Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

hhahhahahhah aynen ben de saçlarıma ışıltı attırmaya karar verdim ameliyattan sonra

şaka yapıyosun benceeeeee

Ben de gunlerdir sizin yazdiklarinizi okuyorum gercekten cok sevindim cok guzel olucak insallah haberlerinizi bekliyoruzz

hiç bozma moralini.öyle çok şekil değiştircek ki.bak benim 24 gün oldu ameliyat olalı.ilk günkü halinden eser yok.ilk 4 5 gün ameliyat sütyenimin uç kısımları boştu,memelerim dikdörtgen gibi duruodu.ama gün geçtikçe şekil alıo değişio.sabır gerektiren bi süreç bu.hiç sıkma canını.

ayh çok şükürrrrrr çok sevindim valla.hiç korkma gerçekten korkacak bişi yok.şimdiden hayırlı olsun memişlerin.

Ben yarin aksam kendimi unuturum cunku biliyorum heyecandan o yuzden simdiden hazirladim bugunde tüm hazirliklarimi bitircem ins :) yavas yavas yap aklina gelenleri cantana koy :)
neler koydun sen çantana belki inanmıycaksınız ama doğum için bile hiç kalmadım ben hadtanede hiç yatmadım neler konur hiç bi fikrim yok iyimi srn yazana kadarda hiç düş

Canım tübüler görünce direk yazmak istedim. Ben de tübülerim ve İstanbul'da Central Hospital'dan Fatih Peker bana kesinlikle kas altı ve damla demişti. Süt kanallarıyla ilgili olarak 80 kez sordum, bakın emzirebilirim değil mi, dedim ve bana ister tübüler ol ister olma, şu silikon süt kanallarının yanından bile geçmiyor dedi. Evet ameliyat süresi biraz daha uzun ama bana da meme başından gireceğim demişti. Tübüler meme direk belli olur, bir doktorun tübüler diğerinin hayır değil demesi ya da diğer doktorun tübülerlik farketmemesi çok olağan bir şey değil çünkü tübüler meme zaten görüntü olarak o kadar çirkindir ki görülmemesi imkansız. Albümümde göreceksin, sol memem tübüler benim. Çok şaşırdım ve benim de kafam karıştı, albümün var mı izleyebilir miyim seni?

Betus123 kararına sevindim. Şimdiden acil şifalar güzel dolgun goguslerin olur inşallah darısı biz bekleyerlerin başına dualarim seninle olacak Rabbim yardımcın olsun

Canımmm çok ama çok sevindim herşey çok güzel olcak hiç korkma sabah sana bi sakinleştirci yapsınlar sonrası azıcık bişi çekiceksin ama sonrasında hooooop güzellikler :)))) dualarım seninle mutlaka haber vermeye çalış bize de olur mu ?

Bendim o canım. Evet bazı dr.lar sorun olmayacağını söylüyor adetliyken ameliyat olmanın. Fakat tercih edilirmi o dönem kişiye kalmış.birde bir çok arkadaşımız kilotla ameliyata girdi.bende dahilim bu duruma.Genel olarak sorun teşkil etmiyor.

Gerçekten çok kafa karıştırıcı bir durum. Ama tabi anlattıklarına göre Bora beyin anlattığı önerdiği tavsiye daha hoş geliyor kulaga...
Tatlım Hasan Fındık lafa görüşsene,muayene ücretsiz. New Est de yapıyor ameliyatı sonuçta o da. Eğer Bora bey ile aynı tavsiyede bulursa bura beyi tercih edersin. Yoksa diğer doktoru

Evet canim doğru söylüyorsun - ayarlayayım da görüşeyim belki o daha deneyimlidir
Of ya

Mağlesef daha yok
Yarına foto çekeyim de bi bakalım
Ben de anlamadım
Bora bey var veya yok demiyor ama güzel görünmesi için gerekeni yapacağım diyor. Öbür doktor meme çapı genişletilmeli diyor Bora bey ise gerek yok diyor protez sığar diyor
Aman ya ne zor işler
Sen daha kime görünmeyi düşünüyorsun??? Benim tercihim tabi Anadolu yakası da bakalım

Bir de öğretim görevlisine gitmeyi düşünmez misin? Doçent ya da profesörün de fikrini almanı tavsiye ederim ben. Bir üniversite hastanesine gidebilirsin. Sadece fikirlerini öğrenirsin, için rahatlar.

Tahminen 11 saat sonra ameliyata giricem.. Insallah gozumun korktugu kadarindan az daha agrisiz gecerde kendime gülerim neye korktun betus diye .. Herkese hersey icin tesekkur ediyorum bi nevi sizinde cok desteginiz oldu Allah razı olsun hepinizden herkesten ayri seyler ögrendim herkesten ayrı cesaret aldım eksik olmayin.. Yarin öğlen kısmetse yazabildiklerimi an ve an yazıcam insallah :)

Kızlar bişi sorcam doktorum grip olma demişti ama sanırım boğazım ağrıo gibi ameliyatıma 20 gün var ya korkuorum bişi olur mu geçer mi ki o güne kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…