Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ameliyattan ciktiktan sonra direnli cikiyorsun ve etrafi dikisli haliyle.ertesi gun sadece direni cekti dikisler durdu.1 hafta sonra aldi dikisleri.herkese atiyorlar mi bilmiyorum ben de vardi ama.direnin ucu igne gibi bisey gordum ben.

Biraz icin cız ediyor.söyle sinek isirigi gibi bir agri.dayanabilirsin
O dreni ben ağrısız sanıyordum hiç düşünmüyordum cikartirken ne olur diye.aman Allah im benim çok acıdı.ama sol gogsumde ki çok acıdı.o yüzden soruyorum simdi dikişi alırken ne olacak diye.sol gogsumun drenin çıktığı yer ara ara sizliyor hala cunku

Oraya eriyen dikis yapmistir belki.benimki oyle degildi ama.biraz cızliyor cikarirkenki agri gibi desem

J jungle beni de izler misin canım profilinde Ankara yazdığını gördüm. Ben Ankara'da okuyorum belki burada ameliyat olurum, fikrine ihtiyacım olabilir, albümüm var fotoğraflarıma da bakabilirsin güven vermesi açısından

İzlemeye aldım canım ancak ben daha yeni faal oldum burada. Şimdiye kadar sadece okuyucuydum :) şimdilik fotom yok ama en kısa zamanda koyarım.

ayniymisiz bende 163 boy 50 kiloyum foto ekledin mi canim bende 300 cc istiyorum nasil duruyor gorebilirmiyim ? :)
Foto yok canım henüz. Ben doktoruma çok büyük istemiyorum, minyonum vücuduma uygun, doğal ve dolgun olsun diyerek dr a bıraktım. Demo yaparken 275 cc uygun geldi bana ancak kas altı olacağından kasın bastırmasını da düşünerek 295 cc koymaya karar verdi.

doktorun kim canim ?

Rahatladim dun gordum korktum dedim acaba doktor unutmusmu almayi. Normalde eriyen dikis sadece direnleri koydugu yere oyle yapmamis.1 hafta sonra aldi o dikisleri.ben de ne krem var ne masaj.doktorlar nasil farklilar oyle.
Aynen canim yontemleri cok farkli.kesi yerime bant falanda koyulmadi hic.krem surerken surekli elime geliyor ordan biliyorum bi yerde var bi yerde yok

Biraz icin cız ediyor.söyle sinek isirigi gibi bir agri.dayanabilirsin
Benim dokorum amaliyat oncesinde demistiki"direnleri cikartirken en acimayacagi noktayi bulmak icin 4 yil arastirdim ve buldum "demisti....valla ben direnleri cikartmaya giderken korkuyodum ama doktorumun sozleri rahatlatiyodu,ona inanilmaz güvendim ve dedigi gibide oldu...Inanin sinek isirigi gibi bile hissetmedim,yani cikartilma sirasinda anlamadim bile Korkucak bisry yokmus rahat olun

Son düzenleme:
Benim dr bulamamış demekki çok acıdı cunku:))sen sansliymissin canım. Gerçi senin hiç agrılı geçmemiş ameliyat sonrası. Herşeyin iyidi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…