Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Doktoruma guveniyorum zaten ama korkum buyukluk :)) aaa birinin daha olmasi super tabii beni takip ederse sevinirim

idare edicem artik baska carêm yok. su siralar cok enfeksiyon cok kapsul konusu okudum ve kotktum gercekten
Komplikasyonları olan bir ameliyat tabi.. hepimiz bunları göze aldık Ve ameliyat olduk. Kimimiz şanslı kesimdeydik kimimiz şanssız...
Herkesin şanslı kesimde olmasını diliyoruz.. Hiçkimse sorun yaşamasın Ve mutlu olsun
Hiçbir doktorda istemez sonuçta sorun yaşayan bir hastası olsun ... Ama dediğim gibi herşeyi göze alabilmeliyiz. Ameliyat olduktan sonrada dikkatli olmalıyız..

idare edicem artik baska carêm yok. su siralar cok enfeksiyon cok kapsul konusu okudum ve kotktum gercekten

Canım ameliyat oluyorsan hepsini göze alacaksın yani kolay birşey değil ki bu. Bir de herkesin süreci farklı kapsül dE enfeksiyon dA Nadiren oluşan şeyler okuyup araştırman Lazım yorumlardan ziyade . Hrpimizin vücut yapısı nasıl farklı oluyorsa iyileşme süreçlerimiz de yaşadıklarımız da ağrı sızı durumları da yada protezin duruşu dA kişiden kişiye değişir .

Ben kimseyi korkutmaya yada vazgeçirmeye çalışmıyorum ki aksine benim gibi sorun yaşayan birileri varsa bir şekilde birbirimize ulaşalım haberdar edelim diye yazıyorum .

Yoksa o kadar ameliyat olan var sorunsuz , sen onların içinden sorunu olan birkaç kişiyi bulup ameliyat olmaktan vazgeçiyorsan zaten yeterince istemiyorsun demektir.

Doktoruma guveniyorum zaten ama korkum buyukluk :)) aaa birinin daha olmasi super tabii beni takip ederse sevinirim
Merhaba 35TEHAYATBASLAR büyüklük konusunda cok iyi düşün aman büyük olmasın derken amelyattan kısa bi süre sonra bunlar küçük oldu ya diye ayna karşısında bulursun kendini . Burda ya da dışarda meme amelyatı olan arkadaşlarımı cok uyardım profil ve cc konusunda özellikle istanbullondra hep söylemiştir iyiki yanımdaydın uyardın beni diye bende Alpaslan beye oldum ve büyüklük konusunda şuan cok memnunum ama yaklaşık 1 -1,5 ay önce bi arkadaşım oldu Alpaslan beye aa ben büyük istemem falanfilan derken şimdi bunlar cok küçük diyor dr 400 ü rahat kaldırırsın sen demesine ragmen 400 ün altında taktırdı sanırım 350 civarı ve küçük oldu diyor iyi düşün mutsuz olma

Meme altini ölçtüm tam alt kismi 90...ve memeyle birlikte en genis yerden olcuyorsun 93cm çıktı bende sen de mi böyle ölçtün?
Evet yani o alt kisim meme kivrimi baslamadan 84-87 arasi degisiyor tam olcemedm meme uclari dahil cevrexe 94-95 gibi
Kaburga dedigim yer bak bnm fotoma yuzmeden oturu kaburga kivrimim daha cikik anlarsn cnm :)

:)) ay sevindim simdi ya dedigim gibi
Tek korkym boyut kg hemen alabilem biriyim
Birde yuzuxu vucudu dusutakip edersen gorursn fotolarimi
Sisman iri boyle iri kiym kiz gorunmek istemiyorm
Sila gibi dusun genis omuz yapida varbende korkum iri yari gozukmek ustte L beden veya 40 giymek zoeunda kalmak
62 kg a ragmen ki hatta eskiden 73 lee girdum M veya omuz ve sirt genisliginsen L giyerdm
Simdi 62 kg ye S ya M korkum sirtimda genis kburgada genis kac beden olacagm ben koca kadin gibi durmas

Tiramisu sana yağ enjekte de edildi. Yağlar bir süre sonra eriyor ve düzensiz erimeler olabiliyormuş acaba 2 göğsün arasında yağ erimesinden dolayı mı bir asimetri oluştu

Sadece asimetri Yok canım duruş farklılığı da var aynı şey arzumun dA aklına geldi ama bu şekilde olmazdı yine de erise de diye düşünüyorum. Şekil farklılığı var . Fatih bey sorun yok diyor henüz yeni olduğunu söylüyor ama benim kafama takılan bu ameliyat olduktan 2 ay sonra ortaya çıkan birşey . Hani daha önceden böyle birşey yoktu.

Takip edermsn beni rica etsem

Tiramisu35 Bende de asimetri vardı. Sol meme sağa göre 1,5 cm daha sarkıktı. İki meme şekil ve hacim olarak eskiden de aynı değildi. Şu an da tam birbirine benzemiyor. Benim 38 gün oluyor nerdeyse ameliyat olalı. Dikleştirme ve protez takıldı. Ameliyatımdan sonra ilk kontrolümde doktor daha dik olabilir, daha şekil olarak benzetebiliriz, 3-6 Ay dolunca meme oturunca bir toparlama yaparız dedi. Geçen hafta gene kontrole gittiğimde 1,5 ay sonra ya gün verdi. Son kez kontrol edip Toparlama yapacak. Sende ki şekil olarak benzemiyor dediğin durum benimkiyle aynımı acaba.

Fatoşcum Benim önceden göğüs dokum yoktu hiç dümdüz gibiydi sadece emzirmeden dolayı sarkmış ufak bir doku vardı ama o dA 1 cmdi ya dekolte oluşturacak bir doku değildi . 2 aya kadar herşey normal gidiyordu 2. Aydan sonra değişmeye başladı. Biri yuvarlak biri damla protez gibi gözüküyor . Sağ taraf damla gibi ve küçük sol taraf büyük ve yusyuvarlak duruyor. Halbuki ikisine de 325 cc takılmıştı ve dediğim gibi aşağı yukarı eşit gözüküyordu . Ben de açıkcası yüzde yüz bir eşitlik beklemiyorum nasıl ki sağ elimizle sol elimiz arasında fark varsa sağ kaşımızla sol kaşımız arasında fark varsa ufak tefek farklar göğüste de olabilir . Ama şu an ikisi ayrı ayrı başka insanların göğüsleri gibi duruyor . Sadece büyüklük farkı Yok şekil farkı da var aralarında.

Sen nasıl bir durumdasın bilmiyorum şu an ama doktorun düzelteceğim dediyse endişe etme . Bazı göğüslerde sorun olabiliyor gönül isterdi ki bir ameliyatla herşey düzelsin ama demek ki senin sürecin böyle olmalıymış.

Benim o büyük olan göğsümde ağrı da var şu an kapsülden başka birşey aklıma gelmiyor ama doktorum bunu konuşmak için erken zamanla düzelecek dedi. Ameliyat olalı 18 haftaya yaklaştım nasıl bir düzelme olacak nasıl olacak kafam çok karışık ve üzgünüm .

Canım bence birazda psikolojik bizim durumlarımız. Sen şu an takıldın o konuya. Biraz rahatla düşünme memeleri. Ben en başta çok düşünüyordum. O dönemde ağrıda çoktu. Şimdi ağrılarda azaldı. İnşallah düzelir. Kötü bir durum yoktur. Ama ihmal de etme. Farklı doktorlardan da fikir al. Seni izlicem. Benim resmime bak. İzin verirsen bende seninkilere bakmak isterim. Aynı sorunumu yaşıyoruz. Benim doktor da diyor. %100 iki memeyi bir birine benzetemeyiz diye. Bu mümkün değil çünkü. Allah bile yaratırken aynı yaratmamış hiç bir yerimizi.

arzum77 canim sen bilirsin bir sorum olacak, kas alti ameliyattan sonra kollarda guc kaybi yasaniyor mu? ayrica dr un sekreteri 1 2 ay agir kaldirmamam gerektigini soyledi ben 15 aylik bebisimi kucagima almadan nasil yaparim yaa
Ben kas alti oldum tecrubemi soyleyeyim yakin zamanda ornek vermek gerekirse ben 17 gunde cekyati acamadim kucuk normal alttan kaldirilan cekyatlar olur ya altindan bi seyler alacaktim, onu kaldiramadim ve agir bi sey tasiyinca 25 gune kadar hafif agri ve baski yapiyordu meme altina, bunlar cok ciddi seylr degildi belki biraz daha dayanikli guclu biri yapabilirdi ben pek kolay gecirmedim canim tatli biraz herhalde :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…