Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kızlarr bu aralar gülünce özellikle sol göğsümde accık batma gibi oluyor çok gülersem sizde de oluyor mu bu durum 11 ay oldu amaliyat olalı, batma derken kötü bir şekilde değil sıkışma gibi
Bende uzun zamandır foto atmıyorum aylar geçti üstünden ilk fırsatta atıcam inşallah gözler 11 aylık ikizleri görsün

Ben de görebilir miyim :) 6 ayı geçmiş olanları merak ediyorum özellikle

14-19.5 c cup oluyor
1,5 cm le d yi kaçırmışım
Dr um da sen bazı markalardan c, bazılarından d alırsın demişti bakalım yarın denicem ilk kez, aslında bu rahat sporcularada çok alıştım ama bi arkadaşım uzun süre sporcu sütyeni takmaktan göğüslerim yayıldı dedi o yüzden alıcam normal sütyen

Kızlar size sorum olcak.. Bugün kontrole gittim dr um dikişin üzerindeki bantı çıkardı iz kremi verdi ve masaj yap dedi. Buraya kadar herşey yolundaydı taa ki nasıl masaj yapacağımı gösterene kadar. Göğüslerimi birletirerek gösterdi masajı ama sert gösterdi canım yandı özellikle aol göğüsüm. Normalde sol göğüsün birazdaha küçük ve diğerine göre daha yukarda.. dr o şekilde gösterdikten sonra sol göğüsümde ağrı ve şişme oldu şuan daha şiş ve daha yukarda duruyor sol tarafım ve ağrıyor.. sizce bu normal mi bilen birileri bi akış versin lütfen fena kafaya taktım şuan baya fark gözüküyor sol yukarda oldu iyice ...!!
arzum77 Tiramisu35 muradiyee hayal_alemi .. diğer kızlar bilenler cvplarınızı bekliyorum

Sütyen Kesimine göre D de olabilir tabi,denemek en güzeli. Bazıları çok dar kesim oluyor çünkü.
En güzeli yakınında V&S mağazası varsa ölçüm yaptır ordan dene Harika modeller var Çok yardımcı oluyorlar çalışanlar ayrıca,göğsün durumuna göre kesim ve model veriyorlar..

Masaj önerdiyse yap muhakkak. Evet sert oluyor masajlar Ve öyle yapmak gerekli Aslında. Doğrusu olan o çünkü. Okşamak masaj değil!
Şişmesine takılma,normal. Masaj yapınca şişer Sonra düzelir. Doktorun önerdiğine göre yap muhakkak.

Normal sütyen daha birleşik bende bugun denemeye çalıştm birleştirrken acıdı biraz bende dört gözle bekliorm norml sütyne gececgm zamanı :) benmde 75 c ama önceden hiç bilmedgm için bu işleri 80-90 alıp takardım smdi meme uzmanı olduk :)))

Ah arzumcum ankaradayım ben malesef v&s burda sütyen satmıyo sadece parfüm ve alt çamaşır satılıyo, ama önümüzdeki ay ist e gelicem ve ilk gidiceğim mağaza v&s gerçekten harika ötesi sütyenler var

Bende ağrınca ve şişince bi problem oldu sandım. arzum77 saol canım teşekkür ederim bilgi verdiğin için

Ay izleee :-*

Ben de görebilir miyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…