Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Jeanne darc_ Jeanne darc_
Insanlar israrla esinddn baska kim dokunacak diye yazinca yazdim

Pardon ben yanlis anlamisim burda insanlar sadece gorsel olsun diye yaptirmis
benim durumum tuaf kimseninde boyle bir korkusu yok
En iyisi ben yaptirmiyim
Sorularim cok sacma
Haklisiniz

Konu o degil ben kdndime yapiyorum bunu kocama silikon desem yok demez senin vucudun senin hayatin der
Konu cok carpitildi herkes ustune bisey katip uzerine aliyor
Bilen arkadaslar ameliyattan once agri kesici ne kullandiniz bunu yazabilirmisiniz

Sadece görsellik için yaptırdınız yada yaptırmak istiyorsunuz demek kırıcı oluyor bence.... Bizim burda birbirimizi daha iyi anlıyor olabilmemiz gerek aslında. Eğer eksikliğini hissetmesek, eminim ki bu forumdaki kadınların %99 'u zaten bıçak altına yatmaz bunu için. Emin ol ki bu ameliyat yada olma düşüncesi burada hepimiz için çok önemli. Psikolojimizi etkileyecek kadar önemli... Ben de ıcığını cıcığını araştırdım, gerek Almanca, gerek ingilizce ve Türkçe bulabildiğim tüm siteleri makaleleri okudum.
Ama kafaya takılacak o kadar çok şey var ki.... Kapsül oluşumu, ameliyattan sonra kanamalar, dren takılsın mı takılmasın mı, Anestezini kendisi vs vs.
Silikonu hisseder miyim sorusu hafif bile kaldı...
Kendim için istiyorum diyorsun ya.... O zaman eşine söyle doğruyu bak nasıl rahatlayacaksın... Eğer benim eşim yüzde yüz arkamda olmasa bu konuda yaptırmakta bende çok zorlanırdım, belkide yaptıramazdım
Silikon olduğunu sen her zaman bileceksin, ilk zamanlar hissedeceksin de, yaşayanlar böyle söylüyor... E o zaman bence sen bu soruyu araştırmayı bırak da kendinle olan durumu çöz. Ya kafanda bin soru ile gireceksin ameliyata yada olmayacaksın... yada eşine anlatacaksın ve kafan rahat mis gibi ameliyatını olacaksın, ilk zamanlar silikonu hissetsen dahi "eyvallah" diyebilip 6 ay bir yıl sonra protezlerinle, vücudunun her zaman bi parçasıymış gibi mutlu olacaksın belki....

Off ya kötü olmuş... ikinci ameliyat da sonuçta tabi ki düşünülmesi gereken bişey. Bazı doktorlar revizyon ameliyatlarını yapmak bile istemiyorlar. Kendi doktorun revizyonu ücretsiz yapacak mıymış peki??

Evet canım işte şanssızlık beni buldu :KK43:
Düşünülmesi gereken birşey gerçekten
Evet ücretsiz yapıyor.Hatası var sanki araştırmalarım sonucu onu anladım yeterli kıkırdak koymadı kulağimdan alicak beni kulaktan da mahrum edecek :KK70:

Jeanne darc_ Jeanne darc_

Sadece görsellik için yaptırdınız yada yaptırmak istiyorsunuz demek kırıcı oluyor bence.... Bizim burda birbirimizi daha iyi anlıyor olabilmemiz gerek aslında. Eğer eksikliğini hissetmesek, eminim ki bu forumdaki kadınların %99 'u zaten bıçak altına yatmaz bunu için. Emin ol ki bu ameliyat yada olma düşüncesi burada hepimiz için çok önemli. Psikolojimizi etkileyecek kadar önemli... Ben de ıcığını cıcığını araştırdım, gerek Almanca, gerek ingilizce ve Türkçe bulabildiğim tüm siteleri makaleleri okudum.
Ama kafaya takılacak o kadar çok şey var ki.... Kapsül oluşumu, ameliyattan sonra kanamalar, dren takılsın mı takılmasın mı, Anestezini kendisi vs vs.
Silikonu hisseder miyim sorusu hafif bile kaldı...
Kendim için istiyorum diyorsun ya.... O zaman eşine söyle doğruyu bak nasıl rahatlayacaksın... Eğer benim eşim yüzde yüz arkamda olmasa bu konuda yaptırmakta bende çok zorlanırdım, belkide yaptıramazdım
Silikon olduğunu sen her zaman bileceksin, ilk zamanlar hissedeceksin de, yaşayanlar böyle söylüyor... E o zaman bence sen bu soruyu araştırmayı bırak da kendinle olan durumu çöz. Ya kafanda bin soru ile gireceksin ameliyata yada olmayacaksın... yada eşine anlatacaksın ve kafan rahat mis gibi ameliyatını olacaksın, ilk zamanlar silikonu hissetsen dahi "eyvallah" diyebilip 6 ay bir yıl sonra protezlerinle, vücudunun her zaman bi parçasıymış gibi mutlu olacaksın belki....
Yanlis anlayip birde buna yorum yapiyorsunuz usanmadan
Ben diyorum muş sen demişsin edirne
Arkadas benim dokunnunca hissedilirmi yaklasimimi ters bulmuş hatta sen ameliyat olma senin sorularin tuaf demişler bende demişimki
Ozamman tek onemli olan gorselligi yani nasil gorundugu
Obur turlu konularin onemi yok
Pardon sorularim yanlismis ben ameliyat olmayayim demisim
Kapatmisimda orda konuyu
bu kadar ters verilen cevaplar olumsuz yapilan yanitlar
Alakasiz yorumlar

Yauv biz bunu gorsellik icin yapmiyormuyuz neden yapiyoruz yani derdimiz ne
Maksadimiz ne
Hani sen gorsellik icin dedin biz kirildik yaniti bile okadar komikki
Bobrek ameliyati olmuyoruz
Meme buyutme ameliyati oluyoruz ve bu gorsellik icin yapiliyor
Hepimizin sebebi buyken

Benim kocam silikona hayir demez benim bedenim solemek istemiyorum simdilik
Ben kendim hissetmiyim olurya annem kardesim biri eli carpinca yahu bu ne demesin diye silikonun kendimi iyi hisedecek bir dogalligi varmi dokununca diye soruyorum soru bu yada biri dokunsa farkedermi kocalara yatak odasina hic birseye girmemisim
Bana kocandan baska kim dokunacak ki yorumlar gelir
Tamam o farkedermiki derim
Aman iste erkek silikon cok hosuna gidecek yorum gelir
Bu benim tercihim sorun cikarsa gider ona soyler cikartirim
Sorun cikmazsa yine ona soylerim yada belki hic soylemem
Ama yaptirdim birisi esim ailem biri farkederse olumsuz yorum yaparsa cok utanirim
Guzelleselim derken eskiyi arayamayalim
Pek cok kisi kimseye solemeden yapiyor evli degil ailesinden gizli daha cocuk yaşta biçak altina yatacak
Kimsenin bir sıkintisi yok kimse bisey demez
Bana gelince 30 yasinda kadin git kocana soyle
Esim nötur hanimlar
Yanliş yerlerden giriyorsunuz, benim sıkintim farkli
Sirf konuya yorum yapin yani kocam falan herkes bir tarafa ben dokunuca dermiyim ne yapay sey diye dedim
Dedim diyede sen bizden ne yorum istiyorsun kadinlar yatak odasinimi sana anlatsin diye yorum geldi ben ona kizmisim
Ustu kapali soruyorum
Kimse rahatsiz olmasin diye
Cevaplar kocandan baska kim gorecek ki denir konu ordan kocalara getirilir
Sonra tamam o hissedermiki diye sorarim cevaplarim hep yapici bu sefer
Erkektir iste silikon falan farketmez hosuna gider tarzi yorumlar geliyor
Israrla tekrar tekrar sordugum soruya degil kim dokucak kki kocandan baska lafi soylenip durur terslenircesine gene net cevap yok
Ondan sonra artik lutfen konuyla ilgili yazin deyince millet yatak odasinimi yazsin
Sex yasantisinimi yazsin diye konu gene carpitilir sonra gene sonra gene
Sorulan soru masum dikkatli ama cevaplar curetkar ve konuyla alakasiz
Yoruldum gercekten yoruldum

Son düzenleme:
Yanlis anlayip birde buna yorum yapiyorsunuz usanmadan
Ben diyorum muş sen demişsin edirne
Arkadas benim dokunnunca hissedilirmi yaklasimimi ters bulmuş hatta sen ameliyat olma senin sorularin tuaf demişler bende demişimki
Ozamman tek onemli olan gorselligi yani nasil gorundugu
Obur turlu konularin onemi yok
Pardon sorularim yanlismis ben ameliyat olmayayim demisim
Kapatmisimda orda konuyu
bu kadar ters verilen cevaplar olumsuz yapilan yanitlar
Alakasiz yorumlar

Yauv biz bunu gorsellik icin yapmiyormuyuz neden yapiyoruz yani derdimiz ne
Maksadimiz ne
Hani sen gorsellik icin dedin biz kirildik yaniti bile okadar komikki
Bobrek ameliyati olmuyoruz
Meme buyutme ameliyati oluyoruz ve bu gorsellik icin yapiliyor
Hepimizin sebebi buyken

Benim kocam silikona hayir demez benim bedenim solemek istemiyorum simdilik
Ben kendim hissetmiyim olurya annem kardesim biri eli carpinca yahu bu ne demesin diye silikonun kendimi iyi hisedecek bir dogalligi varmi dokununca diye soruyorum soru bu yada biri dokunsa farkedermi kocalara yatak odasina hic birseye girmemisim
Bana kocandan baska kim dokunacak ki yorumlar gelir
Tamam o farkedermiki derim
Aman iste erkek silikon cok hosuna gidecek yorum gelir
Bu benim tercihim sorun cikarsa gider ona soyler cikartirim
Sorun cikmazsa yine ona soylerim yada belki hic soylemem
Ama yaptirdim birisi esim ailem biri farkederse olumsuz yorum yaparsa cok utanirim
Guzelleselim derken eskiyi arayamayalim
Pek cok kisi kimseye solemeden yapiyor evli degil ailesinden gizli daha cocuk yaşta biçak altina yatacak
Kimsenin bir sıkintisi yok kimse bisey demez
Bana gelince 30 yasinda kadin git kocana soyle
Esim nötur hanimlar
Yanliş yerlerden giriyorsunuz, benim sıkintim farkli
Sirf konuya yorum yapin yani kocam falan herkes bir tarafa ben dokunuca dermiyim ne yapay sey diye dedim
Dedim diyede sen bizden ne yorum istiyorsun kadinlar yatak odasinimi sana anlatsin diye yorum geldi ben ona kizmisim
Ustu kapali soruyorum
Kimse rahatsiz olmasin diye
Cevaplar kocandan baska kim gorecek ki denir konu ordan kocalara getirilir
Sonra tamam o hissedermiki diye sorarim cevaplarim hep yapici bu sefer
Erkektir iste silikon falan farketmez hosuna gider tarzi yorumlar geliyor
Israrla tekrar tekrar sordugum soruya degil kim dokucak kki kocandan baska lafi soylenip durur terslenircesine gene net cevap yok
Ondan sonra artik lutfen konuyla ilgili yazin deyince millet yatak odasinimi yazsin
Sex yasantisinimi yazsin diye konu gene carpitilir sonra gene sonra gene
Sorulan soru masum dikkatli ama cevaplar curetkar ve konuyla alakasiz
Yoruldum gercekten yoruldum

Valla usanmadan asıl siz nasıl yazdiniz bunları okurken ben Yoruldum :)
Sizin tedirginliginiz gizli iş yapacaginizdan dolayı kafanız karışık,yardımcı olanlara zaten kulağıniz tıkalı. Oturup ya da yatıp bir düşünün problem buradaki bayanlarda mı sizdemi?

Evet ücretsiz yapıyor.Hatası var sanki araştırmalarım sonucu onu anladım yeterli kıkırdak koymadı kulağimdan alicak beni kulaktan da mahrum edecek :KK70:
Bende iki başarısız burun ameliyatı geçirdim. İlk ameliyatımdan sonra nefes alma problemim düzelmedi,ayrıca burnum sağlandığı yamuk kaldı. Revizyonu aynı doktora oldum. Sadece hastane ücretini aldı. Sonuç:Sırtı oyulmuş,hatta düşmüş,uzun,ucu top gibi kaba,hâlen nefes alamayan bir burun...
Üçüncü ameliyat için çok doktor gezdim araştırdım. Birçoğu yapmak istemedi,geri çevirdi. Ameliyatı kabul edenlerde yüksek fiyat verdiler üçüncü revizyon oldugu için.
Kendi doktorumda ellemek istemedi hep,taa ki gerçekten nefes alamadığımı anlayınca kabul etti. Yüzüme işlem yaptırmak istiyordum zaten,kombin ameliyat oldum. Eski doktor burunda kıkırdak bırakmamış,burun düşmüştü zaten. Doktorum iki kulaktan kıkırdak alıp burna tekrar şekil verdi ayrıca yag dolgusu ile besledi burnu. Zor bir ameliyat sonrası geçirdim. Kombin olmasıda etken tabi...
Çok iyi araştır konuş doktorunla canım.. Allah yardımcın şansın bol olsun

Sizin tedirginliginiz gizli iş yapacaginizdan dolayı kafanız karışık,yardımcı olanlara zaten kulağıniz tıkalı. Oturup ya da yatıp bir düşünün problem buradaki bayanlarda mı sizdemi?
Aynen, buna bişey eklemeye gerek yok biz burda belli ki yardımcı olamıyoruz :KK43:

Ben de onu düşündüm açıkcası, birde kulağınla uğraşacak yani :eek:

Peki Revizyonu başkasına yaptırmayı düşündün mü, yada bütçen var mı (böyle sordum ama özele kaçıyorsa cevaplamayabilirsin tabi)
Sevgiler :)

Bende iki başarısız burun ameliyatı geçirdim. İlk ameliyatımdan sonra nefes alma problemim düzelmedi,ayrıca burnum sağlandığı yamuk kaldı. Revizyonu aynı doktora oldum. Sadece hastane ücretini aldı. Sonuç:Sırtı oyulmuş,hatta düşmüş,uzun,ucu top gibi kaba,hâlen nefes alamayan bir burun...
Üçüncü ameliyat için çok doktor gezdim araştırdım. Birçoğu yapmak istemedi,geri çevirdi. Ameliyatı kabul edenlerde yüksek fiyat verdiler üçüncü revizyon oldugu için.
Kendi doktorumda ellemek istemedi hep,taa ki gerçekten nefes alamadığımı anlayınca kabul etti. Yüzüme işlem yaptırmak istiyordum zaten,kombin ameliyat oldum. Eski doktor burunda kıkırdak bırakmamış,burun düşmüştü zaten. Doktorum iki kulaktan kıkırdak alıp burna tekrar şekil verdi ayrıca yag dolgusu ile besledi burnu. Zor bir ameliyat sonrası geçirdim. Kombin olmasıda etken tabi...

Ben de bir başarısız burun ameliyatı geçirdim. Beş yıl oluyor. Şimdi ikinciyi olalı iki hafta oluyor. Burun bantlarım duruyor. Bir süre daha kalacak. Umarım nefes alabilirim. Çünkü hiç nefes alamıyordum. Üçüncü bir ameliyat gerekirse bende de artık burunda kıkırdak kalmadı. Yazını okuyunca biraz korktum.

Ooo ne zorlu bir süreçten geçmişsin Arzumcuğum, bilmiyordum... Çok geçmiş olsun. Üç tane burun ameliyatı.... Şu an inşallah çok memnunsundur hem nefes konusunda hem görüntüsünden (?) Kendi doktorum dediğin de Hasan Fındık değil mi?

Ben de bir başarısız burun ameliyatı geçirdim. Beş yıl oluyor. Şimdi ikinciyi olalı iki hafta oluyor. Burun bantlarım duruyor. Bir süre daha kalacak. Umarım nefes alabilirim. Çünkü hiç nefes alamıyordum. Üçüncü bir ameliyat gerekirse bende de artık burunda kıkırdak kalmadı. Yazını okuyunca biraz korktum.
Sana da çok geçmiş olsun, ne zor işlermiş bunlar.. Ben burnumdam yüzde yüz memnun değilim hiç bir zaman, (sağ profilim batıyor bana) :) Ama böyle durumları okuyunca kafamda %5 oranında yaptırma isteği varsa da kalmıyor, böyle kalsın napalım :KK54:

Gercekten artik problemin kimde oldugunu anliyorum habire bel alti vurup kaciyorsunuz
Olaylara bakis aciniz cok iyi
Bu iyi niyetlerinizle size hayatta basarilar

zzozlem zzozlem
Bu arada size ozelikle size yazdigim yazilari genel ustune alinmis ya
Sizde ordan sinsice tek kelime yazmayip
En sonunda gulucukle gene altan vuruyorsunuz ya
Bu arada "net cevap vermiyorsunuz" diyen arkadaşa bende yazmak istedim;
Buradaki ameliyat olan bayanlar daha nasıl cevap vermeli acaba size merak ettim bencede kimsenin eşi abaza meme düşkünü degildir evet ama,siz hiçbir yorumdan tatmin olmuyorsunuz.Bu kadinlar oturup eni konu kocasiyla sex hayatini anlatacak degil,kocalar goguslerden haz aliyormu gibi gibi...
Bende ameliyat olmayı dusunuyorum bu kadar vesveseli değilim.Bencede siz yaptırmayın.
Konu carpitan siz belden asagi vuran siz
Bana yazmayin birdaha
Benim size vericek karsiligim yok
O guzel kalbinize zaten hayat karsiligi verir
Size zzozlem zzozlem

İnşallah tüm sorunlar çözülmüştür tatlım... Burun Cidde'n zor :KK43:

Ooo ne zorlu bir süreçten geçmişsin Arzumcuğum, bilmiyordum... Çok geçmiş olsun. Üç tane burun ameliyatı.... Şu an inşallah çok memnunsundur hem nefes konusunda hem görüntüsünden (?) Kendi doktorum dediğin de Hasan Fındık değil mi?
Çok şükür,nefesimi doya doya alabiliyorum artık :nazar:
Görüntüde eskiye göre çok çok iyi. Ama ben kavisli,kalkık,hani estetik oldugu belli sonuçları seviyorum :deli: Tabi doktorumda daha doğal sonuçlardan yana. Bu yüzden karın germede hafif kavis verildi :) Buna şükür diyorum...
Evet Hasan bey canım. İlk iki ameliyatı yapan başka doktordu..

Son düzenleme:
Ben de onu düşündüm açıkcası, birde kulağınla uğraşacak yani :eek:

Peki Revizyonu başkasına yaptırmayı düşündün mü, yada bütçen var mı (böyle sordum ama özele kaçıyorsa cevaplamayabilirsin tabi)
Sevgiler :)

Yok canım özel değil bu :)) sordum Başka doktora" ünlü heykeltıraş Güncel öztürk " :KK70: fiyatı duyunca oha falan oldum,kal geldi :KK70: 6000 Euro dedi yaa şaka gibi
Ben düşünmüyorum düzelttirmeyi korkuyorum.Zaten burnumun bir tarafı %100 nefes alıyor bir tarafı %60 idare eder :)

Çok şükür,nefesimi doyandoya aşabiliyorum artık :nazar:
Görüntüde eskiye göre çok çok iyi. Ama ben kavisli,kalkık,hani estetik oldugu belli sonuçları seviyorum :deli: Tabi doktorumda daha doğal sonuçlardan yana. Bu yüzden karın germede hafif kavis verildi :) Buna şükür diyorum...
Evet Hasan bey canım. İlk iki ameliyatı yapan başka doktordu..
Ok doğru anlamışım :) Hasan Beyi iyiki bulmuşsun diyelim :)

Yok canım özel değil bu :)) sordum Başka doktora" ünlü heykeltıraş Güncel öztürk " :KK70: fiyatı duyunca oha falan oldum,kal geldi :KK70: 6000 Euro dedi yaa şaka gibi
Ben düşünmüyorum düzelttirmeyi korkuyorum.Zaten burnumun bir tarafı %100 nefes alıyor bir tarafı %60 idare eder :)
6000 Euro mu??? Almanya'da bile daha uyguna yaptırırsın... oha oldum :)

X