Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ameliyat sutyeninizle normal sutyeniniz arasinda cup farki vardir demi? Bana 75B giydirmisler
Tabiki farklı,ameliyat sütyenleri hep B cup sanırım zaten. Yani herkes B cup yazmış. Mesela Ay Yıldızın estetik ameliyat sonrası sporcu sütyenleride hep B cup,beden ölçüsü değişik sadece. 75-80-85 gibi bedene göre alıyorsun.

Sağol canım 80aa mışım ben şuan haftaya tekrar hesaplamayı dört gözle bekliyorum artık
Ameliyat sonrası aradan biraz geçip, Ödemlerin azaldıktan sonra tekrar bir yazarsın . Artık 80 b,c,d ne olur görürsün . Önemli olan senin hoşuna gitmesi canım . Şimdiye halinden eser kalmayacak , Yen'i olacak haline odaklan ve mutlu ol.

İnş canım her haliyle şimdikinden daha güzel olacaklar biliyorum çünkü şuanda sönmüş balon gibiler yumuşak ötesi pörsümüş

Kaçıncı günde basladin. Birde birşey diyeceğim bole agri için agri kremi surulemiyormu kas gevsetici

miraculous sporcu sütyeni takınca göğsüm yayvanlaştı demiş ya arkadaşın onunki de silikonlu mu yoksa doğal göğüs mü acaba? Açıkçası ben yıllardır bu destekli sütyenlerden çok çektiğim için sporcu sütyenleriyle gezerim rahat rahat diye hayal ediyordum :))

Yok canım onunda silikonlu göğüs, 2 bebek emzirdi oda silikonluyken belki onunda etkisi vardır yayvanlaşmasında, ama o hep sporcu taktı her zaman:))

Kaçıncı günde basladin. Birde birşey diyeceğim bole agri için agri kremi surulemiyormu kas gevsetici
15.günde başlamış oldum masaja.. kas gevşetici hap içiyorum canım krem falan sürmüyorum. Dr dün dikişlerin üzerindeki bantı kaldırdı artık.. iz kremi verdi onu alcam sürcem ama çok fena yanıyor ve kaşınıyor dikiş olan bazı yerler... kremide sürmem nasıl etki yapar bilemiyorum

Kızlar eve geldim şükür bombostu yollar vee ilk resimlerimi yükledim bakın bakalım nasıllar yatarak çektiğim için çok net olmayabilir 1 haftalikken ayakta çeker koyarım
Oo evede gelmiş maşallah :)) Sorunsuz mutlu edici sonuçlar dilerim canım Kollarını zorlama sakın,dinlen istirahat et ama çok hareketsizde kalma Beslenmenede dikkat et

Benim her sey ust uste geldi. Once adet geciktirici Aldim, ameliyatim cok ertelenecekti yoksa. Iznimi de ona gore ayarlamistim. Ameliyat oncesi sismistim zaten, sali gunu ameliyat oldum bugun bi tartildim 3 kilo almisim gobegim top gibi 4 aylik hamile gibiyim. Gogusler sis. Ailem burda yok turkiyedeler, burda yakin arkadaslarim var sagolsun onlar geldi kosturdular. Ameliyattan bikac gun once erkek arkadasimla gerginlik vardi aramizda. Ameliyattan sonra ayilinca ameliyat oldum dedim ona bile ses yok bi gecmis olsun bile demedi yani terkedilmisim bu asamada yeni ogrendim. Adetin vermis oldugu gerginlik duygusallik ameliyatla birlesti. Dusunmemeye calisiyorum nasil buyuk hatalar yapmisim 1.5 yil boyle bir insanla gecirmisim.

Kızlar eve geldim şükür bombostu yollar vee ilk resimlerimi yükledim bakın bakalım nasıllar yatarak çektiğim için çok net olmayabilir 1 haftalikken ayakta çeker koyarım
Hadi sağlıkla atlat canım geçmiş olsun çok çok
Fotoğraflarını göremiyorum beni izlermisin..

Kötü gününde yanında olmayanları hiç takma canım kafana.. zararın neresinden dönersen kardır sıkma sen canını..

Bu arada o şişlikler bende de oldu canım ameliyattan 1 hafta sonra adet oldum bende şuan bitti ama göbeğim hala çok şiş aynı senşn dediği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…