MEME KÜÇÜLTME AMELİYAT

Evet doktorum da öyle söyledi 6 ay boyunca inecek daha çok küçülecek dedi ama insan ister istemez stres yapıyor o kadar bekledim hala eski sütyenim oluyor canımı sıkıyor bu durum psikolojik olarak hiç iyi değilim haylim olan birşeyi yaptırdım ama o kadar çöktüm çöküşe girdim ki yaptırmasamıydım diyorum

Ve göğüsünü metre ile ölç ben ameliyat sonrası ölçtümde şişlik varken 93 94 cm arasiydi şimdi 85 cm çıkıyor
Ameliyata girmeden önce ölçü falan almadım akıl edemedim sadece sütyenli fotoğraflar var ama hastanede ameliyat olmadan önce fotoğraf ve ölçüler alındı tabiki

Ameliyata girmeden önce ölçü falan almadım akıl edemedim sadece sütyenli fotoğraflar var ama hastanede ameliyat olmadan önce fotoğraf ve ölçüler alındı tabiki
Ameliyat öncesi göğüsüm evde ölçerken 102 falan çıkıyordu ameliyat sonrası 1 haftalıkken falan 93 94 çıkmıştı evde kendim olcuyorum ara ara şuan sabitledi

Tabiki sorabilirsiniz ben dikişim açıldığı için sık sık doktorum çağırdı pansuman yaptı dikislerim düzelince 1 ay sonra çağırdı 5 hafta çok erken 1 buçuk ay olmuş size benim göğüsüm tam şeklini 4 buçuk 5 ayda aldı daha ödeminiz çoktur sizin ama kimisinin 6 ay sürüyormus göğüs şekli alması sızlamaya gelirsek 6 bucuk ay olmasına rağmen ara ara olabiliyor kendimi zorlarsam sızlıyor 1 seneye kadar normalmiş

Ben kontrole 1 hafta gittim 2.hafta gittim sonra 6 ay sonra çağırdı sızlamalrım var acaba bişey mi oluyor diye korkuyorum iz kremi de kullanıyorum ama bu sabah bi dikiş yerim kanamış korktum bian

Ben kendim istedim olabilecek en küçük istiyorum diye çok yilmiştim sarkık büyük memeden şuan çok memnunum avuç içim kadar kaldı devlette olsaydım C yapacaklardı onu istemiyordum çünkü
Siz özelde mi yaptırdınız anlamadım Şuan devlette olunca neden c cup yapıyorlar bende minnacık komşum ne kadar küçültülürse o kadar küçültün dedim o kadar küçük güzel olmaz falan dedi ameliyattan sonra tabi yani burda benim düşüncem önemli ben küçük seviyorum demekki

Devletin belirlediği vücut ölçüsüne göre sınırı var ama özelde senin isteğinde ön planda zaten boyum 156 kilom 56 göğüsüm kötü durmuyor yapılı bı vücudum olsa kötü dururdu

Devletin belirlediği vücut ölçüsüne göre sınırı var ama özelde senin isteğinde ön planda zaten boyum 156 kilom 56 göğüsüm kötü durmuyor yapılı bı vücudum olsa kötü dururdu
Bunu bilmiyordum sizden ne kadar doku alındı bende 150gr alındı iki memeden yani devlette böyle olduğunu bilseydim yaptırmazdım onlarda birşey demedi adam akıllı bilgi verilmeyince daha da sinirleniyorum burda kişinin isteği çok önemli

Kime yaptırdınız soyleyin bence en azından dikkatli oluruz

Merhaba doktorunuzla görüşebildiniz mi
Nasıl ne yapacağımı bilmiyorum aslında görüştüm kanıyordu dikişim bi sorun yok dedi sen bi beden küçülsün isityodun dedi demi dedi bende evet dedim daha küçülecek dedi merak etme dedi asistana dedim küçülme olmadı hala eski sütyenim oluyo falan dedim normal ödemleriniz var dedi doktor en güzel şelile yapmıştır zaten dedi dedim doktoruma150 gram az ama dedim o da ordan et mi deri mi ne alıyoruz dedi az gibi gözüküyo ama az değil dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…