Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ya aklima bir sey geldi ben de burada okumustum bazi doktorlar muayenede bi cihazla nasil duracagini gsteriyormus belki oyle bi doktora gidebilirsin sadece muayene icin, ameliyati yine sectigin doktorda olursun ama fikir almis gormus olursun, icin nasil rahat edecekse oyle git doktora ister sutyenle ister kase ile, ama hala fikrim genis omuz bi kadinda guzel duruyor :)

Benim dr'um ilk gorusmede gosterdı zaten sımulızasyon ile ekranda gordum sadece bıraz daha yakını olacak tabıkı
zaten daha 1-2 defa daha gıdecegım 1 Mart guune kdr heyecanlıyım ama tabıı :)

canım beni izlemeye alırmsn kuzum bende de fotolar var daha yaptırmadım oncesı var suanda

Kızlar benim 3 hafta oldu ameliyat olalı baya yumuşadılar bildiğin meme kıvamındalar 6 aya kadar yumuşamaya devam edecekler mi yoksa belli bi kıvamda kalıyorlar mı acaba çünkü biraz daha yumuşarsa eski sönük hali gibi olur diye korkuyorum

Daha once gorseydim daha once ameliyat olurdum :) masallah diyorum nazar degmesin ayrica sayfayi actim fotolar toplu gorunuyor ya tek tek bakmadan, acaba manken fotosu ornek olsun diye mi koymus ki diye dusundum, o derece guzel yani :) gercekten 400 o kadar buyuk degilmis kulaga oyle geliyor da gorunus harika :) gogus tipin de guzelmis bastan sanirim yskinligi tam istenen sekilde, ya o degil de foto atacaktim ben aynadan cekilmis bi benim cektigim fotolara bakiyorum bi seninkilere :) cok amatormusum memetor farki herhalde :) bir de ben seni hep siyah sacli dusunmustum :) :) ay ne mesaj yazmisim ben gidip biraz foto cekimi calisayim ::)

İnşallah doktorun dediği gibi düzelir canım seni anlıyorum insan bu kadar acı çekip yaptırıyor bu ameliyatı tekrar bi ameliyat düşüncesi gözünü korkutuyor benim de sol göğüs daha sarkıktı ama ben dikleştirme istemedim doktorum %80 büyük protezle toparlar deyince şansımı denemek istedim şimdi 3 hafta oldu ve soldaki sarkma bariz. 6 ay bekliycz protez yerine inince düzelmezse toparlama yapılacak. Yani ben de senin gibi beklemedeyim canım inşallah sonuç gönlümüze göre olur

Amin canım şnşallah ama benim doktorum sorun olmadığını söylüyor . Benim üzüldüğüm nokta o. Sen doktorunla karar vermişsin bazı şeylere ve sonuç olumsuz olursa doktorun sorumluluk almayı üstlenmiş . Bu iyi birşey . Tabii kimse istemez tekrardan ameliyat olmayı çoğunluk tek seferde istediği göğüslere ulaşırken 2. Ameliyatı düşünmek üzücü. Doktorun dA olumlu bakıyorsa aşılabilecek şeyler sonuçta . Şu an sorun yok diyor zaman geçtiğinde de sorun yok diyecek sanırım benim doktorum.peki ben o zaman ne yaparım? Şu an durumumuz müsait değil tekrardan başka bir doktora gidip tam ameliyat parası vermeye . O yüzden benimki biraz çözümsüz gibi geliyor gözüme . Sol göğsümde ağrı da var benim kapsülden şüpheleniyorum ama herhangi birşey yapılmadı . Farklı doktordan fikir almak istiyorum işlerimi ayarlayabilirsem gidicem inşallah.

Bence sorumlulul almama gibi bi durumu olamaz, insallah iyilesir gerek kalmaz ama belki su an seni telaslandirmak istemiyordur kesin olana kadar gecme ihtimali varken olumsuz dusunme diye bahsetmiyordur, eger beklenen surede bariz problem olursa illa ki alir diye dusunuyorum

Merhaba kızlar bende meme büyütme yaptırmak istiyorum Antalya'da yaşıyorum sizce devlet hastaneleri bu konu da nasıl dır özeller mi yoksa araştırma mı bilemedim

Aklında soru işaretleri varsa doktorla ilgili bence de farklı bi doktordan fikir alman iyi olur ama 6 ay dolduğunda hala sorun barizse doktor da kabullenmek durumunda sen merak etme. Şuanda seni telaşlandırmamak için sorun yok diyor olabilir. Seni İnan çok iyi anlıyorum 2. Ameliyat düşüncesi hem maddi hem manevi zor geliyor insana inşallah gerek kalmaz. Beklemekten başka çare Yok şimdilik

O dA aynı şeyi söyledi ama şu anki durumuma eşit diyor güzel olduğunu söylüyor . Ama bana göre problem var. Yani ilerleyen zamanda da aynısı olur diye benim korkum. Sorun olsa müdahale ederim tabii diyor . Ama neyi sorun gördüğü önemli. Dediğin gibi belki beni endişelendirmemek için öyle diyordur , bekleyip göreceğiz .

Canım aslında doktoruma güveniyordum hepimiz gibi zorlu karar sürecinden geçtim ben de . Zaten eşim olaya pek olumlu yaklaşmıyordu o yüzden farklı doktorlarla görüşme imkanım olmadı. Bir kere gidebilirdim onu dA araştırdım okudum ettim ve doktorumda karar kıldım. Muayenede de beni olumsuz yönde şaşırtacak herhangi birşeyi olmadığı için tercih ettim. Ama sorun olacağını hiç hesaba katmamışım demek. Sorunlar tabii olabilir doktor hatası da olabilir yada vücut bu şekilde tepki veriyor olabilir işte her zaman söylüyorum ya hepimizin süreçleri farklı işliyor diye . Ama önemli olan düzeltebilmek . Ben @FATOSB0 a da söyledim çok estetik kaygım olmasaydı sonuçta bu ameliyatı olmaz dümdüz memelerle gezerdim. Ameliyat diyoruz ama birçok şeyi göze almak özründe kalıyoruz hissizlik aşırı his ağrı sızı ... bu kadar çok şeyi göze almışken değsin istiyor insan . İnşallah hepinizin güzel haberlerini alırım. Benim 18. Haftaya girecek 6 aya çok birşey kalmadı ki . Ne olup bitecek hep beraber göreceğiz

fotolaı gördüm şimdi biraz asimetri var gibi benimkinden az daha fazla sanki doku ama vücudun büyük kaldırır bence. Benimkiler high profil 350 biri diğeri 375 asimetri olduundan böyle takılmıştı sakın küçük yaptırma cok pişman olursun demedi deme

Benim dun 1. Ayim doldu. Sabah sislikleri yok denecek kadar az. Rahat uyuyabiliyorum ve cok sukur hic problem yok normal hayatimda. Hala ameliyat sonrasi sutyeni kullaniyorum cunku dojtor en az 6 hafta dedi. Gogus ucum hissiz yani uyusuk hala ve sanki bi gogsum digerinden biraz buyuk. Hala odem mi acaba? Hic bu durumu yasayan var mi?? Iki goguse de ayni 240 takildi ama ameliyat oncesi fotoya bakarsaniz asimetri vardi. Simdi aklima takildi. Buarada dikis izim cok silik ve belirsiz simdiden.

Canım seninde kas altı idi değil mi? Bir süre sonra kaslar ister istemez yerleşiyor salıyor kendini cep genişliyor belki bu sebeple seninkilerde asimetri değişikliği olmuş olabilir. Biri damla gibi olunce acaba oradaki kaslar ve cep fazla mı genişledi diğer taraf daha sıkı

Yok kız sen tamamen yanlış anlamışsın :))) ikisine de yuvarlak takıldı , ama görünüşleri farklı. Diğeri damla gibi duruyor demek istedim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…