Meme dikletirme Ameliyat oldum..

Bende ne zamandır düşünüyorum ama birtürlü cesaret edemedim. Yoğun çalıştığım için ağrısından çok korkuyorum.
Yıllar olmuş başlığı açalı, merak ediyorum acaba hiç iz kaldımı? Pişman oldunuz mu hiç? Yoksa öneriyormusunuz hala?

MERHABA ARKADAŞLAR ..
MEME KÜÇÜLTME AMELİYATI OLACAGIM AMA SGK TARAFINDAN DEVLET HASTANESİNDE DOKTORUM KÜÇÜLTME DEGİL DOLGUNLAŞTIRMA OLACAK DEDİ SARKIKLIGI ÖNLEMEK İÇİN AMA RAPORDA KÜÇÜLTME YAZIYOR NASIL OLUYOR BU BİLĞİSİ OLAN BU AMELİYATI OLAN YAZABİLİRMİ LÜTFEN ÇOK HEYECANLIYIM AMELİYAT YA PERŞEMBE YADA PAZARTESİ GÜNÜ OLACAK YARDIM EDİN LÜTFEN....

sonuç alanlar yazabilir mi acaba.?Adana ya da Ankara da ameliyat olan var mı?

bana da doktorunun adını mesaj atabilir misin özelden lütfen :)

Merhaba. Konu üzerinden çok zaman geçmiş. Yeni denk geldim. Bende göğüslerimin şekilsizliğinden dolayı rahatsızım ve sizin gibi bunun için ameliyat olmak istiyorum ve haliyle bir doktor araştırması içerisindeyim. Özelden mesaj atamadığım bu yolu deniyorum. Bana doktor adını verebilirseniz çok sevinirim gerçekten. Şimdiden iyi günler diliyorum herkese

Ozel mesaj olarak iletebilirim, nasil ozel mesajlasildigini anladigim an hehe.
Merhaba, meme operasyonu ile ilgili arastirma yaparken yazini okudum. Her anlamda sikayetlerimiz ayni. Benim bir de gogsumden koltuk altina dogru uzanan sut bezeleri derdim var. Aksesuar meme de diyorlarmis. Zararsiz ama son derece cirkin. Kiyafetlerimi buna gore secmek zorunda kaliyorum. Dogumdan sonra daha da fena buyuduler. İki operasyonu birlikte olmak istiyorum. Benim de gogus uclarim cok genis ve bu iz birakmayan operasyona uygun(gogus ucu cok genis degilse yapilamiyor diye duydum ancak bilginin dogrulugundan emin degilim) rica etsem doktorunun ismini yazabilir misin ozelden?
Ozel mesaj olarak iletebilirim, nasil ozel mesajlasildigini anladigim an hehe.

Doktorun ismini cok merak ettim ancak sohbet cok uzun zaman once yapildigi icin EU2 ve diger bir cok uye artik aktif degil sanirim Bu sohbete dahil olup, doktorun ismini ogrenebilen varsa lutfen paylasabilir misiniz benimle de...

Doktorun kimdi acaba?

Canım çok zaman olmuş ama o kadar memsun ki doktorundan adını ve yerini özelden atabilir misin bana. Teşekkürler ☺

Arkadaşlar, önceki mesajlarda doktorun ismi yazılı ama ilk sayfalarda olduğu için görmemişsiniz sanırım. bahsedilen doktorun ismi Adnan Uzunismail.

Bende protezli gögüsdiklestirme vroni Karin gerdirme yaptirmak istiyorum. Bu konuda hepinizde oldugu gibi iyi güvenilir bir Doktor arastiriyorum. Bu konuda desteginize ihtiyacim var. Birde fiyatlar ortalama ne kadar

Ankarada nerede oldunuz ameliyati, hala memnun musunuz, benim de yaptirmam lazim psikolojimi bozuyor bu durum protez takilmasi olayi da korkutuyo biraz ama kafama koydum

Ankarada nerede oldunuz ameliyati, hala memnun musunuz, benim de yaptirmam lazim psikolojimi bozuyor bu durum protez takilmasi olayi da korkutuyo biraz ama kafama koydum

merhaba rica etsem dr ismini benimle paylaşrmsın ben özelden msj atamıyorumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…