Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Canım 365 degilde, 375 olabilirmi acaba hayırlı olsun sağlıkla kullan

Canım 365 degilde, 375 olabilirmi acaba hayırlı olsun sağlıkla kullan

Yok canım 365miş banada tuhaf geldi ara rakamlarıda hiç sevmem:)
Normalde ilk görüşmemizde 325-350 arası diye konuşmuştuk notlarına 335 diye not almış benimki seviyo herhalde ara rakamları

onuda sormadım biliyo musun bide bana sertifika falan vermediler cumartesi görüşmede sorucam artık
şimdi seninkilere bi daha baktım baya birleşmiş sonrasında ay inaşllah darısı başıma
Birleşir tabi canım, heleki normaldede yapı olarak bitişikse ödemler geçtikçe daha çok birleşiyo..
Benim yapısıda bitişikti ama onunda etkisi olabilir..
Amann ayrık olsada sütyenle birleştirirsin canım nolucak meme olsunda

Kizlar 9 gun oldu benim de, ilk kontrolume gittim ve doktor hersey yolunda dedi cok sukur. Hala fena sis ortasi sekil olarak bozuk. Sevgilimden de ses yok dolunay da burcumda gerceklesiyor cok sukur tam kaos
Meme olsun da sevgiliyi salla gitsin doğru hatırlıyor muyum bilmiyorum siz miydiniz ameliyattan sonra hala Yok gibi diyen nasıl oldu biraz daha iyi mi görünüyorlar mı artık

Benim memem olmadığı için bitişik mi ayrık mı anlayamıyorum. Umarım bitişiktir Ölçtüm tekrar 7 cm. meme çıktı ama bence o kadar Yok

Çok g.olsun kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…