Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Gecmis olsun sunny11.ameliyatini olmussun.gozun aydin.buarada kizlar dikis yerinde elime iplik gibi sert bisey geliyor.iplik kalmis olabilir mi.kucuk bi sey.diren yerlerinde dikisim vardi sadece.

Slm kizlar benimde 6 haftam doldu vr doktorum bandajlari cikarabilecegimi söyledi,ama biraz daha takma taraftarayim cünkü doktorum bilmiyorki bazi günler takamadim:KK17: telafi etmek icin birazdaha devammm.....:KK54: Bu arada cok yogunum kizlar aksama kadar is aksam spor yorgun argin eve geliyorum....arada sizlere bakiyorumn kopamiyorum bu sayfadan:21:

Gecmis olsun sunny11.ameliyatini olmussun.gozun aydin.buarada kizlar dikis yerinde elime iplik gibi sert bisey geliyor.iplik kalmis olabilir mi.kucuk bi sey.diren yerlerinde dikisim vardi sadece.
Nasıl yani direnlerim çıktığı yere dr dikiş mi attı. Bu arada direniş içinde kendi ipi oluyor o mu kaldı acaba.

Bugün duş aldım bantlarıda cıkardım fakat sütyenimde kan gördüm şimdi mememe baktım dikiş yerimde ufak bi açık var ve kanamış biraz panik oldum fotografını yükledim bi bakabilirmisiniz:KK61:dikişimmi patlamış:KK43::KK17:
Tatlim sen beni izlemiyormussun :KK43: göremiyorum. Sanirim bantlari cikartirken hafif kanattin.umarim baska bisi yokturo_O

Hayatım sen basladinmi tam sırt üstü yatmaya ama tam yatış pozisyonunda yani oturur gibi değil. Bende yatmak istiyorum heryerm tutuldu ama cesaret edemiyorum
Canim ilk zaman 4 yastik falan koyuyodum simdi sukur 2ye dusurdum:KK48: gece kayiyorum yastiktan sanirim ama silikonlar bi baski yapiyoki sorma sanirim duz yattigim icin.sen kisa sureli deneyerek yat belin boslukta kalmayacak sekilde 2 yastik koy kafana rahatsizlik hissedersen bitane daha gibi:KK51:defne efe arkadasimiz 4.gun yan yatmaya baslamis mesela ama ben hala yatamiyorum:KK12:

Canim ilk zaman 4 yastik falan koyuyodum simdi sukur 2ye dusurdum:KK48: gece kayiyorum yastiktan sanirim ama silikonlar bi baski yapiyoki sorma sanirim duz yattigim icin.sen kisa sureli deneyerek yat belin boslukta kalmayacak sekilde 2 yastik koy kafana rahatsizlik hissedersen bitane daha gibi:KK51:defne efe arkadasimiz 4.gun yan yatmaya baslamis mesela ama ben hala yatamiyorum:KK12:
Yok canım ya yan yatmak hayal bana.ben dimdik yatıyorum oturuş pozisyonunda yastıkları dolduruyorum ama boyle de sirtima çok ağrıyor. Yavaş yavaş açayım diyorum vücudumu yoksa böyle kalacam

Benimde kremim var ama sürmedim duştan sonra sürersin demişti ama o bantlar ıslaktır diye üstüne bide krem sürmiyim dedimo_O
Canim bende bant falan yoktu 4.gün bandajlarim acildi sonra dus alabilirsin dedi ve aldim antibiyotikli bi krem verdi gun icinde 4 5 kez suruyorum ben.dikis yerinin kurumamasi gerekiyo dedi.yani 4.gunden beri kesi yerimde bant falan yok benim

Canim bende bant falan yoktu 4.gün bandajlarim acildi sonra dus alabilirsin dedi ve aldim antibiyotikli bi krem verdi gun icinde 4 5 kez suruyorum ben.dikis yerinin kurumamasi gerekiyo dedi.yani 4.gunden beri kesi yerimde bant falan yok benim

Bende süriyim dr da sür demişti zaten:KK43:

X