Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Evet çökük ama ben iki bebek emzirebildim o memeyle çok aşırı değil yani umarım slikonla çıkar biraz

Ben yaptırdım haldun kamburoğluna 5 hafta önce. Baştan sona herşeyden çok memnun kaldım. size kaç cc takılıcak karar verdinizmi haldun beyle?
Ben bir kere gittim Haldun beye muayene oldum konuştum ameliyat tarihi alıp çıktım işinde iyi görünüyor umarım pişman olmam anasınıfı öğretmeniyim ve iki hafta sonunda işbaşı yapacağım

Ya bende hic kasinti yapmadi ilk zamm hafif yakti gibi ama cok az bir de surunce ustte kabuk gibi kaliyor ertesi gun kalkiyor, ben suremedim mi acaba bunu nette her yerde kasindiriyor yazmis

contractubex sayesinde uyuyamıorm suan. 1 haftadr kullanıyorum hiç bir sıkıntı yok kaşınmada olmadı şuan çok kötü batma hissi var ( kalktm yıkadm iyice hiç bir faydası olmadı. bırakıorum bu kremi artık dayanılcak gibi değil (

Ben birazda evham yaptım herhalde çünkü protez elime gelmiyor hatta göğüs yumuşacık normal meme tumuşaklığında elimle iyice bastırınca içerde bi dalgalanma hissetmiştim o kısım sert geldi elime ama normalmiş herkesim iyileşme süreci bir olmuyor. Protezin yapışacağını Zannetmiyorum canım. Yani öyle bişry olabileceğini sanmıyorum.
Yeni teknoloji protezler silikon değillermiş zaten başka bi alaşım ve vücuda tam uyumlu yani ameliyat esnasında ya da sonrasında mikrobik bişey olmadığı müddetçe kapsül dahi oluşması mümkün olmuyormuş.

Morarmalar geçince bence daha hoş görünecek gözüne inşallah biran önce oturur.

Herkese merhaba arkadaşlar ben 4 ay önce gogus buyutme ameliyati oldum.ancak ameliyatın en başından beri iki göğsüm çok eşit değildi. Zamanla odemler indikçe nispeten daha eşit oldular. Ancak yaklaşık 10 gündür gözüme bir göğsümün biraz daha asagida olması takılıyor. Gogus uçlarıma baktığımda esit hizadalar ancak göğsün alt cercevesi birinde bir miktar daha asagida
Böyle bir sorun yaşayan varmi .yazabilirse çok sevinirim.herkese sevgiler

Can'ım o ayrıklık şu anda gerginlik ve ödem yüzünden çok belirgin. Arasından kocaman bir otoban geçen iki tepe gibi duruyordur. Meme büyütme ameliyatı o altyapıdaki ayrıklığı düzeltmez. Çünkü ayrıklığın nedeni meme uçlarının yeridir. Aslında ayrık olan, kolllara yakın olan uçlardır. Dr da protezi meme uçlarını ortalayacak şekilde %50 si sağına %50si soluna gelecek şekilde yerleştirir.O var olan doğal ayrıklığı yok etmek için protezleri ortada birleştirirse bu sefer de meme uçları yanlarda kalır. Bu da çıplakken çok çirkin bir görüntüye neden olur. Tıpkı şaşı gözler gibi

Adı üstünde meme büyütme, olan büyütülüyor. Benim memelerim de ayrıktı, ameliyat olalı 1,5 sene oldu. Zamanla memeler doğallaşıyor, yumuşuyor. O ayrıklık hiç de belli olmuyor. Şimdiki gergin patlayacakmış gibi olan görüntü kayboluyor. Fıstık gibi yumuş yumuş memelerin oluyor rahat ol. Herkesin altyapısı farklı. Buradaki resimlere bakıp, aynı cc/boyut takılmış niye onun sıfıra sıfır bir çatalı var da benim niye YOK deme.

Can'ım hiçbirimizin iki memesi eşit değil. Ameliyattan önce dokumuz olmadığı için farketmedik çoğunuz. Ameliyattan önce dr beni çizerken, "bak bir meme ucun daha yukarıda ameliyattan sonra bu daha da belirginleşecek. Niye böyle oldu deme. Ama ben eşitlemeye çalışıcam" demişti. Hakkaten aynaya bakınca ben de farkettim. Dr diyene kadar dikkatimi bile çekmemişti ilk 4,5 ay bu fark çok belliydi ama şimdi 1,5 sene oldu. Çok daha değişti.

Bir de bizler bu forum sayesinde meme konusunda acayip KESKİN gözlere sahip olduk. Her milimin farkındayız artık. Ama gerek YOK bu kadarına. Henüz 4 aylıksın daha da değişecekler merak etme.

merhaba aynı zamanlarda olmuşuz.benimde sağ alt tarafı aynı dediğin gibi ama dr eşit olduğunu söyledi ama benim ameliyat öncesi dokum vardı ve sağ sola göre daha sarkıktı.sütyenle hiç belli olmuyor çıplakken belli .ben takmıyorum çok bu durumu ama

Dikleştirme oldu mu sende canım yoksa protezle toparlandı mı

bunu söylediğin iyi oldu ben de kaşıntıya dayanamıyorum diye aralıklar la sürecektim.yalnız ne hikmetse sağ taraftakaşıntı çok az sorunlu olan sol tarafta kaşıntı çok fazla benim de parçalayasım geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…