MEME KÜÇÜLTME AMELİYAT

beyza_55

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2024
22
0
19
Arkadaşlar ben 50kilo 1.67boy popom zaten yok dümdüz arkada 75D takıyordum meme küçültme ameliyatı oldum iki memeden toplam 150 gram alındı Şuan ameliyatımdan 5 hafta geçti hala 75 D sütyen bana oluyor. 2.hafta kontrolde doktor ödemelerin var demişti ne kadar ödem olabilir hiç küçülmemiş ki sadece dikleştirme olmuş çok mutsuzum sürekli ağlıyorum intihar etmeyi düşünüyorum o derece 5 hafta geçti hala aynı devlet hastanesinde ücretli ameliyat oldum şikayetçi olma şansım var mı çünkü hala büyük ve bana şöyle küçülecek bu kadar olucak diye bilgi de vermedi kafasına göre yapmış yani şikayetçi nasıl olurum öyle bi hakkım var mı sizce

Merhaba hangi hastanede oldunuz acaba doktorunuz kimdi

Orası bende kalsa daha iyi olurbir daha kontrole gidicem o zaman ne diyecek eğer çözüm odaklı olmazsa artık bilmiyorum ne olur
Bende devlet hastanesinde olacağım o yüzden sordum gerçi doktorumu çok araştırdım ama yinede merak ettim peki hangi şehirde ameliyat oldunuz onu sorabilir miyim

Bende devlet hastanesinde olacağım o yüzden sordum gerçi doktorumu çok araştırdım ama yinede merak ettim peki hangi şehirde ameliyat oldunuz onu sorabilir miyim
Anladım ben İstanbul’da oldum bende çok araştırdım ameliyat olanların hepsi de çok memnunlar ama bende neden böyle birşey oldu anlamadım o kadar uğraş verdim birde çok mutusuzum ikinci bi ameliyat nasıl yaptırıcam nasıl olur bilmiyorum çok iyi araştırın tek tavsiyem budur

internet üzerinden birçok yorumunu okudum bir kaç uzaktan tanıdığım kişiler ameliyat olmuşlar hepsinin yorumu da iyiydi doktorun kendisiyle de görüştüm bana ameliyatın risklerinden bahsetti emzirme konusunda risk olduğunu yaşım genç olduğu için emzirme konusuna dikkat çekti ikna edici konuşmadan ziyade herşeyi olduğu gibi anlattı ben sadece ne kadar küçültebileceğini sormadım siz sormuşmuydunuz doktorunuza peki ? Ben çok kararsızdım ameliyat olmaya fakat beni artık o kadar çok rahatsız ediyorki dik oturamaz oldum bunun gibi birçok sebep

Bana da size yapılan açıklamalar yapıldı bende sizin gibi araştırdım doktorumu iyiydi herkes memnundu araştırdım o kadar ama sonuç hüsran doktora sormadım ama asistan oradaki doku zedelenmeyecek derece de küçültüwbildiği kadar küçültüryoruz dediler bu sizin veya doktorun isteğine göre değil riske atmadan küçültebildipi kadar küçültüyoruz dediler siz girmeden ameliyata sorun ne kadar küçülecek diye ben gibi sonunuz hüsran olmasın

evet mutlaka soracağım sizi duyunca korkmadım değil

Ne kadar doku alacaksınız kaç beden olur diye sorun gitmeden önce soracaklarınızı not edin orda unutulabiliyor ben de artık şikayetçi olurum bana dua edin olur mu
mutlaka soracağım sizin içinde tabi ki dua ederim umarım sıkıntılarınıza en kolay çözümü bulursunuz. Tekrardan kontrole gittiniz mi doktorunuz ne dedi durum için

mutlaka soracağım sizin içinde tabi ki dua ederim umarım sıkıntılarınıza en kolay çözümü bulursunuz. Tekrardan kontrole gittiniz mi doktorunuz ne dedi durum için
Kontrole gitmedim en son gittiğimde ödem var dedi daha küçülür dedi yani en fazla ne kadar küçülecek hala aynı bir dahaki kontrole 4-5ay sonra çağırdı erken gidip durumu anlatsam yeniden ücretsiz ameliyat yaparmısınız diye sormak istiyorum ama soramam da ben bilmşyorum ne olucak dualarınız içinde çok teşekkür ederim

Rica ederim ne demek ama düşünüp kendinizi yıpratmayın erkende gidebilirsiniz görüşmeye ya da başka doktora görünmeyi düşündünüz mü hiç

Rica ederim ne demek ama düşünüp kendinizi yıpratmayın erkende gidebilirsiniz görüşmeye ya da başka doktora görünmeyi düşündünüz mü hiç
Başka doktora gözükmem de doğru olmaz ameliyatımı onlar yapmadı sonuçta düşünmeden de olmuyor hayalini kuruyosun o kadar sonra istediğin gibi olmayınca insan çok üzülüyor sınanıyorum sanırım bu da geçer elbet

6 buçuk ay oldu benim de ilk başlar eski sutyenler olmuştu ama dik duruyordu göğüsüm şimdi küçücük kaldı o sutyenlerimi hep attım 80 D di şimdi 75 a 75 b kalıbına göre oluyor anca 4 5 ayda bedenin oluşuyor

Ve göğüsünü metre ile ölç ben ameliyat sonrası ölçtümde şişlik varken 93 94 cm arasiydi şimdi 85 cm çıkıyor

D cuptan a/b cup çok küçülmemiş mi? Bu süreçte kilo versiniz mi

Merhaba. Bence utanmayın direkt sorun doktora hocam benim istediğim gibi yapılmadı revize ameliyatı ne kadara yaparsınız? şeklinde ılımlı bir şekilde yaklaşabilirsin bence. Benim bildiğimde estetik ameliyatlarda şeklin tam oturması için 3-6 ay gerekiyor. Lütfen sıkmayın canınızı. Ben de İstanbul'da devlette olmak istiyorum da hastaneyi söylememişsiniz peki fiyat hakkında bilgi verir misiniz?

Birsey soracağım. Ameliyat sonrası özel sutyeb gitmeniz gerekmiyor mi eski sutyenleriniz dikislerinizi etkileyebilir.

Benim komşumun f falandı sanırım kabı daha fazla da olabilir c ye düşmüştü ameliyatla yaklaşık 5 kilo falan düşmüştü genel kilosuna.

Ama onun göğüsleri bayağı göbeğine iniyordu .ameliyat sonrası ödemden dolayi büyük gözüküyor onun da öyle oldu çünkü. zaman geçtikçe odem gitti daha küçük camasir almaya başladı

Başka doktora gözükmem de doğru olmaz ameliyatımı onlar yapmadı sonuçta düşünmeden de olmuyor hayalini kuruyosun o kadar sonra istediğin gibi olmayınca insan çok üzülüyor sınanıyorum sanırım bu da geçer elbet
evet haklısınız tabiki ben zaten özel korse alıyorsunuz onu kullanıyorum 1ay boyunca kullanman gerekiyor dedi ben fazladan bile takıyorum sadece ne kadar küçülmüş diye denemiştim

Siz ameliyat olduysanız size çok sorum olucak çok şükür buldum birini ara ara sızlamalarım oluyor bu normal mi 3 haftaya kadar sızlama hiçbiryer yoktu bunlar başladı şimdi bana eski 75D sütyenim oluyor yani küçülür mü dersiniz ameliyatımın 5. Haftası bitti şimdi hala aynılar sorucam doktoruma hatta erken randevuya gitmek istiyorum siz kontrole ne sıklıkla gitmiştiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…