Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Çok geçmiş olsun hadi sıra geldi tadını çıkartmaya

Tabiki

geçmiş olssuuuuuuunnnn...ağlasan da zırlasan da kaçamadın memiklerdennnn biraz daha geçsin vakit çok daha ii olcaksın merak etme.

Canım acil şifalar ne güzel atlattın

Atlattm cok sukur agri tavanda ama ilac veriyolar buz koydular bidesu varis corabimidr nedr onu giydrmisler cok bunaltti. Konusurken bile aciyo memisker

oh gözün aydın canım darısı gün sayanların başına bak bide yan çizcektin azdaha bu mutluluktan mahrum etçektin kendini

Demin yuruttuler ayagi kalktmhemsreye diyorm dustu protezim ayaga kalkmk cidden zor konusurjen bile cok aciyor. Yatagi hafif dikyapaym dimi

Hoşgeldinn tatlııımm çok sevindim walla şimdiden güle güle kullan kuzularını :) walla nasıl bi duygu die senin yazdıklarını heyecanla bekliorum malum bugünü saymazsam şafak 19

Hoşgeldinn tatlııımm çok sevindim walla şimdiden güle güle kullan kuzularını :) walla nasıl bi duygu die senin yazdıklarını heyecanla bekliorum malum bugünü saymazsam şafak 19
Ben ugurliycam sizi. Kaas alti olucaksan opuyorm seni

Ben ugurliycam sizi. Kaas alti olucaksan opuyorm seni
Kas altı kuzucum ama walla ölmek var dönmek yok çok çok zor biliorumm ama bu işin peşini bırakmicam hareket edemicem belki kısa bi süre ama yok korkmuorum walla sonucu çok güzel olcak die inanıorum

Ayyyy çok sevindimmmmmmmmm. Valla sırf seni düşünüyorum dünden beri. Çok şükür Allahımıza.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…