Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Güzel yazmışsın arkadaşım. Ama o zatın amacı zaten başka belli zaten. Neyse konuyu uzatmaya gerek Yok. Ben doktorunuzun verdiği ilaçları düzenli kullanın,ağrı kesicileride düzenli kullanın zira ağrı kesici ilacın ödem giderici etkisi var dedim kendisi o yorumuma istinaden ben sizi herkese yardım eden biri sanıyordum ama artık sanmıyorum diyip doktorumdan,ameliyatlarımdan girmiş çıkmış :)
Yorumları okuyan neyin ne olduğunu anlar zaten. Polemik yaratmaya gerek yok,buna zemin yaratmayada gerek yok. Bilgi isteyenle yaşadıklarımız dahilinde yazarız,o kadar.

Aldığım diplomayı bilmiyorsun ki :)

Hastalık yoktur, hasta vardır. Her bireyin süreci kendine özgü. Konu sağlık olunca, ben bunu yaptım hekim dediydi, ee sen de yap diye yaklaşım söz konusu olamaz.
Bildiğim kadarıyla buranın hizmeti; ameliyat öncesi ve sonrası duygu paylaşımı. İlaç önerisi, kullanım sıklığı tavsiyesi değil.

İyi forumlar.

Aldıgın diplomayı bilmeme gerek yok. Cerrah olmadığın belli ama. Burada tek hasan fındık degıl hangi cerraha dil uzatılırsa tavrım aynıdır.
Bir insanında buraya yazacak kadar aklı varsa, benim dediğim ilacı kötü körüne kullanmayacak kadar zekası vardır ki burada kimse birbirine ilaç önermiyo. Doktorunun dediğini yap diyo.
Böyle bir ilaç önermesi olsa başta kazenden uyarı gelir. Siteyi uzun zamandır kullananlarda forumda nasıl davranılması gerektıgını bilirler.

Ağrın olmasa bile ağrı kesici diye verilen hapı yut yazan

AA pardon babannemmiş

C cancanan2738 dualarımız seninle canım.yarın büyük değişim günü, herşey gönlünce olsun. Gözü aç kapa gibi geliyor insana ,sonra bakmışın ameliyatın bitmiş bile.

Ağrın olmasa bile ağrı kesici diye verilen hapı yut yazan

AA pardon babannemmiş

Benim reçetemde ağrı kesici var günde 4 kere iç yazmış senin reçetende de varsa içmeyi ihmal etme ödem söktürücü etkisi içinde vermiş olabilir. Yazılanların güzel bir kalple okunduğunda anlaşılır hali budur hanımefendi.
Herkesin aklı fikri var kendisine yazılmadan buradaki kimsenin kalkıp gereksiz ilaç alacağını düşünmüyorum kaldı ki her doktorun tarzının farklı olduğu konusunda herkes hem fikir.
Kimisi masaj veriyor kimisi vermiyor. Masaj verilmeyen hasta doktoruna sormadan masaj yapmıyor aynı şey ilaçlar kremler içinde geçerli.

Burun ameliyatı geçirdim ağrı kesicimin ödem söktürücü olduğu söylendi, annem böbrek ameliyatı geçirdi ona verilen ağrı kesicininde bu etkisi olduğu için mutlaka içmesi istendi şimdi meme ameliyatımda da aynı şey söyleniyor. Bahsedilen ilaçlar hayati önem arz etse derim ki bir nebze daha özenli yazmak lazım ama ağrı kesici bu lütfen bu kadar olumsuz olup kendinizide buradaki insanlarıda germeyin

Kızlar merhaba,
Bu konuya cesaret edip ilk defa yazıyorum. Ben de ameliyat olmak istiyorum ancak merak ettiğim şeyler var. Biliyorsanız ve yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :)
1. Başka arkadaşların konularını çok okudum. Sürekli bi meme dokusu lafı geçiyor ancak bu nasıl ölçülüyor bilmiyorum. Gövdeden itibaren memenin yüksekliği mi oluyor? Yoksa koltuk altından başlayıp memenin çapını mı ölçüyoruz? Ne kadar büyüyebileceklerini merak ediyorum çünkü. Ona göre ölçüp size de danışmayı düşünüyorum çünkü. Gerçi omuz genişliği falan da etkiliymiş. Yine de tek bilmediğim bu doku meselesi.
2. İzmir'de bu sene itibariyle ameliyat fiyatları nedir? Bilen var mıdır? Fatih Uygur ve Cenk Tokat gibi isimler öne çıkıyor ama Fatih hoca 2016 da 7000 Tl ye yapıyormuş. Bu sene kimbilir kaç olmuştur. Daha uyguna ve güzel yapan var mıdır bildiğiniz, tavsiye edebileceğiniz?
Şimdiden teşekkürler.

Arzum Dr banada sertifika vermedi ama kutuları verdi içinden çıkan kağıtları aldım bende kutuları attım ama resmi duruyor istemek mi lazım sertifikayi
İçşnde barkod kartvizit şeklinde arkası yapışkanlı bant şeklinde kartlar olması lazım. Protez bilgileri yazıyor üzerinde. Bir bak,kutuları atabilirsin. İçindeki kartlar kitapçıkları saklaman yeter

Hoşgeldin cnm.. meme altından ölececeksin sonra meme üstünden ölceceksin ona göre göğüs ölçünü bulacağız. Mesela benim meme altım 78 cm protez takılmadan önce meme üstü ölçüm 86 cm di yani ben 80 beden meme dokumsa 8 cm di.. şuan da meme altım yine 78 o değişmez yani 80 bedenim ama meme üstü 92 cm 80 c beden oluyorum. Ödemler gidince meme üstüm 90 cm düşerse dolu dolu 80 b cup olurum.
Yani meme altı senin bedenini belirler meme üstü ise senin hangi cup olduğunu belirler ameliyatla cup ölçümüz değişir.. fiyatlara gelince genelde ortalama aynı..

Aynen o bahsettiklerini aldım kutuları attım kuzum

hoşgeldin:) bende çok yeni oldum izmirde cemil tugay 6500'e yapıyor. Fiyatlar üç aşağı beş yukarı bu civarda diye biliyorum bende

Hımm anladım canım
Az önce ölçtüm evdeki mezurayla, göğüs altım 78 cm, göğüs üstü 95 cm. Bu durumda sanırım göğüs dokum 17 cm. Aslında çok küçük olmadıklarının ben de farkındayım ama eşim devasa olmasından yana (tabi öyle yapay da gözükmeden) Ki bunu ben de isterim. Zaten o sebeple bu araştırmalara girdim.
O cup mevzusunu da zaten çok anlamıyorum. Benimkiler c cup mı oluyor şimdi? Bi de sizce ne kadar büyüyebilir?

hoşgeldin:) bende çok yeni oldum izmirde cemil tugay 6500'e yapıyor. Fiyatlar üç aşağı beş yukarı bu civarda diye biliyorum bende

Nasıl peki memnun musun ameliyattan? Nihayetinde bir kere yaptırılacak bir şey o sebeple baştan savma olmasını da istemiyorum.

Wuhuuuu maşallah ya yeteri kadar varmış zaten neden illa ameliyat istiyorsun ki 80 c cup falansin ama sarkiksa dik durmuyorsa şikayetin normal bence Dr la görüş belki sadece diklestirme yaparlar istediğin görüntüye kavuşursun

C cancanan2738 tatlım umarım rahat geçmiştir ameliyatın iyi olduğunda yazmanı bekliyoruz büyük ihtimal şuan da ağrın var duruma alışmaya çalışıyorsun ilk günü atlat kalanı kolay kuzum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…