Meme dikletirme Ameliyat oldum..

Bende kucultme ve diklestirme olucam 3 ay sonra! Göğüslerim bayagi büyük ve sarkik oldugu icin doktorum ters t yapacagini söyledi..kucultmeye gore meme basida kuculuyor mu? Birde ters t yontemi olan warsa memnun musunuzz??

mrb;

sizin sikayetlerinizi okurken bu yazıyı acaba benmi yazdım dedim. ben bu kadar güzel ifade edemezdim sanırım. hep büyük olan göğüslerim verdiğim 18 kilo ile küçülselerde ( hala büyükler) inanılmaz sarktı. hala diet yapıyorum. spor yapıyorum ama hayalim olan ip askılı aleti hiç bir zaman giyemeyeceğimi artık biliyorum. hani diette insanlar rüyalarında tatlı filan görür yaa ben sütyen görüyorum. tabii sırt ve bel ağrılarından , kambur duruştan hiç bahsetmiyorum :'(

sizden ricam doktorunuzun ismi , adresi , telefonu özetle bilgileri. şimdiden tesekkür ederim... darısı başıma

doktorun adını öğrenebilir miyim?çok eski bi gönderi fakat hala buralardaysanız yazabilir misiniz??

Aldığınız bilgileri bana da verebilir misiniz? benim de böyle bir doktora ihtiyacım var

Eu2 merhaba goguslerin ne kadar sarkikti? Sadece meme basindan kesilerek diklestirmek yeterli oldu mu acaba? Tamamen dik duruyorlar mi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

doktorunuzun bilgilerini benimli de paylaşırsanız cok sevinirim şimdiden cok tesekkürler

çok zman gecmiş üzerinden ama bu sitede bulabilirmiyim sizi? aynı amaliyatı olmuşuz size sormk istediklerm var

Hala buralardaysaniz bana doktorun ismini verebilirmisiniz? Bende ayni sorun yasiyorum yillardir ve su an dogumdam sonra cok daha sarktilar ve diklestirme dusunuyorum . Yaz in istanbula gidecem ins . Cok tskler simdiden

Arkadaşım doktorunun adını ve şehrini bana yazabilir misin?
Şimdi 4 yıl geçti? Neler oldu? Neler yaşadın? Yeniden bizi bilgilendirebilir misin?

5.sayfadaki yorumlarda doktorun adi prof. Adnan Uzunismail olarak belirtilmis. Yanlis yazmadiysam.
Bayanlar ben 21 yasimdayim ve suan bi gogsum sarkik. Bu oldugundan beri kendimle olan barisikligim yok olmaya basladi. Ve bedenen rahatsiz hissesiyorum o gogsumun alti terliyor. Ve ben daha bekarim boyle gorunmek psikolojimi bozuyor. Evde sutyensiz gezerkenki mutlulugum sifir seviyesine indi. Yaptiranlarin memnun oldugunu goruyorum. Simdi, soylemem gereken sey su ki, göğüs lerim aslinda destekli sutyende 80 numara. Yani kucuk goguslu bir insanim ama kilom hep sabit. Gogus bedenimde degisme olmaz bu saatten sonra. Ve daha cok gencim. Bu ameliyati mezuniyetten sonra olmayi istiyorum, peki bu sizce benim durumum icin erken bi karar mi? Yani, sanirim kendiliginden duzelme diye bi durumdan soz edilemez bu cok sacma degil mi? Fikirlerinizi onemsiyorum lutfen yazin.

Merhaba senin yazini okuyunca kendimi gordum sanki) ben 39 yasindayim inan 15 senedir sarkmayi yasiyorum haplar elektrikli biseyler ve amliyat bile oldum yag kesim olmadan bekcikada! Simdi ye kadar hic duzelme olmadi hala berbat. Evliyim begenen begenmis ama kendim mutsuzum iste. Bence sen yaptir gitsin gecen zamana yazzik diyorum. Duzelme olmaz ameliyat olmadan bende olmadi yani. Ben holandada yasiyorum 25 tane doktora yazdim diklestirme icin ve 5 tanesini gorecem bunyaz ve sene sonu yaptircam. Artik yeter yaniiiii omur boyu cekilmez ki. Doktorlar farkli yontem farkli fiyat bakacaz artik ama fiyat 3000 euro dan 9000 euroya kadar cikiyor . Keske bekarken yapsaydim diyorum simdiye iylesmistim esimle doktor gezmeme gerek kalmazdi

Haa Bu sayfa gercekten cok iyi butun arkadaslar sagolsunlar.

Teşekkür ederim bu onerini kesinlikle dikkate aliyorum.

doktorun ismini bende öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Bende hem protez hem gögüs diklestirme.ama cok korkuyorum diklestirmeden..lütfen doktorunun ismini söylermisin? Ben yeniyim bu forumda.nerden özel yazilir onuda bilmiyorum.sen baya tecrübe sahibi ommussun. Bana yardimci olurmusun?

Bende aynen senin gibi memeucu etrafindan meme diklestirme ameliyati olmak istiyorum. Samimiyetine guvenerek birkac sorum olacak...
1. Ameliyat sonradi agri durumu nasildi?
2.meme basinda his kaybi oluyormu?
3. Memen istedigin olcude diklesti mi ?

Merhaba ieyıldız yaptıran benim kuzenim ben farklı opersyonlar oldum o ikisini aynı anda yaptırmadı iş yerinden izin alamadığı için meme buyutmede 3. Gün işe gitti lazer lipolizde ertesi günü gitti. Meme başında his kaybı olmadı şuannistediği buyuklukte ve mutlu😊ameliyat olalı 1.5 ay oldu inş işlerimi ayarlayabildiğimde aynı ameliyatı bende düşünüyorum denizde o istediği bikiniyi giyerken benim hala süngerli bikiniler peşinde koşmam sinir bozucu😊😊

Ağrı durumunuda yazayım şuan yanımda kuzenim ilk gün ağrısı oldu ama onuda hastanede ağrı kesicilerle atlattı ilk gün ağrı oluyor ertesi günü dayanılmıcak bi ağrı olmadığını söylemekte kendisi fotoğraf paylaşabildipimiz an paylaşabiliriz sizinle önceki halini göstermek istemesede😄😄😄

Bende aynen senin gibi memeucu etrafindan meme diklestirme ameliyati olmak istiyorum. Samimiyetine guvenerek birkac sorum olacak...
1. Ameliyat sonradi agri durumu nasildi?
2.meme basinda his kaybi oluyormu?
3. Memen istedigin olcude diklesti mi ?

Sorular bana yonelik degil ama,kendi yasadiklarima bakarak bunari cevaplamak istiyorum.
Ben diklestirme oldum 3 kesiyle.
Ameliyat sonrasi agri durumu hic korkulacak bisey deil bi yara agrisi gibi.Biyerini kesmisin deri acisi yani,Kasa dokunulmadigi icin,tabi sadece diklestirmeyse.
Meme basinda his kaybi bende oldu evet,tamamen deil ama eskisi gibi hasas deil,az bi his kaldi.
Ben sonuctan memnun deilim,ve bu ameliyti dusunenlere tavsiyem bunu protezle kombin edin,cunku sarkmis bir meme,ne de yapsaniz ust kismi hep bos kalir.Diklestirmeden sonra ilk 3-6 ay durum iyidir ancak sonra gousler asa gecer ucu yukarda kalir ve gous ustu tekrar bostur.
Yasadiklarimi aktriyorum birine yardimci olursam ne mutlu bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…