Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ayse Hanim'i ilk kez duyuyorum. Google'ladim, Bahcelievlerde sanirim klinigi? Esasen size ozelden mesaj atabilsem ve daha fazla detaya inebilsek cok memnun olurum. Sanirim izlemeye almaniz gerekiyor, ya da baska yolu var mi bilmiyorum :)
Evet canim bahceli evler nish rezidans ta kliniği. Yardımcı olmaya çalışırım tabi.

Ben de Defne Erkara'yı düşündüm ama sonra hakkında olumsuz yorumlar okudum
Kafasında hep para var, hastalarının mutluluğu ikinci planda diye... Bilmiyorum valla
Kendisine internet sayfasından ulaştım hemen cevap yazdı mail olarak ve fiyat verdi yuvarlak protez 7000 damla protez 7500 diye.... Bi açıdan fiyat vermesi güzel ama diğer yandan da şaşırdım çünkü telefonda görüştüğüm hiç bir klinik genel fiyat vermek istemedi... Gelin görüşelim kişisel ihtiyaçlarınıza göre fiyat değişebilir. Dediler

Cerrahide kadın hekim sevmeyen bir ben miyim? Ben de doktor konusunu henüz netleştiremedim ama kafamdaki doktorların hepsi erkek.
Ben de şu an hep öyle düşünüyorum çünkü bayan estetik cerrahların çoğu çok bakımsız ve bu bana kötü geldi... Yani biz kendimiz bıçak altına yatacağız güzelleşmek için o ise kendine bi Çek'i düzen verme zahmetinde bile bulunmamış...

hahah kim kiz

[QUOE="Betus123, post: 46477146, member: 758599"]Bende sevmiyorum tepeden bakiyorlar sanki erkekten daha elektrik aliyorm. Bide dedigim gbi erkek gozuyle daha guzel yapiyorlar. Aklinda kimler var

İlkay Hüthüt, Volkan Tayfur ve Ömer Ekin var aklımda.

Normalde bir ürün satın aldığında marka imajına göre ve verdiğin paraya göre ne kalitede bir ürüne sahip olacağını az çok bilirsin. Oysa hizmet satın almak çoğunlukla şans işidir. Yazdığım doktorlar farklı şehirlerde hizmet veriyor. Bu ameliyat için yol tepip ve başka bir şehre gidip bu ameliyatı olmaya değer mi? Bundan da emin değilim. Sanırım kader kısmet olacak ne kadar uğraşırsam uğraşayım. Normal hayatımda, titiz, kılı kırk yaran ve çok kontrollü bir insanım. Bana narkoz verip kontrolüm dışına çıkıp değişik tipte protezler deneyip bu oldu deyip kapatıp saracak cerraha çok çok güvenmek gerekir.[/QUOTE]
Valla öyle haklısın ki...

Var öyle bi kaç tane internette gördüğüm, hatta bakımlı gördüğüm bi tek Defne hanım vardı işte ama ona da gitmem zaten
İsim vermek de kötü aslında ama örneğin dr Aylin kurt kara
Hakkında çok olumlu yorumlar okudum ama kadın kendini salmış bu hiç hoşuma gitmedi
Estetik cerrahın biraz da kendine bakması estetik zevkine güvenebilmem açısından önemli diye düşünüyorum.
Açıkcası ben araştırdığım tüm doktorları instagramdan takip edip az buçuk da olsa hayat tarzları, estetik anlayışı Hakkında fikir sahibi olmaya çalışıyorum. Abartıyor muyum acaba? :)

Dr. Tuba Demiray mesela.... Neden kendisi bi burun ameliyatı olmuyor mesela diye merak ettim... Şahsen ben ona burun ameliyatı olmam çünkü eğer o estetik ameliyatları gerçekten arkasında duran biri olsaydı, kendi de yaptırmaz mıydı? İllaki tanıdığı güvenebileceği estetikçi arkadaşları vardır....

Banada yuvarlak6.500 damla 8000 dedi görmeden dedi ama bunlari . ki bide cok olumsuz okudum eledim hemen kafamdan

Siz gorusmuydunuz ayse hanim la
Yok ben ilk basta bayan istemistim nisanlimdan dolayi ama simdi aştık konuyu erkege izin verdigi icin gitme geregi duymadim . asistani arkadasim sadece ama gitmedim hic gitmek istemedim daha dogrusu diyelm :)

Hmm anliyorum canim, mail ile fiyat vermesine sasirdim ben de.. Ya bilemiyorum ki hangisi iyi. Eser Aydogdu var bir de aklimda.. Onunla ilgili yorumlariniz var mi kizlar :) ?

Ben bilmiyoruum:) kimdi canim doktorun? Kadin doktor konusunda duymak istedigim seyleri soyle ne olur :) artik olayim da bitsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…