Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Canim ben Orduluyum, evime yakin olsun diye Samsun'da tip fakultesinde bir profesorle gorusecegim ayin 24'unde. Istanbul benim icin biraz zor olacakti cunku kalacak yerim yok. Beni haziranda ameliyat etse 10 temmuza yetisir miyim acaba ya cunku stajim ve yaz okulum baslayacak Ankara'da. Valiz getir gotur isleri falan.. Iyilesmem gerek. Hakkimizda hayirlisi hepimiz icin..
stajdan 1 ay önce ameliyatı ayarlayabilirsen çok rahat edersin:KK66:

Betus123 Betus123 umarım ameliyatın şahane geçmiştir. :-) Ben bu satırları yazarken sen çoktan denenip sana en güzel yakışan protezlerin takılmış ve ameliyattan çıkmaya çalışıyorsun muhtemelen.

Sen bu satırları okuduğun sırada; iyi ki bu ameliyatı olmuşum, gözümde ne çok büyütmüşüm ve hiç de korktuğum gibi değilmiş dersin umarım. Güle güle kullan yeni memelerini. Kapsülsüz ve ripplingsiz bir ömür boyu hep seninle kalsınlar. :-)

Betus123 Betus123 umarım ameliyatın şahane geçmiştir. :-) Ben bu satırları yazarken sen çoktan denenip sana en güzel yakışan protezlerin takılmış ve ameliyattan çıkmaya çalışıyorsun muhtemelen.

Sen bu satırları okuduğun sırada; iyi ki bu ameliyatı olmuşum, gözümde ne çok büyütmüşüm ve hiç de korktuğum gibi değilmiş dersin umarım. Güle güle kullan yeni memelerini. Kapsülsüz ve ripplingsiz bir ömür boyu hep seninle kalsınlar. :-)
Betus123 Betus123 kesinlikle çok güzel memelerin oldu ayyy harika bi duygu şuanda tabi hissedemiosun belki ama biz senin adına çoook mutluyuz canım hayırlı uğurlu olsun :KK15:@zullall canım yazını okurken şey gibi hissettim kalbin kadar beyaz bir sayfayı bana ayırdığın için teşekkür ederim tarzı sanırım kafayı yedim :KK70:

Bir de öğretim görevlisine gitmeyi düşünmez misin? Doçent ya da profesörün de fikrini almanı tavsiye ederim ben. Bir üniversite hastanesine gidebilirsin. Sadece fikirlerini öğrenirsin, için rahatlar.
Aynen Canım, şu an onu araştırıyorum bi profesör buldum, pek çok kez tübüler meme düzeltmiş, ondan randevu alacağım inşallah

Kızlar bişi sorcam doktorum grip olma demişti ama sanırım boğazım ağrıo gibi ameliyatıma 20 gün var ya korkuorum bişi olur mu geçer mi ki o güne kadar :cry:
Ben öyle hasta olacağımı hissettiğim Zaman hemen çinko takviyesi alıyorum en az 30 mg kadar
Valla üç güne bişeyim kalmıyor
Artı bol bol sıvı tüketiyorum su, bitki çayları (şekersiz)
İnşsllah geçer hemen, ama 20 gün uzun bi süre :)

5.Ayım bitti resim yükledim kızlar:KK53:
merhaba canım benim 25 de ameliyatım var ameliyattan birbuçukay sonrada oğlumun sünneti var bir aylık hali nasıl olacak çok endişeliyim düğünde şişlik olurmu tam düzelebilirmiyim kafamda çok deli sorular. ölüyorum heyecandan beni takip edermisin bir aylık resimlerini görebilirmiyim teşekkürler

Ben geldimmmmm sabh aglamaya basladim zaten hast geldk bn aglarkn herkes basimda tabi yolda bile cok geri donmek istedim.velhasil kelam9 da girdim10 buckta ciktm ilk cok agrmvardi simdi sukur buz koydular iyiym braz daha 325cctakilmis. Doktor demin buz koyarken gormus okadar guzeldiki betus o agrilara deger dedj. Bitti beecoksukr

Ben geldimmmmm sabh aglamaya basladim zaten hast geldk bn aglarkn herkes basimda tabi yolda bile cok geri donmek istedim.velhasil kelam9 da girdim10 buckta ciktm ilk cok agrmvardi simdi sukur buz koydular iyiym braz daha 325cctakilmis. Doktor demin buz koyarken gormus okadar guzeldiki betus o agrilara deger dedj. Bitti beecoksukr
Ohh çok şükür,forumca rahatladık bizde :KK48: Allem ettik kallem ettik seni ameliyat ettirdik el birliği ile :KK70:

Ne güzel! Güle güle bak memelerine. :-)

X