Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Aynı konudan bende muzdaripim canım benşm de 10 gün oldu ama hala çok ayrıklar dr zamanla yakınlaşır diyor ama bakalım.. o göğüs kafesindenki kemiğin kaşınlığına göre değiliyormuş. Yani kemiğin kalınsa yakınlaşma çok olmaz inceyse daha da yakınlaşırmış

Benim de normal duruşu ayrık yani Dr a da hiç sormadım operasyondan 2 gun önce cagardi umarım sonrasında biraz bitisir

Inşallah canım.. bende aynı duayi ediyorum :)
Geçmiş olsun canım güle güle kullan Memişler ini kaç cc takıldı büyük olursa daha yakınlaştırır dair birşey duydum ama bilmiyorum. Ne hangi marka ne de kaç cc sormamışim Dr a 1 saat muayene olma gerginliğini vardı sanirim

Benim dokum sıfıra yakındı canım 350 cc takıldı mentor marka.. daha fazla takamazmış dr um çünkü meme uçlarım dışarı doğru bakıyor tam ortada değiller daha büyük takarsa koltuk altıma doğru kayabilirmiş uçlar.. bu yüzden 350 cc oldu ama inşallah birleşirler..

Arkadaşlar bir soracağım meme büyütme ile birlikte meme ucu estetiği de yaptıran yada duyan var mı? Benim birinin ucu içerde onu da yaptırabilir miyim aynı anda acaba ?
Evet yaptırabilirsiniz bu durumda protezinizde meme ucundan konur aynı anda ikiside yapılmış olur

M Memontil benmde var meme ucu sornum doktora söyledm aynı anda olablrmıym dıye. Aynı anda olmayacagını soyledi önce büyütme oprsynu yaparız 6 ay beklemen lazm ondan snra ucunu yaparz dedi. Hatta 3 ay snra olmaz mı dedm tuhaf tuhaf baktı yüzüme :)))))) smdi 6 ayın gecmesini bekliorum. Nettende biraz arastrdm aynı anda yapılmasınn uygun olmadıgını soyluyo genelde doktorlar.

Kızlar fizik tedavi almanın silikonlara bi zararı olur mu? Fizik tedavi derken hareket olarak değil boyun fıtığı var bende vakum yapıştırılıyor titrwşim veriliyor ışın gibi bişi.. kırmızı ışıklı bi ısı veriliyor.. bir de ultrason makinası var ses dalgası mı ne veriyo içerde oluşan hava kabarcıklarını alıyormuş.. yüksek dozda radyasyonun silikonlara zararlı olduğunu okudum ama fizik tedavi konusunda hiçbirşey bulamadım!! 2 gündür gidiyorum 10 gün gitmek zorundayım. Bi bilgisi olan var mı?? Yardımcı olursanız içim rahatlıcam valla soğuk sular serpilcek içime..

Neden beklemek gerekiyor ben yeterince araştıramadım konuyu... bazı sitelerde mümkün yazıyor ama bazen silikondan sonra meme ucu da çıkabiliyormuş umarım öyle olur. Benim ameliyata 21 gün kaldı yaklaştıkça heyecan basıyor

Çöküklüğün derecesıne göre silikonla dısarı cıkma ihtmali var. Benm eskisine göre daha iyi şuanda ama yinede yeterli degıl bana göre. Silikonn oturması 6 ayı buldugu için 6 ay beklemek gerekıor
M Memontil

Sizin zaten 1 inde sıkıntı var silıkon ameliyatı sonrası cıksa bile diğeri daha cok cıkcak o yuzden yinde bir eşitsizlk soz konusu olcak. benmki hafıf cökuk olmasına ragmen pek faydasını görmedm acıkcası o yuzden En iyisi beklemek M Memontil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…