Meme dikletirme Ameliyat oldum..

Merhaba arkadaşlar bir hafta önce meme dikleştirme ameliyatı oldum. 27 yaşındayım bundan bir 4 yıl önce 68 kiloydum ve 3 ay spor ve hafif bir dietler yaklaşık 45 kiloya kadar düştüm ama spora devam ettim 4 yıl boyunca ve kas tan kilo aldım şuan 50 kiloyum. Vucudum gayet sıkı spor yaptığım için herhangi bir sarkmada olmadı. Ama göğüşlerim baya büyüktü ve kilo vermemlede içleri boşaldı sarktı ve bir türlü toparlayamadım. Sonunda bu ameliyatı olmaya karar verdim ve şuan 1. Hafta gayet memnunum göğüslerime destekleyici silikonda koyma gereği duymadı doktorum. Ama gayet başarlı bir ameliyat oldu. Damla şekli dedğimiz doğal görünümli bir göğse kavuştum. Ağrı sızımda olmadı şuan gerçekten kendime güvenim daha bi geldi korkan çekinen arkadaşlar eğer memnun deilseniz görüntünüzden olmaktan korkmayın. İyi bir doktor bulduğunuz sürece içiniz rahat edebilir

Uzun zaman olmuş
Yıllardır bu konudaki korkumu atlatamadım..eğer bir gün korkumu yenebilirsem. doktorunuzun adını öğrenebilirmiyim?

Merhaba canım yazını Yen'i okudum inş bende düşünüyorum dr adına öğrenebilir miyim

Merhaba ameliyat olduğunuz doktorun ismini öğrenebilir miyim?teşekkürler

Arkadaşlar konuyu açan bayanın doktorunun adı neymiş banada mesajdan yazar mısınız? Yeni katıldım da kullanmasını bilmiyorum

Araştırma yaptım adnan uzunismail estetik cerrahi hakkında. Sanırım bayanın doktoru buymuş. 2011 yılında kendi isteğiyle emekli olmuş doktor.

Merhaba,
Bende bu meme askı yöntemini araştırıyorken dikkatimi çeken en güzel yazı oldu. Umarım size ulaşabilirim doktorun ismini alabilirmiyim?

teşekkür ederim

Merhabalar uzun zaman olmus. Ben de su an 27 yasindayim:) ve sakincasi yoksa doktorunun adini ogrenebilir miyim?

Lütfen banada doktorunuzun adını

[QUOTE="Husnaz, post: 62275442,
Lütfen banada doktorunuzun adını yazarmısınız
Birde istanbul'damı doktorunuz.

merhaba, bende ameliyat olmayı çok istiyorum fakat biraz korkuyorum, şuan durumunuz nedir ve ne kadar sürede iyileştiniz? Bir de doktorunuzun ismini öğrenebilir miyim?

Merhaba ben de ne zamandır dikleştirme ameliyatı olmak istiyorum.Kafama koydum bu yaz İstanbul'a gidip ameliyat olacam.Ama hangi Dr bilemiyorum.Diklestirme+protez düşünüyorum.Diilestirme yapıp Dr memnun olan varsa Dr ismini özelden mesaj atabilir mi.

Çok uzun yıllar olmuş ama umarım msjımı görürsünüz. Doktor adı alabilirmiyim lütfen bende

Sizin ameliyat izi nasıl oldu?

Benim gibi olan ve genç - doğum yapmamış bu kadar kadın olması beni mutlu etti açıkçası kötü olan şu ki virüs sonrası ameliyat daha da pahalanacak. Benim de birkaç aya elime bir miktar para geçecek ancak Allah bilir ne kadar olacak ameliyatlar malum dolar bu süreçte iyice fırladı.

Merhaba geçmiş olsun doktorunuz kimdi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…