Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kime oldun canm. Suan agrin sızın nasil peki

Aşk olsun kızlar bayan doktorla ilgili yorum yapmışsınız ama.hepsi bir değil benim doktorum bayan ve çok memnunum burda bilen biliyordur benim ameliyatla ilgili pek bir sıkıntım olmadı bügün kırk üçüncü günüm memelerim de sanki protez yok gibi alıştım

Tabiki hepsi bir değil ama dediğim gibi tercih meselesi ben hiç bayan dr düşünmemiştim mesela ama seninkiler süpeeeeeeerrrr

Tsk.ederim cnm sende güle.güle.kullan :)ayyy sen ameliyat olmamıştı galiba umarım gönlüne göre olur cnm
Ya eğer sakıncası yoksa ameliyat sonrası fotoğraflarını görmem mümkün mü damla mı yoksa yuvarlak mı benim de az kaldı ameliyatıma

Kizlar slm.bilgisi olan cevap verebilir mi lutfen.bugun 1ay 1 hafta oldu ameliyat olali.dikis yerlerim iyilesti.kabuk baglaysn yaralar yeni yeni düstu.dune kadar devam ediyirdu.yalniz bir mememin altinda nokta kadar bir ip elime geliyor.cok kucuk gorunmuyor bile.sizce o da duser mi yoksa doktorun mu almasi lazim

Hiç bilmiyorum dr arasana .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…