Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

İyi akşamlar arkadişler
Bugün Dr kontrolüm vardı çok şükür herşey yolunda sağ tarafimda sola göre daha fazla ağrı vardi Dr çok normal dedi kendisi bile ameliyattan sonra 7 ay boyunca sağ kolunda ara ara ağrı hissetmiş dedi ki hekim olduğum halde bu isin çözümü yok ağrı oluyor zamana ihtiyaç var 12 yıllık doktorum her hastadan duyduğum ve kendi tecrübemle konuşuyorum bir taraf herzaman biraz daha ağrılı olur dedi ama kendini sartlandirma ağrıya düşünme dedi hergün daha iyiye gideceksin ağrı var diye kolunu kullanmamazlik yapma ama ağır taşımak ve yükseğe uzanmak hariç tabi.. bu arada meme altı ölçüm 78 meme üstü 92 aradaki fark 14 cm şu an da 80 c cup oluyorum ama şişme ve ödemler gidince tam 80 b olurum diye düşünüyorum

Merhaba bana da doktorum alerji için hap verdi üç ay kullanmam gerektiğini söyledi daha bir ay bile olmadı bugün gittiğimde de sert masaj yapmamı söyledi, bu yazdıklarınız beni cok korkuttu dogrusu, ikinci ameliyatınızı ne kadar zaman sonra oldunuz, o kadar zamnda belli oluyor mu kapsül olusumu

Merhaba bana da doktorum alerji için hap verdi üç ay kullanmam gerektiğini söyledi daha bir ay bile olmadı bugün gittiğimde de sert masaj yapmamı söyledi, bu yazdıklarınız beni cok korkuttu dogrusu, ikinci ameliyatınızı ne kadar zaman sonra oldunuz, o kadar zamnda belli oluyor mu kapsül olusumu

Doğru mu anladım doktor da mı silikon taktırmış biz boşuna bekledik ya bunca zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…