Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Evet evet haklisin benim resmimi koymam lazimm ona gore öneride bulunursunuzz.ne alaka yeni uye olmakla yahu ben hep okuyodum zaten simdi kesin kaarar verdigim icin üye olup yorum yada bilgi istiyorum. Yani 5 yil once erkkek uye olup yazsa etse suan yine yazsa anlasilmaz onu belirtiym:) yuksek profillede ben burdayim demesin ona korkuyorum ah ah bi deri bi kemigim valla buyuk olmaz kucuk olsa memlun olurmuyum bilmem .haklisin canim bakalim kesin olarak ne diyecekler bende 4 gozle bekliyorumm cok saolasinn :)

Kızlar 1 gün girmedim neler olmuş yahuhepimiz burda birbirimize yardım amaçlı paylaşımlar yapıyoruz çok üzüldüm.Böyle olunca kurunun yanında yaşta yanıyor ne gerek var çok gereksiz paylaşımlar yapılmış umarım herkes daha iyi niyetli yaklaşımlar yapar yoksa burda yazılacak çok şeyim vardı ama iyiki yazmamışım diyorum şimdi haklı olarak

Evet sende kendine göre haklısın ama burda bende dahil olmak üzere ilk üye olduğum Zaman'lar öncesi resmimi yükledim çünkü izleyenim ona göre oldu tabi karar senin kararın ama inanki bu şekilde daha çok yardım alırsın yoksa burda kimse meme resmi görme meraklısı değil

Sorun yok tatlim ben rica ettim yardim edende oldu saolsunlar:) yapcam bende yykliycemde ayy kismetse 15.20 gun sonrasinda birde yeniiiiiilerim diye koyarim insallah :) yazarken bile heycandan sırıttmyahu.

Baby buarada normal sütyenlere gectin mi.giymeye basladinmi.ben de serbest burakti doktor ama sert olduklari icin oturmuyor tam.agri yapiyor
Yok canim serbest diilim hala ama serbest olsada anca balensiz giyebilirim onlarda zaten ameliyat sutyeni gibi oluyor nerdeyse biliyosun.benimde sekle girmedigi icin cup li sutyenlere oturmaz zaten.en rahati suan ameliyat ve sporcu sutyeni.seni serbest birakmista balenli yasak diilmi canim ?nasil sutyen aldin

Bebe yagini bol surme canim daha dogal urunlere bak gerek duyuyosan bende krem alerji yapti bebe yagi suruyordum az bisi masaj icin onuda nerdeyse kestim kasinip duruyorumdaha gergindir goguslerin ondan parliyodur bence ilk zamanlarda hep oyleydi benim.iz icin verdigi kremde kasinti yapiyo onu birakmak istemiyorum ama

Merhaba,

Ekim ayindan beri artik olacagim deyip, bu forumde bir cok kisiye mesaj attigim bu sureci artik nihayete erdirmek istiyorum. O kadar uzuuun zamandir dusunuyorum ki cunku.

Sanirim doktor ismi vererek reklama girecek boyutlarda yorum yapmak tasvip edilmiyor.
Bu yuzden Defne Hanim'a (Defne Erkara) ameliyat olanlar bana ozelden ulasabilir mi?

Gercekten cok cok sevinirim!

Ya da soyle sorayim, kadin doktor ve kadin ekip gibi bir kisitlamam var. Bu anlamda bana yardimci olabilecek arkadaslar var mi? (Sadece doktor degil, surece dair de bilgi paylasimi olabilir)

Cok tesekkur herkese :)
Olanlara da gecmisler olsun ! :)

Kızlar, meme büyütme amelyatini olan arkadaşlar dün Dr bana gogus döküm olduğu için kasustu yapacağını ve göğüs ucundan aşağı t şeklinde hafif iz olacağını söyledi lolipop gibi olucak gibi bsyler anlattı oncelikle böyle ameliyat olan arkadaşlar varmı az bilgi verebilirmisiniz ve bir diğer sorumda Dr bir ay sonra iZine çıkıyor ameliyat i sizce şimdimi olmalıyım temmuzda bende tatile gideceğim yoksa yaz sonu mu önerileriniz nelerdir ?

Benimde ilk doktorum dfne erkaraydi cani gonulden istiyodun ama direk vazgectim bikac arkadasim burun yaptirmis simdi 2.ameliytlarini baska doktorda yaptircaklar ben cok arastirdim defne hanimi 100 kisiden 80i mutsuz diyebilirim direk vazgectim.. Bayan istiyosan aylin bilgin karabulut var oda 10.15 bin arasi fiyat veriyor. Ben bi kac doktora sordum neden bayan cerrah daha az diye , bayanin yapisinda korkaklik panik ve naziklik var bir kanamada panik yapan doktor cok gordum ama erkek cerrahlar cok cesur aninda o kanamaya cesartle mudahale edilebilir ve biz yaparken erkek gozuyle bakarak yapiyoruz bu yuzden bayan tavsiye etmem demisti.

Cerrahide kadın hekim sevmeyen bir ben miyim? Ben de doktor konusunu henüz netleştiremedim ama kafamdaki doktorların hepsi erkek.
Her zaman erkek doktor bayanlara göre bin kat daha iyi yapıo işini bence anlayış konusunda bişey diyemem belki kadın doktor daha anlayışlıdır sevgi doludur falan ama işini en iyi yapanlar %70 erkek doktorlar

Cerrahide kadın hekim sevmeyen bir ben miyim? Ben de doktor konusunu henüz netleştiremedim ama kafamdaki doktorların hepsi erkek.

Bende sevmiyorum tepeden bakiyorlar sanki erkekten daha elektrik aliyorm. Bide dedigim gbi erkek gozuyle daha guzel yapiyorlar. Aklinda kimler var

Yok zaten balensiz giyme şartiyla istedigini giyebilirsin dedi.dedigin gibi balensizler ameliyat sutyenlerine benziyor.almadim yani.aneliyat sutyenlerine devam...

kizlar ben sutyen aldigim zaman balenlerini cikariyorum tahammul edemiyorum onlara. simdi siz onlari cikarip kullanamazmisiniz ? yani oyle olmaz mi ?

elif eren aydın ekibi komple kadın. ve yapmış olduğu memeyi görmüştüm çokta güzeldi
:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…