Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Siz yanlış yönlendirme yapıyorsunuz. 7 sene önce amelıyat oldum ve doktorum özellikle dolarex adlı ilacı kullan ve bir kutu bitir dedi ayrıca 1 kutuda antibiotik kullandım. Dolarex adlı ilacın ödem atma özelliği var. Hem burun hemde meme de kullandım. Bunu bize öneren kişi 6 yıl tıp 5 yıl uzmanlık yapan bir cerrah. Ayrıca bana doktorum yeşil reçeteyle verilen ciddi bir agrı kesici verdı ve uyardıda cok cok ciddi bir agrın olmadıkca kullanma. Ne zaman dayanılmaz bir agrın olur uzaktasında o zaman bunu kullan. Morfin etkili bir agrı kesiciydi. Bir tane kullandım ve geri verdim cünkü bagımlılık
yapabilceği konusunda da uyardı.

Biz burda hiçbirimiz cerrah değiliz ve tüm cerrahlara saygımız var. Hiçbirimiz tıp okumadık ok ama burdada kimse bir cerrahın ona onerisinden farkli birsey yazmıyo.

Bence sen biraz ağrı kesicileri ve onların ödem hakkındaki etkilerini araştır ve öyle yaz buraya. Ezbere yazma ve insanlarıda boş yere yargılayıp , şikayet etme.
Ayrıca burda herkes kullanılan ilaçların direk karaciğeri etkileyecegıni bilecek zekada.

Asagıdakıde alıntıdır ilaçweb sitesinden bi göz atmanda fayda var.

Eklentiler

• Screenshot_20170112-063513.png
    119,5 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
geçmiş olsun sağlıkla kullan

Hatırladım sizi... Allahım acil şifalar versin,vardır bir çözümü muhakkak. Üzülmeyin .. Başka doktorlardan da fikir alabilirsiniz.
Tesekkur ederim suan noral terapiyi arastiriyorum hatta bugun randevum var. Insallah faydasi olur. Cok agrili bir igne seansi olacak evvelden baska yerlerime yaptirmistim. Baska dr lara gittim. Kimisi gecer dedi kimisi gecmez dedi araftayim. Iyilesmek istiyorum artiiik...

Demekki artık biraz kendi doktorumuz olacağız

Kızlar merhaba biraz yardımınıza ihtiyacım var
Beni göğüsüm yapı olarak ayrıydı
şimdi ameliyattan sonrada arada 3 parmak boşluğuum var ilk defa bugün gördüm ayakta.
Sizce bu ayrıklık birleşir mi zamanla dersiniz. Sizin tecrübelerinizden daha doğallaştığını güzelleştiğini biliyorum zamanla
koyabilirsem gün içinde fotoğrafını koymaya çalışacağım:)

Not: 2.gün biraz ağrı oluyormuş ya canım serumlar dipçik gibi yapıodu adamı

Ay şu dayanışmalı destekli forumdaki bi ger
Hahahs ben de ilk kez biri agrisiz atlatiyor masallah demistim ama yine de masallah:))) henuz ameliyat olmadigimdan sorunun cevabini bilmiyorum. Yeni foto bekliyoruz:)

Ay şu dayanışmalı destekli forumdaki bi ger

Hahahs ben de ilk kez biri agrisiz atlatiyor masallah demistim ama yine de masallah:))) henuz ameliyat olmadigimdan sorunun cevabini bilmiyorum. Yeni foto bekliyoruz:)

Hahahaha ben bekliyodum ama sürekli serum takıyolardı bakın yapmayın evde çok garipsicem dedim hep
bunada şükür ama gerçekten dayanılmıcak gibi değil sanki yoğun spor yapmışımda et kesmişim gibi
gözün korkmasın yani :)
Koyucam koyucamda bu ameliyat südyenini çıkarınca takması zor oluyo onu gözüm alamadı şuan biraz daha iyi hissediyim yaparım bende merak ediyorum yorumlarınızı:)

Benimde ilk bir hafta çok rahatsız edici bir şekilde ayrık duruyordu gün geçtikçe biraz daha birleşiyor gözüme daha iyi gelmeye başladı :) tamamen birleşmesi de göğüs yapina ve slikonun büyüklüğüne göre değişebilir diye biliyorum

Yuvarlak 365 kas altı ama high profile mi onu bilmiyorum sormayı unuttum
Benim ameliyattan önce iki göğsümün arası otoban gibiydi
çok birleşir mi ondan emin olamıyorum yani şuan yandan pedli südyen giysem birlşeir gibi ama doğalı ayrık :)

En iyisi iki gun kalim hastanede

Mrb meme estetigi ile ilgili arastirma yapiyorum siteye yeni katildim ancak eklenen albumlere nasil bakabilirim yardim lutfen ❣

Mrb meme estetigi ile ilgili arastirma yapiyorum siteye yeni katildim ancak eklenen albumlere nasil bakabilirim yardim lutfen ❣

Merhaba hoşgeldiniz bende çok tecrübeli sayılmam ama memelerinin fotoğraflarını koyan üyeleri eklemeniz için önce sizinde fotoğraf koymanız bekleniyor. Güvenlik için bir sürü erkek üye olabiliyor ne yazık ki.

Ay en heyecanlı zamanlar:))
hiç korkma gerçekten ben biraz domuz gibi olabilirim ama diğer arkadaşlarımıda çok gördüm onlarda kolay atlattı hep
En güzel memeler senin olur inşallah:)
Hepimizinki cok guzel olsun.. evrene guzel dilekler yayalim:) ya ben de domuz olmak istiyorum nasi yapabilirim :))) bi de sogum da yapmamistin sanirim sen masallaahhh

Hepimizinki cok guzel olsun.. evrene guzel dilekler yayalim:) ya ben de domuz olmak istiyorum nasi yapabilirim :))) bi de sogum da yapmamistin sanirim sen masallaahhh

Hahaha olursun olursun kendini acı çekicem diye hazırlama amaan tırt meme ameliyatıda neymiş diye hazırla

Soğum ne demek ? Anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…