Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kızlar bişi sorcam doktorum grip olma demişti ama sanırım boğazım ağrıo gibi ameliyatıma 20 gün var ya korkuorum bişi olur mu geçer mi ki o güne kadar
Öylesine bir agridir ya olsanda 20 güne kadar geceer herhalde. Gel yer degiselim ben 20 gun sonra olayim sen sabah 9 da ol

Öylesine bir agridir ya olsanda 20 güne kadar geceer herhalde. Gel yer degiselim ben 20 gun sonra olayim sen sabah 9 da ol
Ay kuzuuumm o kadar çok istiodum ki erkenden olayım die ama evimizde tadilat var rahat edemem die bir de 4ünde bir arkadaşımın düğünü var o da geçsin die düşündüm ağrılı gitmiim die 9u oldu ah keşke yarın olsaydı

Sen oldugunda ben 20 gunluk olucam iyilesme dönemim olcak bende seni ugurliycam kuzucum:)

Çok güzel olacak çok şanslısın bak doktorun da Nasıl ilgilendi aradı sordu, emin ol çok güzel olacak :)
Vallahi saolsun doktorum isi gucu birakti saat basi aradi sakin ol şöyle olcak böyle olcak gelip bugun sakinlestiricimi vurayim sana diyede esprisini yapti yani saolsun insallah ya su cok korktugum yarindan itibaren 1 haftami atlatayim sonrasında da Allah buyukr artik..

Canim ben Orduluyum, evime yakin olsun diye Samsun'da tip fakultesinde bir profesorle gorusecegim ayin 24'unde. Istanbul benim icin biraz zor olacakti cunku kalacak yerim yok. Beni haziranda ameliyat etse 10 temmuza yetisir miyim acaba ya cunku stajim ve yaz okulum baslayacak Ankara'da. Valiz getir gotur isleri falan.. Iyilesmem gerek. Hakkimizda hayirlisi hepimiz icin..

Betüüuüüşşş diye bagirasim var.yazmasam da gunlerce yazilarinizi takip ediyorum.ama artik yazayim dedim.sakin vazgecme.asil vazgecersen cok pisman olacaksin.hic gozunde buyuttugun gibi degil inan.benim 1 ay 2 hafta oldu ameliyat olali.ben de cok korkuyirdum.ameluyatta ölürüm korkum bile vardi.o kadar arasturdim ki aylarca arastirma yaptim .yaz tatilinde olmaya karar verdim.ta ki bu sayfayi kesfedene kadar.kizlarla 2,3 gun gun yazistim sadece .o hafta icinde sali muayene olmaya gittim doktora ve cumaya ameliyat gunu aldim.ayni hafta.cumaya kadar cok agladim yiprandim.amaaaaaa gercekten bekledigim kadar degildi.tabiki agrin olacak ama inan katlanilmayacak kadar degil.oldu bitti oluyorsun.iyiki hemen gun almisim.yaza birakmamisim.sakin korkma.ameliyathaneye giderken bile eşim elimden tutmustu ve ikimiz agliyorduk.sanki ölüme gidiyorum gibi.simdi guluyorum halimize.sakin ol.sonra sen de guleceksin haline.sakin vazgecme.

Betüsss diye bugun doktorum annem nisanlim ve arkadaslarim bu konu icin vazgectigimden dolayi cok betussss diye bagirdilar zaten :) pazartesi karar verdim cuma ameliyt iste . o 3 gun de sivilce cikardim bol bol :) bi 10 gun daha beklesem mayin tarlasi olucam demekki cok saolasin canim insallah duzelmissindir sende. Ya ben kas alti olucm diye cok korktum ameliyti izledim cok arstirdim beynim yandi artik ama yapcak bisi yok yüzdm yüzdm kuyruguna geldim :) kaldı 9 saat :)

Baya düzeltim .benimki de kas alti.merak etme

Kac gun oldu kac cc ve suan nasilsinn:)

Hala forumda mi geziyosun sen yat uyu Bugun 8. Gün sıfir agrı inanamiyorum. Sirt agrın olacak 2 saate bir dolaş. Sirtını dinlendir. Yumusak kucuk bir yastik al arada sirtinin ortasina koy rahatlarsin. Yatagini da saatte bir indirip kaldirsinlar. Kendini narkozdan sonra videoya cektirmeyi unutma:) Ne kadar acı olsa da ben ameliyat olmayi seviyorum galiba ya. Özledim o gunleri Ilk uyandiginda nerdeyim ben noldu bana kim bunlar diyosun o cok komik. Yarin buyuk ihtimal yazamazsin 2 gun sonra gorusuruz. Dua edicem acimasin diye.

Arkadaslar benim gogus uçlarim buyuk ve sekilsizdi. Toparladi doktor ama sadece uç kısımlarında kesi var. Ve kenarlarindaki disişler büzgü büzgü. Doktor gecer diyor gecmezse kucuk dokunuslarla duzeltirim dedi. Uçları hala buyuk ve eskisine gore rengi daha koyu geliyor. Dikis izleri de cok belli olacak diye korkuyorum. Fotograflara bakamiyorum ben nereden bakiyoruz yeni uyeyim cahilim. Meme ucundan kesiyle yaptiranlar varsa bana bi foto bi bilgi verebilir mi.

herşey güzel olacak hayırlısıyla yarın bi uyanacaksın bitmiş geçmiş bile hayallerine kavuşmuşsun mutlusun dilerim sonuç gönlünce olur bol şans canım bekle beş gün sonra bende sendrnim kurtulalım bu yokluktan artık bizde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…