Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kac gun oldu?? Hyir oyle dusunme doktor 250 taktiysa vardir bi bildigi her vucuda 300-400 olmaz. Benim 240 takildi. Merak ettigin birsey olursa ozelden de konusabiliriz. Moralini sakin bozma :)

Mrb nihal-19
Ben de büyüklüğüne karar vermeye çalışıyorum. Hem doğal dursun, büyük olmasın, olmuşken değsin gibi kafamda deli sorular şeklinde dolaşıyorum. Bazı arkadaşların albümlerini gördüm ve gördükçe bir an önce yaptırmak isteğim artıyor.. beni de izler misin acaba?? Şu anki halimin fotosunu koydum. Biraz meme dokum var. Ben de C cup olsun istiyorum ameliyat sonunda. Senin ölçün kaç oldu peki??

Günaydın perşembe günü için araştırma Asım beyden randevu aldım saat 10:30 da çıktığım da mutlaka yazarım. Mahmut ulvi beyi bende araştırmıştım yanlız med star dan ayrılmış bir de a Plast estetik ten randevu aldım gelecek hafta paZartesi ye bu rakamlar çok geliyor 8.000 İstanbul da kuzenim çok iyi bir hastane de iyi bir doktora çok daha uyguna yaptırmıştı.

Kasaltı büyütme ameliyatı olan arkadaşlar; benim bugün 5. gün olmasına rağmen çok ağrım var, hala kendim kalkamıyorum yattığım yerden, sıvı sabuna bile basıp sıkamıyorum. Yarın işbaşı ve ben mümkün değil çalışabileceğimi düşünmüyorum. sizlerin kaç günde tamamen geçmişti ya da çok hafiflemişti?

Bende 6. gün iş başı yapacağım ama ben masa başı çalıştığımdan sanki zorlanmam diyorum gibi ama umarm ağrularım azalmış olur
Ama birazda ağrı eşiğinle alakalı cnm
Normalda nasıldır agrı esıgın
Birde sıcak tutsan kendını havada serin yagmurlu bgn

Günaydın
Bazı doktorlar ameliyat sırasında sinir uçlarını uyuşturuyorlarmış. Böylece ameliyat sonrası daha rahat geçiyormuş.. Dr. Oğuz bey o şekilde yapıyormuş ameliyatını . Onun ameliyatını yaptığı 2 hastayı ameliyat sonrası görmüştüm ve çok rahatlardı. Benim kız kardeşim de onlarla aynı anda olmuştu başka bir doktora ve ağrıdan kıvranıyordu.. acaba ameliyat sonrasını rahat geçiren arkadaşlar sizlerin doktoru da böyle bir uygulama yapmış olabilir mi?? Bilginiz var mı bu konuda??

P pavlov 5. günde rahatlamaya başlamıştım ama ben sıvı sabuna zorlansam da ilk gün de sıkabiliyordum sanırım daha ağır geçiriyorsun. Geçmiş olsun. 7.günde eve dönüp kendi işlerimi hallediyordum ama bi yemek yap yıka, yorulup uyuyordum direk, yapıyordum ama zorlanarak yani. 10. Günden sonra en geç 2. Haftada çalışırsın bence.

Ben de benzer birşey soracaktım. 41. Günüm, artık iyileştim ama hala eski gücüm yok. Normal mi ben mi nazlanıyorum acaba? Dün iki çanta taşıdım 5 kilodan fazladır baya ağrıdı ve yoruldum ya da ne biliyim ağır bişeyi çekemiyorum ayakla ittiriyorum. Bir de bekarım yani evlileri düşünemiyorum. Tam olarak iyileşme ne zaman oluyo.

Canım ben de kas altı oldum ama herkesin farklı oluyor Hem ağrı eşiğiyle alakalı Hem de arkadaşın dediği gibi doktorun eliyle alakalı. Kaslara çok tahribat vermeden yapılınca sanırım ağrı daha az oluyor . Ben 4. Günü araba kullanmıştım mesela ha eskisi gibi rahat bi şekilde miydi tabii hayır ama katlanılabilecek acılardı. İnşallah sen de bir an önce iyileşirsin kendini zorlama sakın sonra iyileşme daha geç olur. Mesleğin ne bilmiyorum ama tıbbi olarak 4. Gün işe başlanılabilir diyorlar. Masabaşı bir işse eğer zorlanmazsın ama efor sarfedeceğin kollarını zorlayıp birşeyler kaldıracağın bir işin varsa imkanın da varsa rapor almanı öneririm canım .

Kızlar ameliyat oncesi fotomu yükledim izlediklerim gorebilir..izlediklerimde beni takibe alsin lütfen..yorumlarinizi bekliyorum

Kızlar ameliyat oncesi fotomu yükledim izlediklerim gorebilir..izlediklerimde beni takibe alsin lütfen..yorumlarinizi bekliyorum

Pavlov ben bugün biraz daha iyiyim ama benim kollarda hiç güç kaybı olmadı zaten sadece zorlayınca ağrıyor zaten o da yasak
Senin vücudun hassas olabilir arkadaşım beslenmene ben dinlenmene dikkat et azalıyor gün geçtikçe

Kizlar ben foto yükledim ancak geri silmek zorunda kaldim cnku kadinlar klubu uyelerimizin albumleri kisminda yayinlandi foto yani herkese mi gorunuyor o zaman yani kendi albumumi nasil olusturabilirim nerden yuklemem gerek?

Tekrardan yukledim bir bakin takip ettiklerim olarak ayarladim ama..cevap bekliyorum kizlar

sera2724 canim ayarlarini sadece takip ettiklerim diye yaptiysan sadece izlediklerin goruyorlar. albumlerde ana ekranda cikiyo fakat sadece senin ekraninda cikiyo yani izlediklerindn baskasi goremior. umarim anlatabilmisimdir

kizlar merhaba herkese

Ben ameliyatimi Turkiyede olmaktan vazgectim. Belcikada olacagim en azindan bir sorun olursa hastaneye hemen gidebilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…