Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bu kesi yerlerine ne zmn krem sürmeye başladınız? Benm doktorm bantları dün actı pansuman yapıp kapattı bide krem yazdı ama başla demedi :))) söylemesine gerekte yoktu herlde ztn hersey ortada degl mi? cok takıntılı oldum :)

Ben üç hafta olduktan sonra başladım, öyle denmişti. Takılma bu kadar her şeye canım :))

Ameliyat sonrasi adet gecikmesi yasayan oldu mu, ya bes gun gecti garip bi akinti var, korkudan stresten falan dedim ama su akinti olayi canimi sıkti sarimtrakti neredeyse kahverengiye dondu, enfeksiyon falan mi oldum diye dusunuyorum
Bendede oldu adet gecikmesi 5 6 gün kadar

Bugün son ölçümler yapıldı benim de kızlar don kararı doktorun dikleştirme olmayacak %80 toparlanır dedi :) %20 lik riski de göze alıyorum dedim artık heyecanla bekliyorum

banada pansumandan sonra antibiyotik etkili bir krem yazdı ben kullanıyorum günnde bir kere ve gazlı bezle kapıyorum üstünü bana asistanı tarif etmişti krem iyi gelir enfeksiyon riski azalır kremi sürmeyi ihmal etme demişti :) ama benim henüz dikişlerim alınmadı benimki eriyen dikiş değilmiş malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…