri

Şuan sizinle aynı durumu yaşıyorum göğüs şekillerimiz bile aynı babada 355 takıldı hafif sarkıkdı doktor silikon toparlar dedi ama malesef öyle olmadı büyük ve sarkık memelrim var artık 10 ay geçti üzerinden tekrar ameliyat olacağım doktorum bütün ödemlerin insin diye bekledi tek korkum dikleştirme izleri
Evet benimde öyle ama kendi suanki dikiş izleri yok gibi o yüzden dikleştirme izleri de zamanla geçer diye düşünüyorum güzel atlatırız inş ama doktor neden 10 ay beklemiş 6 aya kadar zaten iniyor tamamen

Birde doktorum bana şuan sana dikleştirme yaparsam memen gene sarkacak 3 4 ay beklemeyelim göğsün tam oturup aşağı insin dedi hemen yaparım benim için sorun değil ama sonuç seni mutlu etmez dedi o yüzden bu büyük göğüslerle ya 3 4 ay bekleyeceğim yada çıkaracağım çünkü ben beni ameliyata hemen alın yaptığınız hatayı düzeltin dedim
Benimde bir ay oldu,üstü ödemli aştı sanki sarkmış gibi deliricem bu ne biçim iş ya

Şekilden dolayı ve sabahları kalkamıyorum sırtım çok ağrıyor halbuki ameliyatım kas altı olmasına rağmen acısız geçmişti diyebilirim + olarak insanlar kanser olunacağından söz ettiler korktum açıkçası , birde mentor marka protez diyip sebbin marka protez hiç duymamıştım onu takmıslar kutuları da bende duruyor 415 cm ben 350 veya 400 demiştim gözüme çok büyüktü geliyor kilom 51 boyum 167
Çok büyük taktıkları için sarkık duruyor ve dahada sarkicak. Ben 1 ay önce ameliyat oldum 400 cc istedim doktorum 355 cc motiva taktı büyük silikon zamanla sarkar dedi sırt ağrısı yapar dedi benim göğüslerim dimdik duruyor sütyen kullanmıyorum o kadar doğal ki.

Çok büyük taktıkları için sarkık duruyor ve dahada sarkicak. Ben 1 ay önce ameliyat oldum 400 cc istedim doktorum 355 cc motiva taktı büyük silikon zamanla sarkar dedi sırt ağrısı yapar dedi benim göğüslerim dimdik duruyor sütyen kullanmıyorum o kadar doğal ki.
Dikleştirme yaptını mı evet kocaman ve sarkık duruyor

Bence sizin dikleştirmeye de ihtiyacınız varmış. Meme uçları aşşağıda duruyor. Benim ikisi aynı yapıldı. 400 cc mentor kas altı protez + dikleştirme. Dikleştirme yapılırsa memnun kalırsınız.

Benim dikleştirme meme uçlarından yapıldı. Hiç ağrısı olmadı, hatta sızı dahi olmadı. Şuan izleri bile belli değil diyebilirim. Çok hafif açık pembe renginde.

Benim dikleştirme meme uçlarından yapıldı. Hiç ağrısı olmadı, hatta sızı dahi olmadı. Şuan izleri bile belli değil diyebilirim. Çok hafif açık pembe renginde.
Dikleşitirme olacağım Kasım da ama protezim 400 cc high profil gözüme çok büyük geliyolar bugün lazere gittim gittiğim kadın bile senin bedenine fazla dedi uçları zaten göbeğime geliyor nerdeyse hala ya çıkarırım ya da daha küçük protezle dikleştirme olurum diyorum ama başta bu kadar masraf yapacağıma keşke iyi bir doktora olsaydım en azından o giden paraya acımazdım diyorum kasap gibi doktor korkuyorum dikleştirme için bıçak altına yatmaya

Dikleşitirme olacağım Kasım da ama protezim 400 cc high profil gözüme çok büyük geliyolar bugün lazere gittim gittiğim kadın bile senin bedenine fazla dedi uçları zaten göbeğime geliyor nerdeyse hala ya çıkarırım ya da daha küçük protezle dikleştirme olurum diyorum ama başta bu kadar masraf yapacağıma keşke iyi bir doktora olsaydım en azından o giden paraya acımazdım diyorum kasap gibi doktor korkuyorum dikleştirme için bıçak altına yatmaya
İnşallah sizi memnun edecek sonuca ulaşırsınız💞 doktor seçimini iyi yapmak gerek. Bazı dikleştirme resimleri görüyorum, çok fazla iz var.

Benim doktorum dikleştirme yapmazsak protez yapmanın anlamı yok meme ucun aşağı baktığı için demişti doktor çok önemli birde bende 400 istedim katiyen takmadı sana olacak maksimum biri 350 biri 375 dedi
revizyon için kasım çok erken bence bekleyin acele etmeyin en az 6 ay zaman verin oturması 6 ay buluyor tamamen şekil alması 1 sene sonra oluyor acele ederek hata ediyorsunuz ve de gereksiz masraf ve ameliyat acısı çekeceksiniz ne kadar acılı olduğunu yaşayan biri olarak gayet iyi biliyorum
hem acele etmeyin hem de doktorunuzdan emin değilseniz revizyon için başka iyi bir doktor bulun
şuan şekil bozukluğu ve olduğundan büyük durması çok normal fotograflara baktım bence yeni ameliyat olmuş olmanı göz önünde tutarak bana normal geldi sen abartıyorsun rahat ol

İnşallah sizi memnun edecek sonuca ulaşırsınız💞 doktor seçimini iyi yapmak gerek. Bazı dikleştirme resimleri görüyorum, çok fazla iz var.
Evet beni göğsümün altından değilde yan taraftan açmış cep yerini şimdi ben dikleşitirme olsam üstüne birde Altan dikiş olucak uzun göğsümün komple altı kesilmiş olucak yani ve dikişim yandan da olsa tam göğsümün dibinden olmamış benim çok sinirimi bozuyor 6 cm bi kesi genelde 4 cm olur ah ah yani rezil oldum düzelttiricem o doktora ona da korkuyorum çünkü başka doktorla görüşsem revizyon çok pahalı

Benim doktorum dikleştirme yapmazsak protez yapmanın anlamı yok meme ucun aşağı baktığı için demişti doktor çok önemli birde bende 400 istedim katiyen takmadı sana olacak maksimum biri 350 biri 375 dedi
revizyon için kasım çok erken bence bekleyin acele etmeyin en az 6 ay zaman verin oturması 6 ay buluyor tamamen şekil alması 1 sene sonra oluyor acele ederek hata ediyorsunuz ve de gereksiz masraf ve ameliyat acısı çekeceksiniz ne kadar acılı olduğunu yaşayan biri olarak gayet iyi biliyorum
hem acele etmeyin hem de doktorunuzdan emin değilseniz revizyon için başka iyi bir doktor bulun
şuan şekil bozukluğu ve olduğundan büyük durması çok normal fotograflara baktım bence yeni ameliyat olmuş olmanı göz önünde tutarak bana normal geldi sen abartıyorsun rahat ol
Evet ama başka doktorlar çok fazla rakamlar istiyor içinden çıkamam 150 bin diyen vardı araba mı alıyoruz demiştim altı üstü bir dikleştirme olucak yaptırıp çok mutlu olacağımı düşünmüştüm gerçekten ama benim için daha.çok hayal kırıklığı

X