Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Canim bendede ayni sorun var krem kullaniyorsan dr.una sorup kes bence.kesi yerime ayri gogsume ayri krem kullaniyordum ama boynuma kadar alerji gibi bisi oldum kasinip duruyorum:KK45:
Yok ben krem daha başlamadım 1 ay dolunca başlayacaksin dedi iz kremi.ama benim dikiş yerlerim de dahil her yeri kasiniyor.bebe yağı sürüyordum dustan sonra o mu yaptı acaba.birde derim soyuldu ve göğüslerim ayna gibi parlıyor.ozellikle dustan sonra

Ameliyat olduktan ne kadar süre sonra gelinlik deneyebilirim acaba hani sıkı olur die düşündüm ne zaman rahatlar göğüsler böle dar şeyler denemek için o_O

Merhabalrr bende bülent tekerekogluna bu ay sonu ameliyat olucam ama ne cc.lerden bilgim var nede öncesi sonrasi gördugum resim.. Hangisi ne buyuklukte hangisi abez bilmiyorum.. 45 kiloyum 1.67civari boyum omuzlarim 90 gogus cevrem 71 . yuvarlak istiyorum. Dogal olmasini istiyorum malum bir deri bi kemigim :) sizce bana kac cc olur ? Son bir istegim resminiz varsa öncesi sonrasi özelden gonderebilirmisinizz ccyi söyleyip.. Yukardan bile cekseniz yeter nasil durdugunu gorsem bile icim raahatlar valla

Merhabalrr bende bülent tekerekogluna bu ay sonu ameliyat olucam ama ne cc.lerden bilgim var nede öncesi sonrasi gördugum resim.. Hangisi ne buyuklukte hangisi abez bilmiyorum.. 45 kiloyum 1.67civari boyum omuzlarim 90 gogus cevrem 71 . yuvarlak istiyorum. Dogal olmasini istiyorum malum bir deri bi kemigim :) sizce bana kac cc olur ? Son bir istegim resminiz varsa öncesi sonrasi özelden gonderebilirmisinizz ccyi söyleyip.. Yukardan bile cekseniz yeter nasil durdugunu gorsem bile icim raahatlar valla
İzlemeye aldım.seni cnm bak ordaki fotolarà :KK66:

selam :) Doktorun sana şu kadar cc iyi olur vs. bilgi vermedi mi hiç? Ben de haftaya doktor görüşmelerine başlayacağım da daha ilk görüşmede şu protez, şu kadar cc olur tarzı konuşmalar olur diye umut etmiştim...

Slm cnm bülent bey sana öncesi sonrası foto göstermedi mi ya da cc hakkında bilgi vermedi mi bende bülent beyi düşünüyorum fakat henüz kendisiyle görüşmedim.

Kızlarr ben ne yapsam acaba? Kasım ayı için kendimce planlamıştım ameliyatı ve herşey o
dönem için uygun görünüyor fakat biraz önce öğrendim ki başka şehirde yaşayan en yakın arkadaşım ekim başı evleniyor ve düğüne gitmem gerekiyor tabi. Orda eski ortak arkadaşlarımız da olacak ve ne yalan söylim, kötü görünmek istemem :KK43: Ne yapayım sizce? Kapalı dekolteli bişey mi giyeyim (daha önce bahsetmiştim, bendeki sorun sadece küçüklüğü değil göğsüm sutyende katlandığı için kesinlikle açık yaka bişey giyemiyorum)
yada ameliyatı öne mi çekeyim??? Ama bayağ öne çekmem gerekir herhalde değil mi? Ekim başı uçakla yurtiçi uçuş yapıp düğüne katılıp akşam tekrar dönmek istiyorum. Çok yoğun bir gün olabilir yani. Bunu kaldıracak kadar iyi olmam ve de dekolte giyinebilmem için ameliyatın üzerinden ne kadar zaman geçmiş olması gerekir fikri olan varsa yazsın lütfen :KK52:
şimdiden teşekkürler ve hepinize iyi geceler :KK200:

Siz kendi fotoğrafınızla albüm yaparsanız daha kolay yorum yapılabilir. Sadece boy ve kilo yeterli değil. Göğüs çapınız da önemli. Bir de sizin ne isteğiniz önemli. Ben ameliyat olmadım henüz bu arada ama kimse size özelden mesajla kendi fotoğrafını göndermez siz kendi fotoğrafınızla albüm yapmazsanız. Daha yeni üye olmuşsunuz. Maalesef kime kimseye güvenemiyor haklı olarak.

Kişisel fikrim cc işini doktora bırakıp hangi cup olmak istediğinizi doktora söylemek. Göğüs altı ölçünüz 71 cm ise 70 C cup ölçü ile gayet de dolgun olur. Cerrahlar meme küçültürken B cup, büyültürken de C cup ölçüye getirmeyi ideal buluyormuş. Tabii sizin ne istediğiniz de önemli. Cup ölçüsünden sonra yüksek bir profil mi daha doğal bir profil mi istediğinizi de belirtin. Yüksek profil ile memenin üst tarafları göğüs dekoltesinde güzel gözüküyor.

Tüm forumdan edindiğim fikir şu; siz kendinizi emanet edebileceğiniz iyi bir hekim bulup, kendinizi de hekime iyi bir şekilde ifade etmelisiniz.

Canım sen ne zmn ameliyat olucaksın :KK70:

Eşimin iş yerinde pozisyon değişikliği sebebi ile biz çok yakında taşıyacağız ve ben henüz iki hafta önce burun ameliyatı oldum. Sanırım taşınırken kol kaslarıma ihtiyacım olacak. Acele etmeyeceğim ama yaz tatilinden önce mi sonra mı olacağım konusu kafamda net değil. İzlerim güneş görürse iz bırakabilir diye korkuyorum.

Kızlarr ben ne yapsam acaba? Kasım ayı için kendimce planlamıştım ameliyatı ve herşey o
dönem için uygun görünüyor fakat biraz önce öğrendim ki başka şehirde yaşayan en yakın arkadaşım ekim başı evleniyor ve düğüne gitmem gerekiyor tabi. Orda eski ortak arkadaşlarımız da olacak ve ne yalan söylim, kötü görünmek istemem :KK43: Ne yapayım sizce? Kapalı dekolteli bişey mi giyeyim (daha önce bahsetmiştim, bendeki sorun sadece küçüklüğü değil göğsüm sutyende katlandığı için kesinlikle açık yaka bişey giyemiyorum)
yada ameliyatı öne mi çekeyim??? Ama bayağ öne çekmem gerekir herhalde değil mi? Ekim başı uçakla yurtiçi uçuş yapıp düğüne katılıp akşam tekrar dönmek istiyorum. Çok yoğun bir gün olabilir yani. Bunu kaldıracak kadar iyi olmam ve de dekolte giyinebilmem için ameliyatın üzerinden ne kadar zaman geçmiş olması gerekir fikri olan varsa yazsın lütfen :KK52:
şimdiden teşekkürler ve hepinize iyi geceler :KK200:

En az bir ay önce yaptırsan rahat edersin bence. Forumu hatim etmiş olabilirim. Ameliyat tarihinden bir ay sonra yurt dışı tura katılan biri vardı forumda. :-)

Yaaa kizlar suan regl dönemimdeyim ve normalindede memelerim agrir dokununca regl donemimde siskinlik olurdu
Ama simdi fark ettim sag kol altimda siskinlik var
Normalmidir acaba asiri aklima takildi bu saatde whatsapp gurubumuzdaki arkadaslarimi rahatsiz etmek istemedim buraya yaziyorum
Lutfen cevap verin
arzum77 arzum77 ve diger arkadaslar

Slm cnm bülent bey sana öncesi sonrası foto göstermedi mi ya da cc hakkında bilgi vermedi mi bende bülent beyi düşünüyorum fakat henüz kendisiyle görüşmedim.
Tatlim ben cumartesi gidicem gorusmeye.. Benim bayramdan sonrasina dugunum oldugu icin ameliyati nekadar erken yaparsak iyidir. Hastaligim 25.26 sı gbi bitiyor sonra ver elini memisler gelsin :KK70:

Tatlim ben cumartesi gidicem gorusmeye.. Benim bayramdan sonrasina dugunum oldugu icin ameliyati nekadar erken yaparsak iyidir. Hastaligim 25.26 sı gbi bitiyor sonra ver elini memisler gelsin :KK70: birde ben kesin bulent bey olcak dedigim icin direk ameliyt tarihini sordum. Ayrintilari c.tesi konuscaz

Ben c.tesi gorusucem . ben bulent beyde ısrarcı oldugum icin direk ameliyt tarihi istedim ayrintilari c.tesi anlatcakmis bakalmm

Eşimin iş yerinde pozisyon değişikliği sebebi ile biz çok yakında taşıyacağız ve ben henüz iki hafta önce burun ameliyatı oldum. Sanırım taşınırken kol kaslarıma ihtiyacım olacak. Acele etmeyeceğim ama yaz tatilinden önce mi sonra mı olacağım konusu kafamda net değil. İzlerim güneş görürse iz bırakabilir diye korkuyorum.
Burun ameliyatı çok zormuş duyduğum kadarıyla :) göğüs ameliyatı sanà daha kolay gelicektir hatırladım yazmıştın sen taşınma konusunu bencede ertelemekle iyi yaptın :KK66:

X