Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Canim cok gecmis olsun, en kisa zamanda iyilesirsin ins, doktorun kimdi acaba? Biraz bilgi lutfen.. :)

[QUOE="Betus123, post: 46477146, member: 758599"]Bende sevmiyorum tepeden bakiyorlar sanki erkekten daha elektrik aliyorm. Bide dedigim gbi erkek gozuyle daha guzel yapiyorlar. Aklinda kimler var

İlkay Hüthüt, Volkan Tayfur ve Ömer Ekin var aklımda.

Normalde bir ürün satın aldığında marka imajına göre ve verdiğin paraya göre ne kalitede bir ürüne sahip olacağını az çok bilirsin. Oysa hizmet satın almak çoğunlukla şans işidir. Yazdığım doktorlar farklı şehirlerde hizmet veriyor. Bu ameliyat için yol tepip ve başka bir şehre gidip bu ameliyatı olmaya değer mi? Bundan da emin değilim. Sanırım kader kısmet olacak ne kadar uğraşırsam uğraşayım. Normal hayatımda, titiz, kılı kırk yaran ve çok kontrollü bir insanım. Bana narkoz verip kontrolüm dışına çıkıp değişik tipte protezler deneyip bu oldu deyip kapatıp saracak cerraha çok çok güvenmek gerekir.[/QUOTE]
Cnm, Volkan hoca, cc yi şöyle belirlediğini söylemişti." 1- hastanın sınırları-matematiksel ölçümler ( meme ucunun yeri, memenin taban çapı, göğüs kafesinin şekli...) ,2- hastanın isteği, 3- ameliyattaki deneme. Zaten ameliyata girerken ilk 2 maddeye uyan 3,4 deneme protezi getiriyormuş. Hangisi "cuk" diye oluyorsa onu takıyormuş. Yani ameliyattaki deneme de önemli ha unutmadan şunu da söyliim, ofisinde boy boy protezler var. Ten rengi bi bistüyer veriyor ve denemeni istiyor. Seni yalnız bırakıyor, tak çıkar kendine bak diyor. Hangisini beğendiğini söylüyorsun ona. Sonra bi de beraber bakıyorsunuz.o da olur veya olmaz diyor

Cnm, Volkan hoca, cc yi şöyle belirlediğini söylemişti." 1- hastanın sınırları-matematiksel ölçümler ( meme ucunun yeri, memenin taban çapı, göğüs kafesinin şekli...) ,2- hastanın isteği, 3- ameliyattaki deneme. Zaten ameliyata girerken ilk 2 maddeye uyan 3,4 deneme protezi getiriyormuş. Hangisi "cuk" diye oluyorsa onu takıyormuş. Yaniameliyattaki deneme de önemli ha unutmadan şunu da söyliim, ofisindeboy boy protezler var. Ten rengi bibistüyer veriyor ve denemeni istiyor. Seni yalnız bırakıyor, tak çıkar kendine bak diyor. Hangisini beğendiğini söylüyorsun ona. Sonra bi de beraber bakıyorsunuz.o da olur veya olmaz diyor zullall

Terzi kendini sokugunu dikemez derler ya buda o mesele belki

Yok ben ilk basta bayan istemistim nisanlimdan dolayi ama simdi aştık konuyu erkege izin verdigi icin gitme geregi duymadim . asistani arkadasim sadece ama gitmedim hic gitmek istemedim daha dogrusu diyelm :)
Neden gitmek isremedin canim olumsuz birseymi duydun merak ettim simdi özelden de yazabilirsin

İlsun aka hanımefendi var sakaryada.
Tikkabilla Seda11 @pembe19 afilli54 bu arkadaşlarımız ilsun hanıma ameliyat oldular.sonuçlar harika.bende ilsun hanıma olmak istiyorum hatta

Canim cok sagol bilgi icin, ben Istanbul'dayim ama, olan arkadaslar Istanbuldan miydi? Nasil olur ki? Ulasim hastanede kalis vs.. Bilemedim simdi.. Kizlar bu arada sonuclarinizi ben de gorebilir miyim izlemeye alsam?

Simdiden herkese tesekkur :)

10 yıl sonra mı gerçekten mi ya. Ben de çok tedirgindim bu konuyla alakalı dr a sorduğumda 1.5 ay sonra spor yaparsunu ağrınız olmaz demişti. Korkuyorum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…