Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Aynen cnm dr.lar öyle diyor. Bandaj enaz 3 hafta sütyen 1. haftadan sonra takmasan da olur diyen dr.lar çok, kimisi de sütyenleri en az 3 ay takmalısın diyor.

Büyüklük konusunda sana sonunda kadar katılıyorum. Ay küçük oldu diye mutsuz olanlardan biriside benim şu anda. Olabildiğinin en büyüğü taktırmak gerek . Bir müddet sonra ödemler gidiyor, göz alışıyor. Tam artık boyuta alınmışken, volum azalınca yeniden elinden birşey alınmış gibi, birşeyi kaybetmiş gibi oluyorsun. Bu arada resimlerini görmek isterim , beni izlermisin ?

Kizlar dr bana 250 cc takmis heralde burada en küçük bana takilmis. Tabi benim birde kardeşim var kayanam.gibi yaptirdin da ne oldu ha varligi ha yoklugu diyor cok moralimi bozdu. Ödemler inince daha da küçülürse gercekten hayal.kirikligi olacak benim icin.

Ya aslinda ben nette bi yerde okumustum guvenirliligi tartisilir tabi ama yara iyilesmesinde uc evre varmis ucuncu hafadan sonra son evreye giriyormus ve iyilesmeye bslyormus izler, bir cok kremin aslnda etkisinin pek olmadigini zaten izlerin zaman icerisinde gectigini yaziyordu

Kizlar bu fotoyu 3kere denedim yüklemeyi yapamadim piksel boyutu mu uymadi bilemiyorum yardımcı olur musunuz

Saglik sorunu olmadigi surece buyukluk hayal kirikligi olmaz bnce ya ben gormustum 250 cc yi muayenede onu koyunca nasil ayni olabilir, eski halinizi dusunun varsa foto bakin moraliniz yerine gelir :)

Saglik sorunu olmadigi surece buyukluk hayal kirikligi olmaz bnce ya ben gormustum 250 cc yi muayenede onu koyunca nasil ayni olabilir, eski halinizi dusunun varsa foto bakin moraliniz yerine gelir
bilmiyorum ki sanki bana memeli gezmek haram gibi bir turlu istedigim gibi olmuyor neyse belki sonrasinda buyuyen grubuna bende girerim ona dua edyim

bilmiyorum ki sanki bana memeli gezmek haram gibi bir turlu istedigim gibi olmuyor neyse belki sonrasinda buyuyen grubuna bende girerim ona dua edyim
Kac gun oldu?? Hyir oyle dusunme doktor 250 taktiysa vardir bi bildigi her vucuda 300-400 olmaz. Benim 240 takildi. Merak ettigin birsey olursa ozelden de konusabiliriz. Moralini sakin bozma :)

Kac gun oldu?? Hyir oyle dusunme doktor 250 taktiysa vardir bi bildigi her vucuda 300-400 olmaz. Benim 240 takildi. Merak ettigin birsey olursa ozelden de konusabiliriz. Moralini sakin
bilmiyorum benimki de seninkine benzer bir görünümdeydi ama o kadar buyuk degildi. Seninki guzel duruyor benimki o kadar buyuk durmuyor. Insallah zamanla duzelir ne diyim

Bakalım hersey son 10 gun ve anelıyat masadında bellı olacak sanrm

Kac gun oldu?? Hyir oyle dusunme doktor 250 taktiysa vardir bi bildigi her vucuda 300-400 olmaz. Benim 240 takildi. Merak ettigin birsey olursa ozelden de konusabiliriz. Moralini sakin bozma :)
Sana özelden yazamiyorum ki

Rica ederim.Ben Dilek Şenenle gorusmeye gittim aklimda Asim beyde vardi ama Dilek hanimda bile asistani muayene edince biraz sogudum devletten.Zaten cok gec randevu veriyorlar.Bana buradan biri Mahmut Ulvi Kayali'yi onermisti gittim görustum 2 ay once kadar, cok sicak kanli ilgili biri sizi dinliyor ona gore yönlendiriyor.Işlerim ve sinavlarim dolayisiyla mart sonu nisan basi gibi tekrar onunla gorusup ameliyat olmayi dusunuyorum.Mahmut bey disinda ozelden baska biriyle gorusmedim ama medstar hastanesine fiyat sormustum 7.5-8000 arasi bir sey demislerdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…