Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

benim de sol göğsümün bir kısmı ağaşıya doğru.benim ameliyatım daha 1 aylık ama nasıl düzelir düzelir mi bilmiyorum

İzler misin beni canim :)

Ya bende hic kasinti yapmadi ilk zamm hafif yakti gibi ama cok az bir de surunce ustte kabuk gibi kaliyor ertesi gun kalkiyor, ben suremedim mi acaba bunu nette her yerde kasindiriyor yazmis
Masaj yapar gibi dikişi yerinin üatüne yayacaksın zaten dedigin gibi kabuk gibi oluyor, doğru uygulamıssın canım, belki sen de kaşıntı yapmamıstır herkeste yapacak diye birşey yok

Canım cok kötüyse bi iki gün ara ver ben ilk basında dayanamayıp vermiştim galiba bi iki gün kendıne gelsin diye beklemiştim, uzun dönem kullanım ici sonra yine yaşadım kaşıntıyı diye suan kaşımaktan tahriş ve yara yapabilirsin

Doktorum bantlardan bahsetti dikişlerin üzerine yapıştıracakmış o da izlerin çabuk iyileşmesini sağlıycakmış siz kullandınız mı öyle bir şey?
Günaydın C cancanan2738 benim doktorumda ilk kontrolden sonra farklı bir band yapıştırdı . Bu bandın iz giderici özelliği var demişti . Ameliyatın üçüncü haftasına çıkar ve kreme başla diyede eklemişti .

Masaj yapar gibi dikişi yerinin üatüne yayacaksın zaten dedigin gibi kabuk gibi oluyor, doğru uygulamıssın canım, belki sen de kaşıntı yapmamıstır herkeste yapacak diye birşey yok
Ya sonradan dusundum ben alerji hapi aliyorum ondan herhalde neyse saglik olsun ya o degil de benim dikislerin birini unutmus doktor yeni farkettim bi hafta oldu alinali cok canim sıkıldı elimle cektim gelmedi tel en basinda dugum gibi, simdi korkuyorum icine kaynadi da cikarmasi zor olacak diye

Kızlar bişi sorucam, ameliyattan sonra vücudunun alakasız bölgesinde morluk oluşan var mı? Kalçamda dün farketmiştim baya bi morluk ağır bi yere çarpmış olmam lazım öyle bişi için ama hiç hatırlamıyorum, bugün de vajinamın üst kısmında sararma ve morluk, dün de var mıydı bilmiyorum ama orayı da bi yere çarpmış olamam. Ameliyatla da çok alakasız bölgeler ama sorsam mı doktora bilemedim.

Sağol canım demekki kullanılan bir şey :) şimdi nasıl senin dikişlerin
Az evel ilk defa baktım , veya resmini çektim diyeyim . Durum hiçte iç açıcı değil şu anda . Ama benim dikişlerim zamanla kendisi düşecekmiş , eriyecekmiş. Şimdiden evham yapmak boşa diye düşünüyorum . Zamanla çok daha iyi olacaktır. Bugün contractubex kremine başlıyorum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…