Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Doktorunu arayıp sorsan canım. Belki de ameliyat öncesinde yapılan tahlillerde vitamin eksiği çıkmıştır. Hem bağışıklık için de iyidir vitamin takviyesi. Benim ablam eczacı ve ameliyat sonrası 3 gün yanımda kaldı. Doktor vermediği halde bana 3 gün boyunca ilave c vitamini tableti verdi.
Hmm ben yine dr uma sorayım kar zarar dengesine göre karar verir dr um en azından.

O zaman kullanmayim hiç. Iyi bari.bu arada kas gevşetici olan ilaç ani zamanda ameliyat sonrası ilacını. Eğer o olmasaydı ben daha beter olurdum.o ilaç beni inanılmaz rahatlatıyor. Bana krem vermedi dr um.heralde bandajlarimi açınca verir.p.tesi açacak.
Tatlim bunlari takma kafana benimki agri kesiciyi bile kullanmama fazla karsiydi tabi diyemedim gelde sen cek agriyi diye:KK53: kimisi kesi yerine bant yapistiriyo kimi koymuyo.kimi masaj 1aylikken veriyo benimki 1haftalikken baslatti mesela.her dr. Kendine gore dogrusuna yönlendiriyor:KK52:

Bu arada nasilsin bugun pismanlik duyuyormusun hala:KK14: hafiflemistir umarim agrilarin:KK51:
Bu gün daha iyiyim canım geceleri agirlasjyorum daha çok. Pişmanlık ilk gün çoktu.resmen ölmek istedim.ama gecti.tabi daha zamanim var iyileşmek i için.soyle kendi kendime rahatça kalksam yataktan rahatlicam birde bandajlarin kolaltlarımi sirtimi kesti acı çekiyorum bandajimda cikinca tamamdır bu is

Bu gün daha iyiyim canım geceleri agirlasjyorum daha çok. Pişmanlık ilk gün çoktu.resmen ölmek istedim.ama gecti.tabi daha zamanim var iyileşmek i için.soyle kendi kendime rahatça kalksam yataktan rahatlicam birde bandajlarin kolaltlarımi sirtimi kesti acı çekiyorum bandajimda cikinca tamamdır bu is
canim bi foto atsan :KK43:

Tatlim bunlari takma kafana benimki agri kesiciyi bile kullanmama fazla karsiydi tabi diyemedim gelde sen cek agriyi diye:KK53: kimisi kesi yerine bant yapistiriyo kimi koymuyo.kimi masaj 1aylikken veriyo benimki 1haftalikken baslatti mesela.her dr. Kendine gore dogrusuna yönlendiriyor:KK52:
Aynen gerçekten dr lar kendi aralarinda çok çelişiyor.
canim bi foto atsan :KK43:
Fotolar durum yok ki hayatım komple sariliyim

Canim normal bunlar hep gecicek.bandajlarin cikinca rahatliycaksin inanki asil sikan onlar.ben cikinca ohhh be demistim.pat diye kalkmayi bekleme canim zorlamada kendini sonra.bandajlarin acildiktan sonra iyiki yaptirmissin dersin:KK66:

L linda121212 bu arada senin kaç gün oldu ameliyatin sırt üstü ama tam düz yatabiliyormusun artik
Benim 16.gunum.4 gundur tam yatiyorum.10 gune kadar oturur vaziyette yattim.sirtim kirildi valla kamburum cikti nerdeyse.simdi iki yastikta yatiyorum uzanarak ama kalkarken destek aliyorum ve gogus baskisi hala var.gecmedi.bakalim.ama senin icin erken.biraz dik uyursan daha iyi

Canim eriyen dikislerdenmi senin oyleyse benimde geliyor merak etme
Rahatladim dun gordum korktum dedim acaba doktor unutmusmu almayi. Normalde eriyen dikis sadece direnleri koydugu yere oyle yapmamis.1 hafta sonra aldi o dikisleri.ben de ne krem var ne masaj.doktorlar nasil farklilar oyle.

Nasıl yaaa direnin çıktığı yere dikis mi atıyorlar. Ben içinden ip gibi bişey geldiğini hissettim zaten ama bakamadım canım yandı zaten demekk dikişi hissettim.herkese böyle diren dikişi atıyorlar mi ki

X