Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Merhaba,

Ekim ayindan beri artik olacagim deyip, bu forumde bir cok kisiye mesaj attigim bu sureci artik nihayete erdirmek istiyorum. O kadar uzuuun zamandir dusunuyorum ki cunku.

Sanirim doktor ismi vererek reklama girecek boyutlarda yorum yapmak tasvip edilmiyor.
Bu yuzden Defne Hanim'a (Defne Erkara) ameliyat olanlar bana ozelden ulasabilir mi?

Gercekten cok cok sevinirim!

Ya da soyle sorayim, kadin doktor ve kadin ekip gibi bir kisitlamam var. Bu anlamda bana yardimci olabilecek arkadaslar var mi? (Sadece doktor degil, surece dair de bilgi paylasimi olabilir)

Cok tesekkur herkese :)
Olanlara da gecmisler olsun ! :)
Merhaba canim Ben dr ayşe öztürke oldum ameliyatimi tamamen bayan ekiple çalışıyor.3hafta oldu benim ameliyatim.simdilik gayet memnunum.istersen dr.la bir gorus.

Benimde ilk doktorum dfne erkaraydi cani gonulden istiyodun ama direk vazgectim bikac arkadasim burun yaptirmis simdi 2.ameliytlarini baska doktorda yaptircaklar ben cok arastirdim defne hanimi 100 kisiden 80i mutsuz diyebilirim direk vazgectim.. Bayan istiyosan aylin bilgin karabulut var oda 10.15 bin arasi fiyat veriyor. Ben bi kac doktora sordum neden bayan cerrah daha az diye , bayanin yapisinda korkaklik panik ve naziklik var bir kanamada panik yapan doktor cok gordum ama erkek cerrahlar cok cesur aninda o kanamaya cesartle mudahale edilebilir ve biz yaparken erkek gozuyle bakarak yapiyoruz bu yuzden bayan tavsiye etmem demisti.

Gercekten mi ? Uzuldum :KK43: ama soyle de olabilir mi acaba, burun operasyonlarinda kotu olup gogus estetiginde basarili olmak? Bilemiyorum.. :KK43:
Ya da baska kadin doktor tavsiyeleri de alabilirim? Burcak Hanim da varmis sanirim..

[QUOE="Betus123, post: 46477146, member: 758599"]Bende sevmiyorum tepeden bakiyorlar sanki erkekten daha elektrik aliyorm. Bide dedigim gbi erkek gozuyle daha guzel yapiyorlar. Aklinda kimler var[/QUOTE]

İlkay Hüthüt, Volkan Tayfur ve Ömer Ekin var aklımda.

Normalde bir ürün satın aldığında marka imajına göre ve verdiğin paraya göre ne kalitede bir ürüne sahip olacağını az çok bilirsin. Oysa hizmet satın almak çoğunlukla şans işidir. Yazdığım doktorlar farklı şehirlerde hizmet veriyor. Bu ameliyat için yol tepip ve başka bir şehre gidip bu ameliyatı olmaya değer mi? Bundan da emin değilim. Sanırım kader kısmet olacak ne kadar uğraşırsam uğraşayım. Normal hayatımda, titiz, kılı kırk yaran ve çok kontrollü bir insanım. Bana narkoz verip kontrolüm dışına çıkıp değişik tipte protezler deneyip bu oldu deyip kapatıp saracak cerraha çok çok güvenmek gerekir.

Gercekten mi ? Uzuldum :KK43: ama soyle de olabilir mi acaba, burun operasyonlarinda kotu olup gogus estetiginde basarili olmak? Bilemiyorum.. :KK43:
Ya da baska kadin doktor tavsiyeleri de alabilirim? Burcak Hanim da varmis sanirim..
Valla dedigim gbi mutsuz yorumlar gorunce pek gorusesim bile gelmedi direk randevumu iptal ettm ..Burcak hanimi duymadim. Elif hanim aylin hanimi biliyorum sadece.

burçak hanim kim canim ? hangi sehirde ilk defa duyuyorum bende

Selam kızlarrr. 10 haziran randevumu aldım. 385 damla karar verildi. Dren takmıyor. Çok memnun yaptıranlarıda gördüm bugün klinikte. Şahane. Korkularımda geçti. Hevesle bekliyorum o günü.
hadi gözün aydin olsun canim ahhhh bide ben yazabilsem şu haberiiii .. doktora kime karar verdin canim ?

Merhaba canim Ben dr ayşe öztürke oldum ameliyatimi tamamen bayan ekiple çalışıyor.3hafta oldu benim ameliyatim.simdilik gayet memnunum.istersen dr.la bir gorus.

Ayse Hanim'i ilk kez duyuyorum. Google'ladim, Bahcelievlerde sanirim klinigi? Esasen size ozelden mesaj atabilsem ve daha fazla detaya inebilsek cok memnun olurum. Sanirim izlemeye almaniz gerekiyor, ya da baska yolu var mi bilmiyorum :)

[QUOE="Betus123, post: 46477146, member: 758599"]Bende sevmiyorum tepeden bakiyorlar sanki erkekten daha elektrik aliyorm. Bide dedigim gbi erkek gozuyle daha guzel yapiyorlar. Aklinda kimler var

İlkay Hüthüt, Volkan Tayfur ve Ömer Ekin var aklımda.

Normalde bir ürün satın aldığında marka imajına göre ve verdiğin paraya göre ne kalitede bir ürüne sahip olacağını az çok bilirsin. Oysa hizmet satın almak çoğunlukla şans işidir. Yazdığım doktorlar farklı şehirlerde hizmet veriyor. Bu ameliyat için yol tepip ve başka bir şehre gidip bu ameliyatı olmaya değer mi? Bundan da emin değilim. Sanırım kader kısmet olacak ne kadar uğraşırsam uğraşayım. Normal hayatımda, titiz, kılı kırk yaran ve çok kontrollü bir insanım. Bana narkoz verip kontrolüm dışına çıkıp değişik tipte protezler deneyip bu oldu deyip kapatıp saracak cerraha çok çok güvenmek gerekir.[/QUOTE]
Bunlar ankarada herhalde. Valla tatlim bilmiyorum da Allah yardimcimiiz olsun :)

Ayse Hanim'i ilk kez duyuyorum. Google'ladim, Bahcelievlerde sanirim klinigi? Esasen size ozelden mesaj atabilsem ve daha fazla detaya inebilsek cok memnun olurum. Sanirim izlemeye almaniz gerekiyor, ya da baska yolu var mi bilmiyorum :)
Ayse hanimin muaneyesi benim arka sokagimda nisch istanbulda taniyorum ameliyatida gunesli ozel erdem hastanesinde yapiyor

X