Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Yok kız sen tamamen yanlış anlamışsın :))) ikisine de yuvarlak takıldı , ama görünüşleri farklı. Diğeri damla gibi duruyor demek istedim :))
Ayy yok doğru anladım kız ikisi de yuvarlak ama diğerinde kaslar fazla genişlediyse görüntü farklılaşmış olabilir mi acaba dedim asimetrik bozukluk ondan mı acaba

Evet yani o alt kisim meme kivrimi baslamadan 84-87 arasi degisiyor tam olcemedm meme uclari dahil cevrexe 94-95 gibi
Kaburga dedigim yer bak bnm fotoma yuzmeden oturu kaburga kivrimim daha cikik anlarsn cnm :)
Canim snin zaten 10 cm dokun varmis yani sen cok büyük istemiyorsun bence 325 cc 350cc olabilir hani dümdüz olsan 400 ancak olur..malesef benim fotom yok o nedenle seninde goremem sanirim :-(

Yaaa ne güzel yazmışsın öyle,ellerine sağlık Çok mutlu oldum çok teşekkür ederim
Bana 400 cuk diye oldu,tamda hayal ettiğim gögüs büyüklüğüne ulaştım.Darısı herkesin başına
Saçlarım siyah aslında :))) Ama sarıya boyattıgımdan beri artık siyaha geri dönemiyorum
Çekil tabi Foto çekile çekile uzman olduk bizde

Ayy yok doğru anladım kız ikisi de yuvarlak ama diğerinde kaslar fazla genişlediyse görüntü farklılaşmış olabilir mi acaba dedim asimetrik bozukluk ondan mı acaba

Hım ben yanlış anladım demek valla bilmiyorum ki canım

Arzu_C masaj yapmıyorum canım .

Aynen canım üzme kendini bence bir sorun varsa 6 ayın sonunda Doktorun kabullenecek. Anlattıklarından o şekikde anladım ben. Bukadar bekledin biraz daha sabret canını sıkma. Hep beraber beklicez. Şuan için daha iyi bir çözüm yok. İnşallah dr. seni üzmez hatası varsa kabullenmek zorunda.

Merhaba kızlar bende meme büyütme yaptırmak istiyorum Antalya'da yaşıyorum sizce devlet hastaneleri bu konu da nasıl dır özeller mi yoksa araştırma mı bilemedim
Merhaba bende Antalyada yasiyorum doktor arastirmasi yaptim.Arastirmaya da gittim fakat arastirmada doktorun kendisi bile muayene etmedi yogunluktan asistani muayene etti.Bir de 1 yil sonrasina gun veriyoruz dediler.4500 tl yapiyor dediler toplam ama doviz kurlarindan etkilenip artmis olabilir.Imkaniniz varsa ozel hastanede yaptirin derim.

Bir de krem meselesi var... ya burdakiler zaten bi anormal rahat insanlar doktora gidiyorum cok rahat rahat hersey olmasi gerektigi gibi dedi. Masaj ?? Dedim yavas yavas yap dedi nasil ypcagimi bile bilmiyorum :) krem?? Dedim aa vazelin sur dedi. Izim cok az yani hic kesik gibi degil de cizilmis gibi acaba hangi krem kullaniyosunuz?

Merhaba cevap verdiğin için teşekkür ederim öncelikle hangi doktorla görüştüğünü de söyleyebilirmisin Asım Uslu olanların yorumları nı okudum fiyat çok da düşük değilmiş. Özel hastaneleri de bilmiyorum çok Yen'i taşındım önerebilecegin var mı acaba

Kizlar bugün foto yuklemeyi düşünüyorum izlediklerim beni izleyebilecek..izlediklerim beni de izlerse fotolari merak ediyorum çünkü fikir olmasi açısından

Lovable diye birşey aldım bakalım memnun kalcaz mı kızlarımla
Canım bana doktor bir ay kendi giydirdiği sütyeni çıkarmamamı söyledi. Bir de bant var sende de var mı?
Çok rahatsız ediyor.
Ay eşime dedim ki ilk sütyenimi de doktor hediye etti senden de bekliyorum dedim ters ters baktı adam

Bant var bende de doktoru aradım bu bantı çıkarabilirmiyim diye cidden cok baskı yapıyor diye. Adam sütyeni çıkar bant kalsın dedi o çok önemliymiş. Benim doktor çok konuşmuyor ya herşeyi bilmemi bekliyor galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…