Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Benim yuvarlak canım çarşamba oldum ameliyati meme alti kesisi benim 320 takılmış öyle bekliyorum işte bandajlarin açılınca manzara nasıl olacak bakalım
Bence çok doğal olucak 320 CC ben özellikle büyük istemiştim doktorumdan cnm bu arada daha çok yeni ve zorlanman çok doğal dediğim gibi 5. Gün çok ilerleme kaydetmiş olucaksın

Nazil koyucam bilmiyorum ben buradaki resimleride göremiyorum yeni yim o yüzden anlatırsam iz koysrim
Benimde senin anlatigin gibi buyuklukleri cok degisik
Resim koy
Portal yaziyo ya orda 3 cizgi alt alta oraya tikla album olustur yap foto yukle
"Takip etiklerim" yap senin takip ediklerine foto gorulur baska kimse goremz

ya arkadaşlar ben neden foto göremiorum profilinizde foto var görünüo ama ben göremiorum fikir edinmek istiyorum
bendenim 75b ne büyüklükte bişiy beni tatmin edicek karar veremiyorum 165 boyunda 55 kiloyum 75c mi 75d mi olmasını istesem bilemiyorum foto görebilmem için yardımcı olun lütfen

nasi yani uçları yara oldu yaaa ben cocugumu emzirirken uclari cok yara olmustu kanrevan icinde emziriyordum o acilarin yerini hicbisey tutamaz. yoksa oyle bi yara mi ?
Ayyy deme benimde aklima geldi o zamanlaryok yok korkma canim bende oyle bi sorun yok meme ucuyla ilgili meselaalerjik bi problem olabilir diye dusunuyorum. Baskalarinda olan illa sende olacak diye birsey yok kendini sartlama hemen

gulay86 Can'ım,sende foto eklersen birçok arkadaşımız albümünü sana açar ve foto görürsün
Bende ameliyattan önce 75 B dolgulu sütyen kullanıyordum. Şimdi 75D,sütyene göre 80 C sütyen kullanıyorum dolgusuz..
Beni izlmeye al,karın germe ile ilgili bazı fotolarım var. Orda belli biraz

Foto görmen için seni izlememiz gerekiyor seni izlememiz içinde foto eklemen gerekiyor şimdiki halini güven açısından.

mutluluk2015 mutlulukkk cok sağol desteğin için ayrıca diğer tüm arkadaşlarımın yorum ve fikirleri içinn.. bugun tahlillerim yapıldı. ameliyat olmama engel heyecanım dışında hiçbirşey yok.. o da ameliyat öncesi yoğunlaşır ve heyecandan bayılırsam engel değil anestezi uzmanına destek olur zaten

merhaba benide ekleyebilirmisin bende fotoraflari gorebilirmiyim/. bende ameliyat olacam diklestirme ve buyutme bir arada

kizlar ben yeniyim bana yardimci olurmusunuz. Ben meme buyutme ve siklastirma bir arada yaptiracam. Olanlar varsa bana nasil gectini ve nasilsiniz simdi yazarsaniz sevinirim. Foto lari da cok gormek isterdim. Ben 1.60 boy 55 kiloyum kac CC yaptirsam daha iyi ben 375 cc istiyorum.
Yazarsaniz cok sevinirim

Bugün duş aldım bantlarıda cıkardım fakat sütyenimde kan gördüm şimdi mememe baktım dikiş yerimde ufak bi açık var ve kanamış biraz panik oldum fotografını yükledim bi bakabilirmisinizdikişimmi patlamış

ayy korkma canim isallah bisey yoktur bak toprakim inda kanamisti ama onemli bisey diil dedi doktoru. benide izlemeye alirmisin ?

Merhaba canim gecmis olsun beni izlemeye labilirmisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…