Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar birsey sormak istiyorum. Ameliyattan sonra dr un uz size ne ilaçları verdi. Bana ağrı kesici antibiyotik kas gevşetici ve c vitamini içeren bir ilac verdi.bunlara eslik eden birde benim dogum kontrol hapim var.fakat ben c vitamini icmiyorum. Rengi çok kötü ve fazla ilaç aldığım zaman midem kabul etmiyor bulanıyor acaba illa icmelimiydim.gida takviyesi olarak kullanılıyor. Ben zaten gayet iyi besleniyor kilo alaçam bu gidişle yiyip yatıyorum.

Günaydın cnm benim doktor antibiyotik ve ağrı kesici verdi birde ameliyat yerlerime sürmem için kantaron yağı verdi vitamin ve kas gevşetici kullamadık

Canim bana c vitamini falan vermedi dr. Belki kan tahlillerine gore takviye vermistir sana

Günaydın. Ben geçen cumartesi sabah ameliyat oldum yani bugün 7. günüm. Benim doktorum antibiyotik, kas gevşetici ve ağrı kesici verdi. Dün sabah itibari ile antibiyotik ve kas gevşeticim bitti ve doktorum akşam yatarken 1 ad kas gevşeticiye devam etmemi ağrım olursa da ağrı kesici alabileceğimi söyledi. Perşembe günü de tekrar kontrole gideceğim.

Geçmiş olsun kaç CC taktırdın?

O zaman kullanmayim hiç. Iyi bari.bu arada kas gevşetici olan ilaç ani zamanda ameliyat sonrası ilacını. Eğer o olmasaydı ben daha beter olurdum.o ilaç beni inanılmaz rahatlatıyor. Bana krem vermedi dr um.heralde bandajlarimi açınca verir.p.tesi açacak.

Geçmiş olsun canım sanada.kas gevsetici çok rahatlatıyor gercekten

Günaydın cnm benim doktor antibiyotik ve ağrı kesici verdi birde ameliyat yerlerime sürmem için kantaron yağı verdi vitamin ve kas gevşetici kullamadık
Kimseye vermemiş ler vitamin bende kullanmasam olur.hayir korkuyorum istifa etmekten gerçekten midem kabul etmiyor. Yoksa icicem.

Kimseye vermemiş ler vitamin bende kullanmasam olur.hayir korkuyorum istifa etmekten gerçekten midem kabul etmiyor. Yoksa icicem.
Doktorunu arayıp sorsan canım. Belki de ameliyat öncesinde yapılan tahlillerde vitamin eksiği çıkmıştır. Hem bağışıklık için de iyidir vitamin takviyesi. Benim ablam eczacı ve ameliyat sonrası 3 gün yanımda kaldı. Doktor vermediği halde bana 3 gün boyunca ilave c vitamini tableti verdi.

Evet cnm zaten bandaj açıldığı gün söylüyor doktor :)

Sana da geçmiş olsun. Kas gevşeticiyi sabah akşam alıyordum uyutuyor diye almak istemedim bitince ama doktorum en azından gece yatarken al rahat uyu dedi :)
Aynen öyle guzell uyutuyor bu benim işime geliyor aslında. Çünkü daha yeni ameliyat oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…