Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ve ben bu sitede şunu anladım ki bu duyguları yaşayan bir tek ben değilmişim. Ben o kadar çok bastordım ki kendimi bu memeler sadece bende böyle sanıyordum. 1arkadaşımla bile birşey paylaşmadım. Kalın kalın südyenleri bir ben giyiyorum, bikinimin süngerlerini bir ben sıkıyorum bir ben dolduruyorum südyenleri sanırdım. Çok sıkıntı yaşıyorum böyle çok mutsuzum. İnş. Amel. Olucam.

Kizlar basim catliyor resmen ameliyatima gunler kaldi
Hangi agri kesiciyi alabiliyorduk doktorum soledi unuttun

Ameliyatına bir hafta var daha. Çok gereksiz kaygılanıyorsun bence. Şimdi alacağın ağrı kesici bir hafta sonra zaten tesir etmez senin ameliyatına. Biraz olumlu düşün, eşinle de paylaş bence ameliyatı ve endişelerini. Ben yaptırmak istediğimi ama korktuğumu da anlatıyorum eşime. Çok rahatlarsın eminim.

Ilac konusunda boyle olmasi iyi aslinda.ben 3 hafta once yesil cay ictigim icin kizmisti bana doktorum

Doktorum icme dedi ondan sordum
Yine hata etmisim

Bak sen yazmissin defne.eşim dememissin.her cumlede kimse lafini kullanmissin.oyuzden sorduk eşinden baska kim dokunacak ki diye.yazini tekrar oku

İlkay beye guvenebilirsin canım. Bilmiyorum ben bekarım hiç erkek yorumu anladım ama masaj yaparken çok bastirdigimda kenarlarını hissedebiliyorum. Kas ustu olursa silikon çok hissediliyo ama kas altı olduğunda çok az. Zaten masajla yumusuyo normal meme kıvamına yakın hale geliyo. Her erkek kolay kolay anlayamaz bence

Burda endiselendigimiz konulari yaziyoruz
cevaplarina malesef cok az genelde yuvarlak cevaplar aliyoruz
Ama malesef bazen kelimeler oyle bir noktaya cevrilip sonra en bastan sorulan soruya cevap vermek yerine konu disinda anlamsiz bir sekilde yapilan bir tartismaya herkes kosturarak yazilar yaziyor
En basta sorulan sorudan ziyade alakasiz bir polemige yorum yapmak daha cazip geliyor
Soruya geri donsem ne diye uzatiyorsun denir
Ama tartisma uzatilirda uzatilir
Soruma 3 kisiden 1er yuvarlak cevap gelir
Tartisma konusuna 10 kisiden 3er 3er sivri keskin yorumlar gelir
bunun kimseye faydasi yok herkes kendi bilgilerini paylassin
Ve Halada polemik uzatilirda uzatilir
hepsine cevabim var ama bana faydasi yok
Tartisma konularina harcadiginiz msjlarinizi
En basta sorulan soruya cevap yardiminda bulunursaniz
En azindan iyilik yaparsiniz obur turlu size ne faydasi var
Insanlara yardimci olmak size fayda karsindakine yarar saglar

Sozum meclisten disari kimseyle tartismak istemiyorum
ustune alinma huyundan lutfen vazgecin
Tartismak yerine yardimci olanlarda haksizlik edemem onlara tesekurler

Doktoruma guveniyorum eternity38
Ameliyat yaklastikca tum olumsuz taraflarini ogrenmek istiyorum
Sonradan hayal kirikligi olmasin
Ilkay beyin elinden gelenin en iyisini yapicagini biliyorum
Ama bu ameliyatin eksilerinide ogrenmek istiyorum
Ve yapici yardimci msjin icin tesekkur

Off ya kötü olmuş... ikinci ameliyat da sonuçta tabi ki düşünülmesi gereken bişey. Bazı doktorlar revizyon ameliyatlarını yapmak bile istemiyorlar. Kendi doktorun revizyonu ücretsiz yapacak mıymış peki??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…