Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Can'ım hiçbirimizin iki memesi eşit değil. Ameliyattan önce dokumuz olmadığı için farketmedik çoğunuz. Ameliyattan önce dr beni çizerken, "bak bir meme ucun daha yukarıda ameliyattan sonra bu daha da belirginleşecek. Niye böyle oldu deme. Ama ben eşitlemeye çalışıcam" demişti. Hakkaten aynaya bakınca ben de farkettim. Dr diyene kadar dikkatimi bile çekmemişti :KK66: ilk 4,5 ay bu fark çok belliydi ama şimdi 1,5 sene oldu. Çok daha değişti.

Bir de bizler bu forum sayesinde meme konusunda acayip KESKİN gözlere sahip olduk. Her milimin farkındayız artık. Ama gerek YOK bu kadarına. Henüz 4 aylıksın daha da değişecekler merak etme. :KK66:

Cok teşekkürler içimı rahatlattin.kucucukken bukadar mükemmelliyetci değildim ama şimdi en ufak kusur gözüme batıyor buda büyük bir sorun..umarım zamanla esitlenirler

ne kadar oldu sen ameliyat olalı canım dikleştirme izleri ne zaman belirsizleşiyor acaba? Benim de dikleştirme olabilir de izler takılıyor kafama hep
4 ay olacak bikaç gün sonra.izler sol tarafta çok silikleşti sağ da biraz daha belirgin.kantoron yağı kullanıyorum ben bayağı faydasını gördüm:KK66:

Az evel ilk defa baktım , veya resmini çektim diyeyim . Durum hiçte iç açıcı değil şu anda . Ama benim dikişlerim zamanla kendisi düşecekmiş , eriyecekmiş. Şimdiden evham yapmak boşa diye düşünüyorum . Zamanla çok daha iyi olacaktır. Bugün contractubex kremine başlıyorum .
çokmu iz var cnm

Başkalarınn izlerini görmedim , kıyaslama yapamıyorum. Ama baya var diye düşünüyorum. Dediğim gibi evhamda yapmıyorum , henüz çok yeni. Bakalım dikişler eridikten sonra nasıl olacak . Resim eklerim yapabilirsem canım.
ok acele etme iz konusunda kendinden eriyen ip galiba seninkide.

Başkalarınn izlerini görmedim , kıyaslama yapamıyorum. Ama baya var diye düşünüyorum. Dediğim gibi evhamda yapmıyorum , henüz çok yeni. Bakalım dikişler eridikten sonra nasıl olacak . Resim eklerim yapabilirsem canım.
Ama yeni seninkiler de limette bi kaç ay lazım diye düşünüyorum kendi sezeryan dikişlerimden yola çıkarak canım :KK66: bantlar kremlerle iyice silikleşirler inş :)

Netice estetik operasyon.. Mutlaka erir ve kaybolur izler.. Iyice iyilesince dikisler, sarı kantaron yağı da sürersin hiç bişey kalmaz

Resim ekleme operasyonum başarı ile tamamlanmıştır.
Burdan duyurulur kızlar büyük memelerden sakın ha korkmayın.
İyi ki varsınız tecrübe kazanıyoruz resmen sayenizde ben burda sizleri görmeseydim aman doğal olsunlar diyecektim doktora mesela ama doğalın bi tık üstünü istiyorum dolgun olsun dedim :KK66: inşallah ben de sizin gibi mutlu çıkarım o ameliyattan

İyi ki varsınız tecrübe kazanıyoruz resmen sayenizde ben burda sizleri görmeseydim aman doğal olsunlar diyecektim doktora mesela ama doğalın bi tık üstünü istiyorum dolgun olsun dedim :KK66: inşallah ben de sizin gibi mutlu çıkarım o ameliyattan
İnşallah canım , doğaldan bir tık hadda iki tık bile olabilir. Tabiki doktorun olur abes olmaz derse .

Can'ım hiçbirimizin iki memesi eşit değil. Ameliyattan önce dokumuz olmadığı için farketmedik çoğunuz. Ameliyattan önce dr beni çizerken, "bak bir meme ucun daha yukarıda ameliyattan sonra bu daha da belirginleşecek. Niye böyle oldu deme. Ama ben eşitlemeye çalışıcam" demişti. Hakkaten aynaya bakınca ben de farkettim. Dr diyene kadar dikkatimi bile çekmemişti :KK66: ilk 4,5 ay bu fark çok belliydi ama şimdi 1,5 sene oldu. Çok daha değişti.

Bir de bizler bu forum sayesinde meme konusunda acayip KESKİN gözlere sahip olduk. Her milimin farkındayız artık. Ama gerek YOK bu kadarına. Henüz 4 aylıksın daha da değişecekler merak etme. :KK66:
sen baya bilgilisin bu konuda canım içimi rahatlattın teşekkür ederim :)

Kızlar bişi sorucam, ameliyattan sonra vücudunun alakasız bölgesinde morluk oluşan var mı? Kalçamda dün farketmiştim baya bi morluk ağır bi yere çarpmış olmam lazım öyle bişi için ama hiç hatırlamıyorum, bugün de vajinamın üst kısmında sararma ve morluk, dün de var mıydı bilmiyorum ama orayı da bi yere çarpmış olamam. Ameliyatla da çok alakasız bölgeler ama sorsam mı doktora bilemedim.
aynı sorun bendede var sırtım tamamen mos mor :KK43: ne oldu bende anlamadım

Kızlar bişi sorucam, ameliyattan sonra vücudunun alakasız bölgesinde morluk oluşan var mı? Kalçamda dün farketmiştim baya bi morluk ağır bi yere çarpmış olmam lazım öyle bişi için ama hiç hatırlamıyorum, bugün de vajinamın üst kısmında sararma ve morluk, dün de var mıydı bilmiyorum ama orayı da bi yere çarpmış olamam. Ameliyatla da çok alakasız bölgeler ama sorsam mı doktora bilemedim.
Aynı şeyi bnde yaşıyorum sol elimde morluk oluşmaya başladı hiçbir yerde çarpmadm. Nedenini öğrenirsen bana da yazar mısın?

X