Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Cok teşekkürler içimı rahatlattin.kucucukken bukadar mükemmelliyetci değildim ama şimdi en ufak kusur gözüme batıyor buda büyük bir sorun..umarım zamanla esitlenirler

ne kadar oldu sen ameliyat olalı canım dikleştirme izleri ne zaman belirsizleşiyor acaba? Benim de dikleştirme olabilir de izler takılıyor kafama hep
4 ay olacak bikaç gün sonra.izler sol tarafta çok silikleşti sağ da biraz daha belirgin.kantoron yağı kullanıyorum ben bayağı faydasını gördüm

çokmu iz var cnm

ok acele etme iz konusunda kendinden eriyen ip galiba seninkide.

Ama yeni seninkiler de limette bi kaç ay lazım diye düşünüyorum kendi sezeryan dikişlerimden yola çıkarak canım bantlar kremlerle iyice silikleşirler inş :)

Netice estetik operasyon.. Mutlaka erir ve kaybolur izler.. Iyice iyilesince dikisler, sarı kantaron yağı da sürersin hiç bişey kalmaz

Resim ekleme operasyonum başarı ile tamamlanmıştır.
Burdan duyurulur kızlar büyük memelerden sakın ha korkmayın.
İyi ki varsınız tecrübe kazanıyoruz resmen sayenizde ben burda sizleri görmeseydim aman doğal olsunlar diyecektim doktora mesela ama doğalın bi tık üstünü istiyorum dolgun olsun dedim inşallah ben de sizin gibi mutlu çıkarım o ameliyattan

İnşallah canım , doğaldan bir tık hadda iki tık bile olabilir. Tabiki doktorun olur abes olmaz derse .

sen baya bilgilisin bu konuda canım içimi rahatlattın teşekkür ederim :)

aynı sorun bendede var sırtım tamamen mos mor ne oldu bende anlamadım

Aynı şeyi bnde yaşıyorum sol elimde morluk oluşmaya başladı hiçbir yerde çarpmadm. Nedenini öğrenirsen bana da yazar mısın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…