Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

O da birşeymi... Bana kaş sene öncesi 25 bin diyen doktor olmuştu
Revizyon olunca fiyatlar çok yükseliyor maalesef. Bı yüzden ilkinde tuttu tuttu yoksa yandın yani..

Canım sanada geçmiş olsun.
Hadi yaa o fiyat nedir öyle çok abartı ya

Umarım memnunsundur.Allah göstermesin bir daha burunla ilgili birşey cumlemize :)

Aslında usteme alınmıyorum ben yazdıklarınizi,sadece işte bir kötü huyum var saçma konuşmalara ve sorulara burada reel hayatımda da sessiz kalamiyorum :)
Bakın kendime özelestiri yaptım :) sinsice ya da belalti vurmuyorum çat çat vuruyorum :)
Neyse aynen sizde bana yazmayın.
Evet Allah herkesin kalbine göre verir.Umarım sizin içinde hayırlısı olur.Ben sizin gibi manidar dilekte bulunmuyorum.samimi temiz kalbimle ciddi hayırlısı olsun diyorum. (nokta)

Bence de iyiki dogal yapmiş, burnunun resmini gormuştum kucuk muntazam bir burundu yuzunuzede yakisiyor
Karninizda hayalim ama onu ancak sporla yapabilirim
Oda artik ne kadar olursa
Gobegim pek yok ama sizinki gibi kasimda yok
Meme buyutmeyi yapiyim ondan sonra
Spora basliyacam karnim icin

Gercekten artik problemin kimde oldugunu anliyorum habire bel alti vurup kaciyorsunuz
Olaylara bakis aciniz cok iyi
Bu iyi niyetlerinizle size hayatta basarilar
Demetcim, belaltı vuran yok bence. Kaldı ki kimse kimseyi tanımıyor. Ay evet ben elleticem valla kocama, en yakın kız arkadaşıma. Kaldı ki benim de annem babam bilmeyecek. Burda fazlasıyla açık net cevap verilmesi benim çok hoşuma gitti. Yahu takılalım birbirimize ne var. Reelde tanımıyor ki kimse birbirini. Bence herkes çok iyi niyetli. Sen sadece günün yaklaştıkça çok gerginsin. Belki bende öyle olucam bilmiyorum. Ama hırsımı, emek verip cevap yazan insanlardan almamalıyım. Herkesin bir tarzı var, seni de beni de kimse tanımıyor rahat ol.

Bana laf atmak icin emek veren insanlara cevap yaziyirum
Ya konuyu anla yada sus
Bende insanlara cevap yaziyorum ama bu bana onlari elestirme hakkini vermiyor istedigim gibi konusma hakki da
Mune uzattikca uzatiliyor konu
Sordugum soruya cevap yazan yok
Tartismalar icin cevap yazip bize saygi goster diyenlerle dolu burasi
Uzatilacak ta uzatillacak daha
anlayanda anlamayanda yazacak
Mune bitirin dedi bitirin

Baby nedesin ya .yoksun kac gundur.yazdim sana daha once gormedin gibi.nasilsin cicisler nasil.benim agrilar yok nerdeyse ama ara ara igne batmalar oluyor meme ucum coj hassas.sertler hala.kontrole gitti masaj vermedi doktorum.sen de durumlar nasilll
Gormedim canim ya hayat telasi diyelim giriyorum arada canim benim gunduzleri agrim yok geceleri sabit yatmaktan dolayi oluyor sanirim arada yan yatiyorum ama yarim saat sonra agri yapiyor hemen tas koymuslarda butun gece gogsume oyle yatmisim gibi sabah oyle bir aci oluyor hala 10 dk sonra geciyor tabi.sekil dersen beklemedeyim hala bazi dr.lar vermiyo masaj seninkiler nasil yumusadimi biraz?

Kızlar size fiziki görüntü mü paylaşıyorum bana arkadaşlarım sana silikon abartılı durur yakışmaz diyorlar sizin yorumunuz nedir merak ediyorum
Abarti durcak bisi yok bence fizigin gayet guzel memende oldumu tam olur buyukluk konusu sana ve dr.una kalmis seyler.zaten cok buyuk istesende yapmiyor bu dr.lar

Canım kabalaştın iyice buna hakkın yok. Sus ne demek ya. Sen istediğini yazıp çizecen millet senin psikolojine göre mi yazacak? Sen site özellikle mi tuttu şüphelenmeye başladım.

Boşver canım ya bu tarz insanlar insanların sinirlerini bozuyor. Kendileri istediği konuşuyor biz konuşunca ne sinsiligim kaldı,ne temiz kalbim sadece guluyorum ben sende öyle yap

Canim bendede ayni sorun var krem kullaniyorsan dr.una sorup kes bence.kesi yerime ayri gogsume ayri krem kullaniyordum ama boynuma kadar alerji gibi bisi oldum kasinip duruyorum

Mune konu kapanmayacak arkadaslar cimbizla cekip kamyonla cevap yazip
sen neden şunu dedin diye yazmaya devam ediyor
Sen onu dersen bende bunu derim
Etkiye tepki buna denir
Konu kapatilsin diye sayfalar once yazdim
Artik mune yede dedim
Munede konu kapatilsin dedi
Sonra hala yazana artik sus derim
Siteyede camur atilmis konu nasil
Daha fazla baska yone cekilir nasil anlamadan yazilir

Anlamadim beni site tuttu
Siz ayni uyenin mi hesabisiniz artik bende bundan suphelenirim
Konuyu kapatin

bayan dayanışması nerde kızlar burda hepimiz bir konu üstünde fikirlerimizi yaşadıklarımızı anlatıoruz ve bu hissi yaşamamış insanlara yaşayan insanların anlattıkları bir platformdayız neyi paylaşamıoruz ne için tartışıoruz biraz daha sakin olmalıyız lütfen bir bayanı bayanlar olarak anlayamazsak dayanışmamız nerde kaldı lütfen tartışmaları bitirelim ve güzelce yine sorularımızı fikirlerimizi ve yaşadıklarımızı yazmaya devam edelim

Sayfalardir konu kapatilsin dedim
Umarim benim her dedigimi yanlis anlayip yazanlar sizi anlar

Evet haklısin canım işte bazı bayanlar üslup larini ayarlamasını bilseler çok hoş olacak birbirimizi tanımadığımız için burada yazı şekli emir verici gibi algılanıyor
mesela; " kapatın konuyu " yazmak var birde "arkadaşlar kapatabilir miyiz bu konuyu" yazmak var. Neyse zaten herkes kendisini yazma şekliyle ifadeleriyle kendini yansıtıyor :)
Hayırlı günler herkese
Ben muhasebeciyim girmem gereken bir sürü faturam var :) tartışacak zaten vaktim yok :) vakti olan arkadaş destan gibi yazsın şimdi bana cevap :) sevgiler

kulak değil de kaburgadan alması daha rahat olmaz mı ki?gerçi her revizyon ameliyatı aynı olmuyo ama benim doktorumun en çok yaptığı ameliyat sekonder burun ameliyatı ve hep kaburgadan alıyo.bir de doktorundan iyice emin ol bence 2nci kez aynı ameliyatı aynı kişiye yaptırmak riskli olabilir diye düşünüyorum.inşallah sonuç istediğin gibi olur

B
Biraz daha iyiler.yumysuyorlar ama hissediyorym.ama genel itibariyle esnek degiller hala.tas konmus lafi dogru bende de var.uyaninca hala agirlik oluyir sonra geciyor.tam tAmamuyle nezaman rahatlayacaz cok merak ediyorumm.

Baby buarada normal sütyenlere gectin mi.giymeye basladinmi.ben de serbest burakti doktor ama sert olduklari icin oturmuyor tam.agri yapiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…